• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    Máte nějákou 13. komnatu či něco, co si nalháváte, ale ve svém nitru víte, že je to jinak. Svědomí vás otravuje nebo se k něčemu prostě zcela otevřeně a bez skrupulí chcete přiznat!? Ať už ti to nedá spát či kvůli tomu nemůžeš dospat. Ať tě to sere či těší. Prostě se přiznej! Konstruktivní interakce jsou vítány.
    rozbalit záhlaví
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    DMAG: župan je něco, co si obleču přes pyžamo/noční košili, když se na chvíli nehodí být jen v té noční košili. třeba když mě vzbudí pošťačka s rekomandem a já se po podepsání téhož hodlám vrátit do postele
    DMAG
    DMAG --- ---
    MOODYCAT: po sprše se utřu do osušky, doma chodím dle teploty oblečen v domácím oblečení (více či méně), a v oknech mám záclony. Nekouřím. Takže to chápu jako dva rozdílné světy. Dík.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    Jeden zupan na zabaleni po sprse, jeden letni zupan na obleceni po sprse, jeden na chozeni doma "vstala jsem z postele a jdu si pro piti do kuchyne, kde mam okno bez zavesu" a jeden na balkon na cigaro. Jednoduchy.
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    DMAG: já se třeba po sprše neutírám a vlezu jen od něj :D
    TMA
    TMA --- ---
    DMAG: Je to prostě domácí kabát. Dneska, když je doma přetopeno, tak to moc smysl nemá, ale když jsi měl v zimě deset až dvanáct stupňů uvnitř, tak jsi takovou věc ocenil.
    DA_NIELA
    DA_NIELA --- ---
    DMAG: Do bordelu.
    DMAG
    DMAG --- ---
    Nikdy jsem nepochopil, k čemu je župan dobrý.
    TERA79
    TERA79 --- ---
    DMAG: Supr, někde někomu to jde!
    DMAG
    DMAG --- ---
    TERA79: mě se to daří :)
    TERA79
    TERA79 --- ---
    Snažím se opít!
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    Líbí se mi Vít Rakušan! Jako chlap.

    Uf.
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    Jsem alergickej na Radka Bangu a Karla Rodena, první neumí hrát a druhej zpívat.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    Roky jsem nenosil hodinky a nejsem zvyklej. Naposled jako puberťák. Kolegové mají smartwatche a nějaké levnější rolexky. Mě mnohem víc oslovily hloupé žluté plastové hodinky za stovku. A jsem spokojenej.
    DAPHNEE
    DAPHNEE --- ---
    I když vím, že se mnou někteří lidi zkouší hrát levou, pořád doufám že je to přestane bavit předtím, než mi dojde trpělivost.
    MONROE
    MONROE --- ---
    Hromadim veci.
    Ne kvuli nekomu, ale je mi lito je dat pryc, protoze se nekdy muzou hodit, nebo protoze vzpominka.
    Nerrsim co o me vypovida knihovna ktetou budu mit pres celou stenu, nebo hadry za 29kc ktery se nedaly v sekaci nechat. Delam to pro svuj pocit.
    PNXNTDD
    PNXNTDD --- ---
    Když vybírám prachy z bankomatu, semtam se kouknu na ty vyhozený lístky od lidí přede mnou a koukám kolik maj na účtě.
    ANDRASTE
    ANDRASTE --- ---
    Koupila jsem tričko v dětském. Pro sebe.
    RIMMSI
    RIMMSI --- ---
    Když hraju nějakou hru, snažím se jí hrát jako bad guy (worst ending) a vůbec mi to nejde, já prostě to neumim. Čas se smířit s tim, že nejsem na temný straně síly.
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    Kdyby mi někdo před půldruhým rokem řekl, že například budu znát jména našich ministrů nebo že budu pravidelně nakukovat na weby masmédií a budu schopnej se naštvat za míň než tři vteřiny po vstupu na takovej web, ťukal bych si na čelo.
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    Běloši, co si hrají na rastafariány, mi přijdou směšní.
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    DMAG: Přiznám se, že když někdo mluví o fandění fotbalu, tak ho mám tak trochu za dementa.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam