• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    MONROE: V normální cigaretě ti totiž i dost nikotinu shoří, takže není tak silná.
    V iqosu/heetu je tabáku malinko, ale stojí za to.
    Ne že bych teda chtěl dělat módnímu iqosu reklamu. Taky to nebude žádnej med. Nicméně ulepený plíce dehtem a zablokovaný hemoglobin oxidem uhelnatým z toho není, a to se dost počítá.
    (Kdybys ještě zkoušela ceremoniální tabák z amazonské džungle, to bys pocítila sílu.
    Blila bys na 90%, s čímž se ovšem v tomto případě počítá ;)

    NEI: Teď už je to Tereza Ramba, a i když ji mám taky rád, s tou pihou bývala hezčí, výraznější.
    Byla to víc ona.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    Že už se nemůžu dočkat slunovratu. Mám doma temno, jak v Mordoru.
    MONROE
    MONROE --- ---
    LODBROG: Doted mi kamaradka rika ze ji voni vic normalni cigareta nez ta jeji.
    A to ji kouri leta.
    Ja iqos jednou zlusila, snad ten nejlehci tabak a po vykoureni jsem se skoro pozvracela.
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    INDIAN: Elektronická tyčinka která nahrazuje cigarety.
    Strkají se do ní malé cigaretky, heety.
    Taková "elektronická cigareta", ale bez synteticky před připravené směsi kterou rovnou inhaluješ, nýbrž tabák.
    Iqos se rozpálí jen do určité teploty, tabák (trochu opravdovější než ten z plantáží Marlboro) se tam nepálí, jen hodně zahřeje, a inhaluješ ty výpary.
    Takže nikotin, ale ne oxid uhelnatý ani dehet.
    Jenže na smrad páleného tabáku jsme v Evropě desítky let zvyklí, na nepálený tabák nikoliv (a smrdí to jak pět mokrých santusáků).
    Každý uživatel iqosu si na to musel zvyknout.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    INDIAN: penis Eskymáka
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    priznam se ze sem asi kripl, ale co je iqos?
    _ANT_
    _ANT_ --- ---
    Jo, iqos smrdi jak hovna, absolutne nechapu, ze se z toho automaticky nenavaluje vsem, ne jen nekterym.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    SALAMAN: Kdyby v hospodě, ale klidně ve vlaku a diví se, když jim řekneš, že se to tam nesmí. Protože jim to ještě nikdy nikdo neřekl, tak kde je jako problém?
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    MONROE: Presne, je to uplne k zbliti! A ti lidi si to v pohode zacnou davat v hospode, aniz by se zeptali obsluhy. To uz radeji zapaleny kocici hovno.
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    LENCADLO: ten miluju!!! Úplně tvé zanicení chápu.
    LENCADLO
    LENCADLO --- ---
    J4C0B1M: Z Lidlu :) vypadá jako spletený uzel , zvenku krupe, uvnitř krasne vláčný...
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    LENCADLO: Vlastní nebo z pekařství?
    MONROE
    MONROE --- ---
    Nesnasim smrad z iqos.
    LENCADLO
    LENCADLO --- ---
    INDIAN: Indoši jedu 3. dvandu... vidím to na cca krajic, dva max :)
    A těm odborným výrazům úplně nerozumím , to víš , blondýna :)
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    LENCADLO: spis to dneska vymen za chleba tekutej a pak dej report jak si se vyporadala s analogicky zaokrouhlenym monozstvim :)
    LENCADLO
    LENCADLO --- ---
    Včera jsem spásla celej bochnik chleba sama ..první část s gulaskem, druhou s půlkou kostky másla a sklenicí domácí kiwi marmelády ... dneska jsem koupila další bochnik .. tenhle chleba je proste neskutecnej!
    LEJIMADA
    LEJIMADA --- ---
    Mám strach o svého milého. Když mu bylo asi dvacet, tak se mu uchlastala máma. Otec od nich odešel, když mu bylo asi pět. Dost hulí (víc než 20 let a to denně). To mi neva, nějak to k němu patří a když řídí nebo chodí do práce (nepravidelné směny), tak si brčko nedá. Hodně spí. Máme čtyři děti a dost často upadá do letargických stavů střídaných s tím, že to nezvládá. Mívá deprese. Nechce si je ale přiznat, nebere žádnou medikaci. Teď na jaře měl z koroňáku fakt panické stavy. Hodně se sociálně izoluje (má pár kamarádů od dětství, ty vidí třikrát do roka) a nikoho nepotřebuje. Jenže jak s nikým nemluví, tak nikdo o jeho problémech nic neví.. Někdy je toho pak i na mě moc.. musela jsem to někde říct, díky :)
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    Já skrz covid přestal kouřit. I předtím jsem sice kouřil hodně málo, ale měsíc doma a dva měsíce hojení mi to zarazil úplně.
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    HOUBA: Já třeba letos přestala skoro pít a stárnutí je furt na nic.
    Vlastně to je hodně pozitivní spíš zjištění než přiznání. Ať piju nebo ne, vnímám věci stejně, takže můžu pít dál. :D
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    HOUBA: Tak jasně, tohle je doživotní boj.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam