• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    FAT
    FAT --- ---
    MOODYCAT: Poněkud jsi modifikovala moji odpověď, ale co už...
    ;-)
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    HEJSEK23: Pravda je, ze jsem az dnes zjistila, ze se pri volejbale hazi, coz jsem nikdy nedelala a ani pri sledovani profi volejbalistu jsem to nevidela. Ale co uz.
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    MOODYCAT: :-) ale mohlo by to vypadat ze ho nemáš ráda protože mu nerozumíš a tudíž jsi hloupější než tady pan D1zajic
    FAT
    FAT --- ---
    MOODYCAT: Samozřejmě, můžeš ho dokonce nenávidět. Nikdo z volejbalistů Ti neublíží, neboj.
    :-)))
    FAT
    FAT --- ---
    D1RABBIT: Dodal bych ještě kotníky z velmi prudkých zněn směru pohybu. A velmi souhlasím s tím, že je to jeden z nejtěžších sportů na koordinaci pohybu jak na kurtu, tak i člověka samotného.
    Děkuji Ti, náčelníku, že si se mě zastal!
    :-D
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    D1RABBIT: A muzu ho nemit rada dal, zejo? Neni to nekde zakazany?
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    FAT: Last time I checked se pri podani ani smeci nicim nehazelo.
    FAT
    FAT --- ---
    GANDHI: Podání horem a smeč.
    End OT
    :-)
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    FAT: Last time I checked se u volejbalu nicim nehazelo, ale mlatilo se do toho rukama.
    Ale co ja vim.
    Nastesti mam tenhle sport zakazanej :).
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    ja se priznam, ze mne nenapada jedinej zpusob manipulace s micem ve volleybalu, kterej by jen trochu pripominal hazeni kamenim:p
    FAT
    FAT --- ---
    MOODYCAT: Vidíš, a to je snad jedinej přirozenej pohyb, který se u volejbalu nemusíš naučit. Protože kamením jsme někdy házeli všichni.
    ;-)
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    HWLLFFRDD: takže místo pruzení nejpomalejšího obíhače tělocvičny dneska vysírá nejhoršího prodejce hypoték na pobočce?
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    FAT: Ale picu, musis mlatit do mice a rasit si u toho ruce, ja to sebemrskacstvi nechapu :).
    FAT
    FAT --- ---
    MOODYCAT: Musím se volejbalu zastat. Zraníš se jenom tehdy, když uděláš chybu ty nebo spoluhráč. Jinak je to naprosto skvělý sport, který je, IMHO, nejnáročnější na koordinaci šesti (dvou) lidí na nejmenší ploše a s nemožností opravit vlastní chybu.
    :-)
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    Nechapu oblibu volejbalu. Sport, u kteryho si clovek cilene ublizuje. Zvlastni.
    HWLLFFRDD
    HWLLFFRDD --- ---
    VENDULKA: Hlavni ekonom Komerční banky zní jako celkem cool kariéra
    VENDULKA
    VENDULKA --- ---
    HWLLFFRDD: A co dela spolužák dnes? Pomohly mu zkušenosti z tělocviku při budování kariéry?
    HWLLFFRDD
    HWLLFFRDD --- ---
    Hehe super vzpomínková terapeutická debata.
    Mně nejvíc zpětně zaráží jeden můj spolužák ze střední, takovej extrémně ambiciózní a sebevědomej typ, navíc očividně s přebytkem testosteronu (strniště a kouty měl už v patnácti). Během let se začal během tělocviku hrozně profilovat do asistenta tělocvikáře, samovolně, neorganizovaně, při každym kolektivnim sportu spolužáky "hecoval", ne všechny, jenom ty slabší kusy, který asi podle něj "potřebovali motivovat", nebo co. Přiznám se, že do dneška nechápu, že to prostě celou dobu dělal, strašně při tom fotbálku a debilnim volejbale (nejhorší hra všech dob btw), a asi tak dvakrát jsem na něj zařval já, ať s tim de do prdele, dvakrát spolužák Michal, zbytek se nikdy neozval, tělocvikář se neozval. Nikdy mimo tělocvik se to dál neřešilo, asi to všem připadalo jako no big deal, dneska nechápu.
    Další věc co dodnes nechápu jsou ty basketbalový koše a volejbalový sítě dimenzovaný na dvoumetrový lidi, jako jo, pár spolužáků bylo vysokejch, ale třeba půlka podprůměrně. Jako jo, i člověk vysokej jako já je schopnej dát koš když spravně vyskočí, je schopnej dát něco jako smeč se správnou technikou, a úkolem tělocvikáře je tu techniku mj. vysvětlit, což se dejme tomu stalo, ale pak mám logicky výrazně nižší procentuální úspěšnost než dvoumetrovej habán. Asistent trenéra by to moh vzít v potaz a neprudit, nebo by ho třeba mohla nějaká autorita mohla usměrnit.
    Divná věc, spousta dalších negativních zážitků na skladě, ale dívám se na to pozitivně, jsou to nějaký životní zkušenosti, akorát teda úplně nesouvisej se záměrem toho předmětu
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    SALAMAN: Můžeš mě za to pobodat. Ale jen decentně...
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    KOVOVAMINCE: Tos přehnalas!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam