• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    SITH: Já ne. Ale vždycky jsem moc chtěla :D
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    NELLAS: A není to logika, ale zkusenost.
    “Jee ty mas ale kozy! taky si na takové našetřím”
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    NELLAS: Opravdu? Nepovidej...
    SITH
    SITH --- ---
    ještě nějaká má velký kozy?
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    MICHELLEDANIELS: S touhle logikou bys měla mlčet, protože plno holek s velkýma má pocit, že je to zbytečné závaží a v téhle velikosti už se to nemůže líbit...
    DMAG
    DMAG --- ---
    MICHELLEDANIELS: asi jak pro kterýho chlapa. Jak jsem psal, líbí se mi zajímavý ženský, ne jen ty, co mají velký prsa. Vždycky jde o celek, čímž nemyslím jen fyzickou stránku. ;)
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    DMAG: Tohle by se nemělo říkat nahlas. :))
    Je spoustu holek, které mají krásná průměrná nebo malá prsa a myslí si, že pro chlapa jsou velký prsa něco extra a zbytecne uvazuji nad plastikami apod.
    Každé zboží má svého kupce a holky s menšími rozhodne nemusí přemýšlet nad tím, že časem to bude chtít stejně úpravu. (Třeba)
    V létě už jim závidím úplně..
    DMAG
    DMAG --- ---
    MICHELLEDANIELS: měl jsem holku krev a mlíko, šestky, krása, příroda... Líbí se mi všechny zajímavé ženy, ale pro velký prsa mám slabost.
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    VESTIGIA: píšu si, nikdy se nesmíme potkat osobně, nechci ti přivodit infarkt :D
    TMA
    TMA --- ---
    Ani tím nihilistou neumím být pořádně.
    VESTIGIA
    VESTIGIA --- ---
    NELLAS: zježí se mi chlupy :-)
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    NELLAS: Ječí, leje si do očí savo a pak ječí ještě víc. :)
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    VESTIGIA: Jak se to projevuje, když potkáš ženskou s velkýma prsama, začneš aspoň ječet? :))
    IRINASH
    IRINASH --- ---
    Myslim pořád jenom na sex a nejde to nijak zastavit, už mi z toho hrabe, nepomáhá nic. Nymfomanka nejsem, nikdy jsem nebyla promiskuitní. Asi to bude permanentní vzrušení, ale teda je to vyčerpávající...
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    VESTIGIA: Já se zase vždycky modlila at je nemám jako mamka. Ta měla 45kg a čtyřky prsa. Můj bratr jako chlap také velké nemusí, má prý raději menší. Myslím, ze v tom bude stejný základ :))
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    VESTIGIA
    VESTIGIA --- ---
    SARAJ: :-))))) ty jsi trdlo :-)
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    VESTIGIA: :D bych vam na to neco osobne rekla, damy, ale asi by vas pohled na mne vydesil:D
    VESTIGIA
    VESTIGIA --- ---
    MICHELLEDANIELS: velká prsa mě taky děsí. Mám v živé paměti, jak jsem jako dítě pozorovala při oblékání svou velmi ženskou babičku a ta mi se smíchem říkala ať se nebojím, že mi určitě taky jednou velká prsa narostou a já na to celé dospívání myslela a bála se, aby fakt neměla pravdu. Naštěstí to její geny vzaly kolem mě smykem :-)
    AMANT
    AMANT --- ---
    strasne dlouho me sral metal, uplne sem tim pohrdal.

    az kdyz sem kolem 30 videl dokument ohledne nejakyho obcanskyho rizeni, kde byla jedna pani budouci radobyprezidentova Gore. a bylo to vo tom ze dva 16 lety kluci si chteli ustrellit palice protoze se o tom nekde udajne zpivalo. a on mu ji ustrelil ale sobe nak jen spodek a pak zil roky. a voni jim chteli prisit u soudu zodpovednost. a von tam sel a vytrel si s nima prdel.

    a v tom dokumentu povida"drzeli jsme u soudu nad hlavou vlajku rokenrolu a pripadali jsme si presne tak pitomne, jak to zni":))

    tak sem si popovidal o historii treba s Belzebertem a od ty doby nak respektuju metal
    (a casto si neco poustim;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam