• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    DA_NIELA: už tři roky marně čekám na kolegův drumbácovej set složenej ze samplů našeho chrápání na firemním výletě
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    DA_NIELA: Já postoupil na vyšší level. Občas mě vzbudí moje vlastní chrápání.
    DA_NIELA
    DA_NIELA --- ---
    Slyseli jste nekdy sami sebe chrapat? Ja jo ...
    AMANT
    AMANT --- ---
    MOODYCAT: ono je to umele vymysleny v YMCA nekdy koncem 19. stoleti pro krestanskou mladez a slo hlavne o to, aby to bylo bezkontaktni a nemuselo se po matchi hned ke zpovedi. pro spoustu lidi jo to docela zabavny:) no a oblbeny je to proto, ze ti staci jen ten mic, spagat a par lidi, stejne jako focus treba..

    ja moc nerozumim tomu okazalymu pohrdani sportovanim nebo sportem, me to bavi a bavilo ruzny zkouset a obcas si neco zahrat...? jako samo, extremy skodej, ale tak stejne jako neni imho zdravy se jenom divat na televizi, nebo jenom jist pistaciovou, nebo jenom si cist naky popularne naucny knizky, tak me to proste vsecko NEKDY bavi a delam to rad a zrovna treba hodina na nakym kurtu me vyplavi takovy latky a je mi z toho tak dobre, ze si ten raus chci hrozne uzivat a nechci si ho kazit ani jedinym pivem a to je u me co rict, zeptej se kohokoliv, kdo me zna:))
    HWLLFFRDD
    HWLLFFRDD --- ---
    D1RABBIT: Znám dost lidí, co volejbal nehráli dobrovolně, ale z donucení na tělocviku, a pak jim to celkem lezlo do volnočasových aktivit, když si pohmoždili jeden z prstů na levý ruce. Zdraví osazenstva smyčcových sekcí orchestrů. Ne, s tělocvikářema o tomhle neni rozumná řeč.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    Strcte si ten volejbal uz do prdele :D.
    FAT
    FAT --- ---
    A ještě bych dodal, že ač se volejbal hraje rukama, tak je to spíš o nohách. Protože pod míč musíš nejdřív "dojít".
    😉
    FAT
    FAT --- ---
    ADELHAIDA: Pohyb ruky při podání horem a smeči JE PODOBNÝ hodu kamenem. Netvrdil jsem, že je totožný. A rozmáchnutí se je fakt jediný přirozený pohyb, který ve volejbalu je. Všechno ostatní je nutné se naučit.
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    FAT: My hrály (děvčata) na gymplu "volejbal" osm let. Podání horem vypadalo následovně: Jednou rukou sis nadhodil míč a druhou rukou (já to dělala spodkem, hranou dlaně) jsi do něj vší silou praštil, aby letěl přes síť. Smeč (jsem nikdy při hře nedala, neb síť končila půl metru nad mou nataženou rukou při výskoku): Trochu se rozběhneš, vyskočíš a plácnutím dlaní pošleš míč v co nejostřejším úhlu za síť. Ani jednu věc bych nechtěla dělat s kamenem. Ani s pufovanou lávou. Jak to prosímtě myslíš, s tím kamenem? A neptám se jedovatě, fakt mě to zajímá. Mně volejbal nešel, i když jsem ho měla ráda, tak jsem dělala asi něco špatně.
    FAT
    FAT --- ---
    MOODYCAT: Poněkud jsi modifikovala moji odpověď, ale co už...
    ;-)
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    HEJSEK23: Pravda je, ze jsem az dnes zjistila, ze se pri volejbale hazi, coz jsem nikdy nedelala a ani pri sledovani profi volejbalistu jsem to nevidela. Ale co uz.
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    MOODYCAT: :-) ale mohlo by to vypadat ze ho nemáš ráda protože mu nerozumíš a tudíž jsi hloupější než tady pan D1zajic
    FAT
    FAT --- ---
    MOODYCAT: Samozřejmě, můžeš ho dokonce nenávidět. Nikdo z volejbalistů Ti neublíží, neboj.
    :-)))
    FAT
    FAT --- ---
    D1RABBIT: Dodal bych ještě kotníky z velmi prudkých zněn směru pohybu. A velmi souhlasím s tím, že je to jeden z nejtěžších sportů na koordinaci pohybu jak na kurtu, tak i člověka samotného.
    Děkuji Ti, náčelníku, že si se mě zastal!
    :-D
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    D1RABBIT: A muzu ho nemit rada dal, zejo? Neni to nekde zakazany?
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    FAT: Last time I checked se pri podani ani smeci nicim nehazelo.
    FAT
    FAT --- ---
    GANDHI: Podání horem a smeč.
    End OT
    :-)
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    FAT: Last time I checked se u volejbalu nicim nehazelo, ale mlatilo se do toho rukama.
    Ale co ja vim.
    Nastesti mam tenhle sport zakazanej :).
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    ja se priznam, ze mne nenapada jedinej zpusob manipulace s micem ve volleybalu, kterej by jen trochu pripominal hazeni kamenim:p
    FAT
    FAT --- ---
    MOODYCAT: Vidíš, a to je snad jedinej přirozenej pohyb, který se u volejbalu nemusíš naučit. Protože kamením jsme někdy házeli všichni.
    ;-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam