• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    DAPHNEE
    DAPHNEE --- ---
    I když vím, že se mnou někteří lidi zkouší hrát levou, pořád doufám že je to přestane bavit předtím, než mi dojde trpělivost.
    MONROE
    MONROE --- ---
    Hromadim veci.
    Ne kvuli nekomu, ale je mi lito je dat pryc, protoze se nekdy muzou hodit, nebo protoze vzpominka.
    Nerrsim co o me vypovida knihovna ktetou budu mit pres celou stenu, nebo hadry za 29kc ktery se nedaly v sekaci nechat. Delam to pro svuj pocit.
    PNXNTDD
    PNXNTDD --- ---
    Když vybírám prachy z bankomatu, semtam se kouknu na ty vyhozený lístky od lidí přede mnou a koukám kolik maj na účtě.
    ANDRASTE
    ANDRASTE --- ---
    Koupila jsem tričko v dětském. Pro sebe.
    RIMMSI
    RIMMSI --- ---
    Když hraju nějakou hru, snažím se jí hrát jako bad guy (worst ending) a vůbec mi to nejde, já prostě to neumim. Čas se smířit s tim, že nejsem na temný straně síly.
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    Kdyby mi někdo před půldruhým rokem řekl, že například budu znát jména našich ministrů nebo že budu pravidelně nakukovat na weby masmédií a budu schopnej se naštvat za míň než tři vteřiny po vstupu na takovej web, ťukal bych si na čelo.
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    Běloši, co si hrají na rastafariány, mi přijdou směšní.
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    DMAG: Přiznám se, že když někdo mluví o fandění fotbalu, tak ho mám tak trochu za dementa.
    DMAG
    DMAG --- ---
    Nesnáším slovo mančaft, fotbalismus a fotbal obecně.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    Desi me hromadeni veci, a pocitaji se do toho i knihy, protoze myslim, ze to stejne lidi delaji jen kvuli spolecenskemu statusu “och, ja mam doma sestnact knihoven, fancy much”.
    Mam doma mozna skoro 40 knih a prijde mi to strasne moc.
    MONROE
    MONROE --- ---
    Vzdycky si vypocitam posledni sousto tak, aby se vsecky prisady (napriklad rajce, sunka, syr) vesli najednou do pusy.
    DEJLIC
    DEJLIC --- ---
    ..uz nemám boty ve kterých bych mohl chodit..
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    pres permanentni hakovani doma se obcas jedu podivat do prace, cca 1x tejdne ... je to asi 20min vlakem, kterej vzhledem k momentalni nevytizenosti jezdi pravidelne a poloprazdnej...
    predevcirem, opet chystajic se na vylet do kanclu, sem prisel na nadrazi a z hlaseni se ozvalo ze vlaky nepojedou cca.2h.... nahradni trasa je popject autobusem a pak metrem, ovsem cesta straaasne dlouha a nudna... ovsem nejel sem s nim asi pul roku - a normalne sem si tu jizdu uzil a hrozne me to bavilo :))
    ANICKAJEDNICKA
    ANICKAJEDNICKA --- ---
    tak jsem prezila autonehodu, nemit dobry vuz, pravdepodobne sem ted nepisu:/ psychicky spatny, telo pohmozdneny a bolavy.
    DA_NIELA
    DA_NIELA --- ---
    Mesicni jahody jsou hnusny. A staleplodici balkonovy jahody jsou taky hnusny.
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    MONROE: ja do tebe nerypu, presne to jsem preci napsal.
    MONROE
    MONROE --- ---
    BLOWUP: Nerypej do me. Asi jsem u tebe vrazila do zivyho, ale srry, vic prd cim si ted vsim prochazim.
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    Když něco fakt hodně chci, mam problém až do poslední chvíle uvěřit, že by to mohlo vyjít.
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    MONROE: v tom pripade mas spis smulu ty, imho, kdyz se to neda vysvetlit tim vinem ;)
    Ale jak se rika, budme k sobe mili, nikdy nevime jakou bitvu ten druhy prave bojuje.
    MONROE
    MONROE --- ---
    BLOWUP: Mas smulu, ale ne.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam