• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    Máte nějákou 13. komnatu či něco, co si nalháváte, ale ve svém nitru víte, že je to jinak. Svědomí vás otravuje nebo se k něčemu prostě zcela otevřeně a bez skrupulí chcete přiznat!? Ať už ti to nedá spát či kvůli tomu nemůžeš dospat. Ať tě to sere či těší. Prostě se přiznej! Konstruktivní interakce jsou vítány.
    rozbalit záhlaví
    IRINASH
    IRINASH --- ---
    INDIAN: To je skvelej plan. :)
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    IRINASH: mel sem to podobne (s tim rozdilem ze driv sem je mel spis na salamu) a ted s detma si to uzivame ...
    rad vzdycky pecu cukrovi a letos sem se dobrovolne prihlasil k tomu ze budu cely svatky zasitej v kuchyni a varit, odpoledne spat a kazdej vecer lejt
    TLAMPAC
    TLAMPAC --- ---
    Doma jim bun-nem příborem.
    IRINASH
    IRINASH --- ---
    Vim, ze to nikoho nezajima, ale ja Vanoce nesnasela, byly to pro me svatky smutku a x let jsem je ani neslavila. Zacla jsem je mit rada az od ty doby, co mam syna. Nikdy jsem nedelala vyzdobu ani podobny kraviny, ale letos mam teda v obejvaku slusnou diskoteku. Strom uz mam ozdobenej a darky zabaleny. Za ty rozzareny detsky oci to stoji. :)
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    Tak tohle se mi v životě ještě nestalo, šel jsem lehce přefoukanej spát ve 4 ráno (stávání v 7:30) a abych usnul tak jsem si dal flašku vína a ráno vstanu a mám nachcáno v předsíni i v ložnici, dokonce i pes byl mokrej (nevim jestli jsem ho vzal rovnou nebo se v tom vyválel), ale všude jak jako hustý kapky, pak jsem si vzpomněl, že jak jsem byl moc, tak jsem v polospánku hledal záchod a nemohl ho najít a chodil jsem po bytě a močil skrz trenky v kterých jsem si šel pak zase lehnout.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    Vánoce mě ničej. Každoročně.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    80% mych rozchodu probehla docela tesne pred Vanocema. Miluju Vanoce, ale maj pro me takovou smutnou prichut a ackoliv se ji snazim z nich zuby nehty dostat, rok co rok se mi to nedari. Ja chci hezky Vanoce.
    LEJIMADA
    LEJIMADA --- ---
    NELLAS: taky tak
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    NYX: Já dokonce vygooglila účet na Twitteru, četla jsem, že to nepojede, ale krásně se tu prokrastinuje u práce.
    NYX
    NYX --- ---
    NELLAS: Ja taky. A to vim, ze to nemohlo jet :-)

    A dvakrat jsem se sel na neco podivat na vyvojovem nyxu s cerstvou zalohou...samozrejme jen abych overil, ze je zaloha v poradku. Co si o mne myslite??? :-)
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Jsem závislá na nyxu, co půl hodiny jsem to zkoušela.
    LORD_DE_SEIS
    LORD_DE_SEIS --- ---
    Včera a dnes jsem se během dne pokusil na nyx připojit asi dvacetkrát...jsem na nyxu závislý...
    TERA79
    TERA79 --- ---
    Potřebuju takové večírky pro 2. Prostě se zase krásně oblíkneme, nakreslíme a užijeme si večer. Takovou čokoládovou pusu by chtěl každý! Bože!!!
    MONROE
    MONROE --- ---
    Libi se mi hezky udelana umela prsa, ale vzdycky skryte touzim po fotce "pred" kde mela slecna fakt mala prsa.
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    Tvářím se jako rozhodná a nezávislá žena, ale když po mně děti chtějí nějaký ústupek, přenechávám alibisticky konečné rozhodnutí na exmanželovi, abych pak mohla říkat "na mě nekoukejte, tatínek rozhodl".
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    Že instrukci "nic mi k Vánocům nekupuj" letos možná v několika případech vezmu vážně.
    MONROE
    MONROE --- ---
    LODBROG: Nehodlam to menit. Koureni jsem dost omezila, to mi staci.
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    MONROE: V normální cigaretě ti totiž i dost nikotinu shoří, takže není tak silná.
    V iqosu/heetu je tabáku malinko, ale stojí za to.
    Ne že bych teda chtěl dělat módnímu iqosu reklamu. Taky to nebude žádnej med. Nicméně ulepený plíce dehtem a zablokovaný hemoglobin oxidem uhelnatým z toho není, a to se dost počítá.
    (Kdybys ještě zkoušela ceremoniální tabák z amazonské džungle, to bys pocítila sílu.
    Blila bys na 90%, s čímž se ovšem v tomto případě počítá ;)

    NEI: Teď už je to Tereza Ramba, a i když ji mám taky rád, s tou pihou bývala hezčí, výraznější.
    Byla to víc ona.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    Že už se nemůžu dočkat slunovratu. Mám doma temno, jak v Mordoru.
    MONROE
    MONROE --- ---
    LODBROG: Doted mi kamaradka rika ze ji voni vic normalni cigareta nez ta jeji.
    A to ji kouri leta.
    Ja iqos jednou zlusila, snad ten nejlehci tabak a po vykoureni jsem se skoro pozvracela.
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    INDIAN: Elektronická tyčinka která nahrazuje cigarety.
    Strkají se do ní malé cigaretky, heety.
    Taková "elektronická cigareta", ale bez synteticky před připravené směsi kterou rovnou inhaluješ, nýbrž tabák.
    Iqos se rozpálí jen do určité teploty, tabák (trochu opravdovější než ten z plantáží Marlboro) se tam nepálí, jen hodně zahřeje, a inhaluješ ty výpary.
    Takže nikotin, ale ne oxid uhelnatý ani dehet.
    Jenže na smrad páleného tabáku jsme v Evropě desítky let zvyklí, na nepálený tabák nikoliv (a smrdí to jak pět mokrých santusáků).
    Každý uživatel iqosu si na to musel zvyknout.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam