• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    ORIKA
    ORIKA --- ---
    NEI: i kdyby, tak normalni clovek si to neresi tim, ze napada a slovne ponizuje uplne neznamou holku, to je ubohost
    ORIKA
    ORIKA --- ---
    NEI: vubec ho neres, z toho jak na tebe utoci a co pise to vypada, ze je to jen chudacek, co si potrebuje potvrdit svou hodnotu a pocit, ze on je lepsi nez ostatni...takovych muzes jen litovat, nic vic
    MILUCH2
    MILUCH2 --- ---
    kazdy mame stinne stranky, nikdo neni jen vsedobry sebeiokoli milujici bytost, navic nic neni jaksi trvale jak bych tak rekl; ))
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    INDIAN: talze pisu si dalsi vanoce bude hul se zvonkem a pak už jen zásoba papučí s tvídovým vzorem
    MILUCH2
    MILUCH2 --- ---
    já to měl taky tak , ale teď si říkám že to bylo házení perel sviním
    EKG
    EKG --- ---
    ZUULUU: Kdyz me nekdo "ma rad zdrave" a ... jak ze to bylo? Jo uz to vidim - "normalne a nekonfliktne", zdrham. Delej to same a budes stastnejsi. Ne stastna, na to nemas tu spravnou dusevni poruchu, jenom nezdrave, nenormalne a konfliktne stastnejsi.
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    Mam asi problem s chlastem. Kdyz se doma opijem a ja obvykle zustavam dyl vzhuru, presunu se k pocitaci a poustim si do sluchatek na plny koule muziku. Dneska vpoledne kdyz sem vstal, sem nasel zaseklej youtube na Lunetic....
    TAMARIX
    TAMARIX --- ---
    Tož šťastné a veselé! :-/
    RAGNAROK
    RAGNAROK --- ---
    ZUULUU:
    tak to prece vyblej. tady dady da. thats all folks.
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    NEI: komentáře neřeš, tohle nikdo, kdo to nezná, prostě nepochopí. Mám to velmi podobně. Ostatní lidi mám ráda, řekla bych naprosto zdravě a normálně a nekonfliktně, a sebe nemůžu ani cejtit. Kdo tomu nevěří, ať si o mně klidně myslí, že jsem sebestředná hysterka.
    EKG
    EKG --- ---
    NEI: Ten obraz jsi prave znovu potvrdila. Dekuju.
    EKG
    EKG --- ---
    NEI: To je ale velmi zajimave. Nas ucili, ze je poctive se o ten dehet podelit pekne pul na pul. Nekdo je cista duse od prirody a vstreba ho rychle, jiny se v tom patla roky. Ale nechat nekomu celej balik a odkracet do zapadu Slunce, to uz chce celou svini, porucha neporucha.
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    Je tu jeste nejaka teta Katerina, pls?
    EKG
    EKG --- ---
    SALAMAN: Vsak jo, to se hned pozna;)
    AMANT
    AMANT --- ---
    SALAMAN: Padni komu padni!
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    EKG: Podle sebe soudim tebe!
    EKG
    EKG --- ---
    SALAMAN: No tak se vykecej, kdyz potrebujes.
    LENCADLO
    LENCADLO --- ---
    Mám za sebou 100 stran nekonečného příběhu a už teď mě točí , jak rozdílný příběh to je od filmu ...300 stran přede mnou . Načatá druhá dvanda, dneska to bude opilý nekonečný příběh :)
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    ZUULUU: Pro hlupyho kazdej hloupej, vyjimka potvrzuje pravidlo... vsechno jsou to kecy :)
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    Kdo nema rad sebe, nemuze mit rad ani ostatni. To je neco jako kdo lze, ten krade? Sry, ale to je jak nejaky hluboky moudro z Ona Dnes.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam