• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    Máte nějákou 13. komnatu či něco, co si nalháváte, ale ve svém nitru víte, že je to jinak. Svědomí vás otravuje nebo se k něčemu prostě zcela otevřeně a bez skrupulí chcete přiznat!? Ať už ti to nedá spát či kvůli tomu nemůžeš dospat. Ať tě to sere či těší. Prostě se přiznej! Konstruktivní interakce jsou vítány.
    rozbalit záhlaví
    MUZA
    MUZA --- ---
    NELLAS: zirafici krabice me tez mate...

    Mmch co mam dite, dostavaj tyhle veci novy vyznam... Honzikova cesta je z dnesniho pohledu dost horor! Povaz ze si dopisujou!, jestli by mohl prijet... Posadi ho samotnyho do vlaku! Heh... Sedi tam s nim pan a pta se ho kam jede... Huh Honzik zapomene ve vlaku kufrik, ale pruvodci mu ho donese...
    Dal uz jsem to radsi vypla! :D
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    MUZA: Ani jedno z toho jsem neměla. Teda dodnes se odmítám pustit žirafičí krabice!

    A myslím, že ani tetřevi Honzlovci se mě netýkali :))
    MUZA
    MUZA --- ---
    DMAG: aha, s okybacou jdu pozde :D pred par lety se mi muz smal, ze jsem mela celou dobu japonce v beskydech :D
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    SARAJ: Aby mu nespadly ze skály.
    MUZA
    MUZA --- ---
    NELLAS: a co teprve "a to půrko za tolar" nebo " cernooo okybaca, ovecky zataca" pripadne moje "statistika Nudaje" (kde na Nudaj asi lezi)

    Jinak gratuluju :D
    TANKIE_
    TANKIE_ --- ---
    Nenavidim chlapy bez trika na ulici/v obchode/v mhd. Tlusty, vymakany, to je jedno.
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    DMAG: je to černooký bača.
    Otazka zustava, jak a proc zataca ovce…
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Až teď mi došlo, že to není kuře krákoře, tedy speciální druh kuřete. Na tu písničku jsem si tak třicet let nevzpomněla. A teď jsem v šoku.
    DMAG
    DMAG --- ---
    SALAMAN: okybača je nějaká verze speciálního bači, nebo je to něco japonskýho? Přiznávám se, taky nevím. Kuře krákoře, to je kuře co krákoře ne? I když teda krákorat kuře jsem neviděl.
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    ERRTU: Já dlouho nevěděl, kdo je okybača a jak vypadá kuře krákoře.
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    ERRTU: to je jak ty babicky s šátky nebo oblečením s trávou :))
    Když pominu módu v Sherwoodu, tak bych řekla, že je to těžce nevkusné a pubertální, ale u těch starších lidi je to svým způsobem roztomile :)))
    AMANT
    AMANT --- ---
    ERRTU: to je na tom prave to kouzelny, ze kdykoliv jindy ho uplne ovlada pero, ale jedine pri plneni bojoveho ukolu to dokaze ovladnout:D proste takovej nezkrotitelnej sigr, ze kteryho je paradni neortodoxni special, dle tradice DirtyDozen;))
    narozdil od Jasanka z Cernyho praporu, kterej, prestoze slaby na plice, soulozil v pracovni dobe, coz je jako by soulozil za utoku!!!:))
    PETER_PAN
    PETER_PAN --- ---
    Ze jsem tyhlety ceske filmy nevidel. Vsichni to povazuji za samozrejmost, ale nevidel. Jedinej jsou Slavnosti snezenek, ale zbytek ne. Bohuzel.
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    AMANT: na ty scene je nekrasnejsi jak se roden pri langmajerove hlaseni sklebi na jandaka jak krokodyl metr od gazely :)
    v ramci tematu priznavam ze ivana vavrova (ta zrzka z avie co koubovy vyhodi mundur) me vzdycky brala, asi bych se nechal radsi chytit
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    HWLLFFRDD: petráska nesnáším pro množství keců a pro neutuchající touhu sebeprezentace v tématech s nulovou informační hodnotou
    ale jinak mám podobnej koníček, ramena galaxií mě naplňujou klidem, clustery galaxií mě uspávají, magnetary hýří optimismem a horké plyny v centrech hvězdokup mi připomínají neony z 80 let :)
    AMANT
    AMANT --- ---
    FALLENANGEL: tady byly! no fakt!! sam sem ji ho tam v noci osobne..to..
    FALLENANGEL
    FALLENANGEL --- ---
    AMANT: Kouba, vy jste notorickej holkar.
    AMANT
    AMANT --- ---
    Mam fakt hodne rad film Copak je to za vojaka:)))
    Kamos to mel na videu na stredni a dys sme se tam schazeli na poker, VZDYCKY sme si to pustili. je to bozi a plny skvelejch hlasek!:))

    "ale tohle prece neni...PLESK PLESK..ty nam to nandali, vid Milane? nojo... prohrali jsme!"
    "a to se podivejme horolezce, najednou mas dost casu!"
    "KOUBÁÁÁ!!!!!...ehm...Kouba! Kdyz vstoupim do mistnosti a v ni jsou dve hodnosti, z nichz jedna je vyssi, tak udelam cooooo.....?"


    ERRTU: to me bavej ty sedesatilety dedci ala Robejsek, jak jmenujou Sabaty, Zepeliny, Hendrixe, Stony jako svy oblibeny kapely, pritom ty nejlepsi r´n´r alba byly natoceny v takovejch rausich, ze to cast tech muzikantu zabilo:)))
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    MICHELLEDANIELS: v tomhle duchu me dodnes bavi jak byla ta pisnicka oblibena u moji rodiny, treba mama ji fakt miluje... a dodnes nema nejmensi poneti ze to je o fetu, bere to proste jako text :)
    FALLENANGEL
    FALLENANGEL --- ---
    ADAMIRA: tomu sam neveris ;)
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    MICHELLEDANIELS: no nekoukat na ten klip tak jsem možná nikdy k ničemu nečichl, máničky podělaný :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam