• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    Máte nějákou 13. komnatu či něco, co si nalháváte, ale ve svém nitru víte, že je to jinak. Svědomí vás otravuje nebo se k něčemu prostě zcela otevřeně a bez skrupulí chcete přiznat!? Ať už ti to nedá spát či kvůli tomu nemůžeš dospat. Ať tě to sere či těší. Prostě se přiznej! Konstruktivní interakce jsou vítány.
    rozbalit záhlaví
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    MOODYCAT: Co to je víkend?
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    MOODYCAT: "zase máš čas jít v úterý dopoledne na úřad"

    v myšlenkách takový lidi pomalu týrám rezavym hřebíkem :)
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    I po letec, kdyz mi bleskne hlavou, ze existujou lide, a neni jich malo, pro ktere vikend znamena volno a nikdy v zadny z tech dnu nejdou do prace, tak me to uplne fascinuje.
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    Baví mě dávat dvacátejtřetí plusík :-)
    QWERTZ
    QWERTZ --- ---
    Dost často myslím na Kristýnu, jen úža...
    DMAG
    DMAG --- ---
    Nesnáším Pokáče a Xindla X.
    ASTRING
    ASTRING --- ---
    mam v sobe jestera co utoci kdyz nevimoprabdu uz kudy kam:(....je fakt agresivni a nebezpecnej:( ....ale zkroti ho obejmuti a pusa
    RAMJAH
    RAMJAH --- ---
    Přestal jsem věřit bohu, přestal jsem věřit věcem a lidem kolem sebe...
    PPNEKK
    PPNEKK --- ---
    BOBESH: tak si skoc na mamologii.
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    obcas se v praci pri nakym monologu zamotam do nekonecne dlouhy vety a k jejimu konci reknu nakej kardinalni nesmysl nebo zopakuju neco so sem zopakoval uz 2x chvili predtim... dlouho sem to prisuzoval mejm lingvistickejm nedostakum v obou cizich jazycich pracovniho prostredi...
    nedavno sem travil cas cca pres mesic v CR a stalo se mi nekolikrat to samy i v moji materstine behem par rozhovoru s kamosema.. takze sem dospel k tomu ze chci jenom bejt proste za kazdou cenu chytrej jak radio

    (prislovi "mluviti stribro, mlceti zlato, drzeti hubu diamanty" ma opravdu neco do sebe)
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    TANGERINE: Všechno moje randění vždycky začalo onlinem. Systém "náhodou někoho potkat" mi přijde jako sci-fi. Ale pár lidem okolo to vyšlo, so yeah...
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    rok sem nemel v ruce zensky prs
    TANGERINE
    TANGERINE --- ---
    Nedávno jsem si uvědomila, že jsem nikdy nechodila s nikým, kdo by nebyl na nyxu. Můj první kluk (se kterým jsem byla od 15 do 18) mi nyx ukázal. Potom, i když jsem byla s někým, koho jsem znala odjinud (třeba z dětství z tábora, z tinderu), tak jsem pak stejně zjistila, že je to taky nyxák. A teď s jedním čekám dítě. Asi nějaký prokletí :)
    TOULASE
    TOULASE --- ---
    Moje babča (96) se nedá očkovat, nechám to bejt.
    MRTVEJ
    MRTVEJ --- ---
    taky tak :o)
    TRISMEGISTOS
    TRISMEGISTOS --- ---
    Nemyslim si, že je Dan Bárta dobrej zpěvák.
    ASTRING
    ASTRING --- ---
    napsala jsem :(
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    Pokud si nevyndám jednu nohu z nohavice, tak se pořádně nevykadím.
    DMAG
    DMAG --- ---
    Vousy mi rostou úplně na hovno. Aspoň jednou v životě bych si přál pořádnej maďarskej knír.
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    strašně mě sere moje sestra. vždycky jsem věděla, že frontu na takt a empatii nějak přehlídla, ale tohle už trochu moc i na mě.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    Když mám volno, tak někdy chodím na pracovní mail, abych se koukla kolik je tam mailů od neodbytných pacošů a škodolibě si říkám “A teď máte smůlu!”.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    Taky jsme v únoru přestal pít a není mi to moc příjemný. Cítím dost neklid a hledám jiné stimuly.
    INDIAN: Oprava: Hltáme díl po dílu Život na zámku...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam