• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    Máte nějákou 13. komnatu či něco, co si nalháváte, ale ve svém nitru víte, že je to jinak. Svědomí vás otravuje nebo se k něčemu prostě zcela otevřeně a bez skrupulí chcete přiznat!? Ať už ti to nedá spát či kvůli tomu nemůžeš dospat. Ať tě to sere či těší. Prostě se přiznej! Konstruktivní interakce jsou vítány.
    rozbalit záhlaví
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    NELLAS: Obvod přes hrudník odectes od obvodu přes prsa a ten rozdíl hodis do “prsní” tabulky :))
    DMAG
    DMAG --- ---
    NELLAS:Vím jen to, že tehdejší přítelkyně měla šestky, sama mi to řekla, a byly fakt (pořád jsou) velký. Takže mám tzv. referenci. Jinak mi jsou ta čísla celkem fuk. Předpokládám, že existují nějaké velikostní tabulky, když se podle oho vybírají podprsenky.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    DMAG: Mě to celoživotně zajímá a zatím mi nikdo nebyl schopen dát odpověď (vždycky začnou zmateně blekotat, že to, tento, to ví každý)... jak se definují ty velikosti podle čísel (trojky, čtyřky, pětky, ...)?
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    DMAG: Nj, naštěstí jsou i chlapi, kteří koukají na jiné kvality a hezká prsa, at malá či velká, jsou jen plus.
    DMAG
    DMAG --- ---
    MICHELLEDANIELS: Čistě subjektivně, mám rád hezký ženský. Krásná mi přijde ta, která má pořádný prsa, přírodní (pořádný prsa jsou pro mě 5+), ale stejně tak krásná je pro mě ženská, co má (pardon za ten výraz) tzv. lentilky pod kobercem. Vždycky je to o tom, jak to dokáže nosit, a taky jaké má sebevědomí. Pokud si chce nechat zvětšit prsa implantáty, prosím, proč ne, musí být spokojena hlavně ona sama.
    SITH
    SITH --- ---
    KOVOVAMINCE: viděl jsem!
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    SITH: Já jsem velká celá. Yay?!
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    SITH: Já ne. Ale vždycky jsem moc chtěla :D
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    NELLAS: A není to logika, ale zkusenost.
    “Jee ty mas ale kozy! taky si na takové našetřím”
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    NELLAS: Opravdu? Nepovidej...
    SITH
    SITH --- ---
    ještě nějaká má velký kozy?
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    MICHELLEDANIELS: S touhle logikou bys měla mlčet, protože plno holek s velkýma má pocit, že je to zbytečné závaží a v téhle velikosti už se to nemůže líbit...
    DMAG
    DMAG --- ---
    MICHELLEDANIELS: asi jak pro kterýho chlapa. Jak jsem psal, líbí se mi zajímavý ženský, ne jen ty, co mají velký prsa. Vždycky jde o celek, čímž nemyslím jen fyzickou stránku. ;)
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    DMAG: Tohle by se nemělo říkat nahlas. :))
    Je spoustu holek, které mají krásná průměrná nebo malá prsa a myslí si, že pro chlapa jsou velký prsa něco extra a zbytecne uvazuji nad plastikami apod.
    Každé zboží má svého kupce a holky s menšími rozhodne nemusí přemýšlet nad tím, že časem to bude chtít stejně úpravu. (Třeba)
    V létě už jim závidím úplně..
    DMAG
    DMAG --- ---
    MICHELLEDANIELS: měl jsem holku krev a mlíko, šestky, krása, příroda... Líbí se mi všechny zajímavé ženy, ale pro velký prsa mám slabost.
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    VESTIGIA: píšu si, nikdy se nesmíme potkat osobně, nechci ti přivodit infarkt :D
    TMA
    TMA --- ---
    Ani tím nihilistou neumím být pořádně.
    VESTIGIA
    VESTIGIA --- ---
    NELLAS: zježí se mi chlupy :-)
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    NELLAS: Ječí, leje si do očí savo a pak ječí ještě víc. :)
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    VESTIGIA: Jak se to projevuje, když potkáš ženskou s velkýma prsama, začneš aspoň ječet? :))
    IRINASH
    IRINASH --- ---
    Myslim pořád jenom na sex a nejde to nijak zastavit, už mi z toho hrabe, nepomáhá nic. Nymfomanka nejsem, nikdy jsem nebyla promiskuitní. Asi to bude permanentní vzrušení, ale teda je to vyčerpávající...
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    VESTIGIA: Já se zase vždycky modlila at je nemám jako mamka. Ta měla 45kg a čtyřky prsa. Můj bratr jako chlap také velké nemusí, má prý raději menší. Myslím, ze v tom bude stejný základ :))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam