• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    IRINASH
    IRINASH --- ---
    KNX: Žiju s tím už dlouho, takže se divně necítím. Jen je to někdy otravný. .)
    KNX
    KNX --- ---
    IRINASH: necíť sa divne, ja aj počas spánku . asi je niečo vo vzduchu...
    _ANT_
    _ANT_ --- ---
    Prave jsem posnidala celou jitrnici, studenou, s chlebem. Chro chro.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    ROISIN: To je v pohode, ja taky, ale nevim, jestli bych vic nechtela vypadat jako on :).
    ROISIN
    ROISIN --- ---
    Ve svych 33 letech mam totalni crush na Timothee Chalameta.
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    NELLAS: přiznám se bez mučení, že když dojde na situaci, kdy můžu odečítat obvod prsou od obvodu hrudníku, jediný čísla, na který můžu myslet jsou 10/10 a tisíc bodů pro Havraspár.
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    NELLAS: Košíčky jsou stejný, ale obvod větší, takže na 80cm obvod to jsou pouze jednicky, kdežto u 75cm hrudníku to jsou dvojky... jde jen o poměr k hrudníku.
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    NELLAS: Obvod přes hrudník odectes od obvodu přes prsa a ten rozdíl hodis do “prsní” tabulky :))
    LEJIMADA
    LEJIMADA --- ---
    NELLAS: v tom aby se kůň vyznal
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    LEJIMADA: To je problém, když 75B je vlastně 80A.
    LEJIMADA
    LEJIMADA --- ---
    NELLAS: A-1, B-2, C-3 ?
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    DMAG: To je právě to, u podprsenek to funguje trochu jinak, nic takového jsem ještě nepotkala. Takže to fakt bude jen takové číslo střelené od boku, které nemá žádný význam :))
    DMAG
    DMAG --- ---
    NELLAS:Vím jen to, že tehdejší přítelkyně měla šestky, sama mi to řekla, a byly fakt (pořád jsou) velký. Takže mám tzv. referenci. Jinak mi jsou ta čísla celkem fuk. Předpokládám, že existují nějaké velikostní tabulky, když se podle oho vybírají podprsenky.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    DMAG: Mě to celoživotně zajímá a zatím mi nikdo nebyl schopen dát odpověď (vždycky začnou zmateně blekotat, že to, tento, to ví každý)... jak se definují ty velikosti podle čísel (trojky, čtyřky, pětky, ...)?
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    DMAG: Nj, naštěstí jsou i chlapi, kteří koukají na jiné kvality a hezká prsa, at malá či velká, jsou jen plus.
    DMAG
    DMAG --- ---
    MICHELLEDANIELS: Čistě subjektivně, mám rád hezký ženský. Krásná mi přijde ta, která má pořádný prsa, přírodní (pořádný prsa jsou pro mě 5+), ale stejně tak krásná je pro mě ženská, co má (pardon za ten výraz) tzv. lentilky pod kobercem. Vždycky je to o tom, jak to dokáže nosit, a taky jaké má sebevědomí. Pokud si chce nechat zvětšit prsa implantáty, prosím, proč ne, musí být spokojena hlavně ona sama.
    SITH
    SITH --- ---
    KOVOVAMINCE: viděl jsem!
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    SITH: Já jsem velká celá. Yay?!
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    SITH: Já ne. Ale vždycky jsem moc chtěla :D
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    NELLAS: A není to logika, ale zkusenost.
    “Jee ty mas ale kozy! taky si na takové našetřím”
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam