• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    MUZA: To je krabice pro žirafy (žirafy či krabice).
    MUZA
    MUZA --- ---
    NELLAS: :D

    A jak je to s tou zirafici krabici? Aha?!
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    MUZA: Na nudaj jsem zapomněl!
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    MUZA: Honzíkovu cestu jsem nikdy nečetla, heč. Takže vůbec netuším, o čem je řeč.
    MUZA
    MUZA --- ---
    NELLAS: zirafici krabice me tez mate...

    Mmch co mam dite, dostavaj tyhle veci novy vyznam... Honzikova cesta je z dnesniho pohledu dost horor! Povaz ze si dopisujou!, jestli by mohl prijet... Posadi ho samotnyho do vlaku! Heh... Sedi tam s nim pan a pta se ho kam jede... Huh Honzik zapomene ve vlaku kufrik, ale pruvodci mu ho donese...
    Dal uz jsem to radsi vypla! :D
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    MUZA: Ani jedno z toho jsem neměla. Teda dodnes se odmítám pustit žirafičí krabice!

    A myslím, že ani tetřevi Honzlovci se mě netýkali :))
    MUZA
    MUZA --- ---
    DMAG: aha, s okybacou jdu pozde :D pred par lety se mi muz smal, ze jsem mela celou dobu japonce v beskydech :D
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    SARAJ: Aby mu nespadly ze skály.
    MUZA
    MUZA --- ---
    NELLAS: a co teprve "a to půrko za tolar" nebo " cernooo okybaca, ovecky zataca" pripadne moje "statistika Nudaje" (kde na Nudaj asi lezi)

    Jinak gratuluju :D
    TANKIE_
    TANKIE_ --- ---
    Nenavidim chlapy bez trika na ulici/v obchode/v mhd. Tlusty, vymakany, to je jedno.
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    DMAG: je to černooký bača.
    Otazka zustava, jak a proc zataca ovce…
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Až teď mi došlo, že to není kuře krákoře, tedy speciální druh kuřete. Na tu písničku jsem si tak třicet let nevzpomněla. A teď jsem v šoku.
    DMAG
    DMAG --- ---
    SALAMAN: okybača je nějaká verze speciálního bači, nebo je to něco japonskýho? Přiznávám se, taky nevím. Kuře krákoře, to je kuře co krákoře ne? I když teda krákorat kuře jsem neviděl.
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    ERRTU: Já dlouho nevěděl, kdo je okybača a jak vypadá kuře krákoře.
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    ERRTU: to je jak ty babicky s šátky nebo oblečením s trávou :))
    Když pominu módu v Sherwoodu, tak bych řekla, že je to těžce nevkusné a pubertální, ale u těch starších lidi je to svým způsobem roztomile :)))
    AMANT
    AMANT --- ---
    ERRTU: to je na tom prave to kouzelny, ze kdykoliv jindy ho uplne ovlada pero, ale jedine pri plneni bojoveho ukolu to dokaze ovladnout:D proste takovej nezkrotitelnej sigr, ze kteryho je paradni neortodoxni special, dle tradice DirtyDozen;))
    narozdil od Jasanka z Cernyho praporu, kterej, prestoze slaby na plice, soulozil v pracovni dobe, coz je jako by soulozil za utoku!!!:))
    PETER_PAN
    PETER_PAN --- ---
    Ze jsem tyhlety ceske filmy nevidel. Vsichni to povazuji za samozrejmost, ale nevidel. Jedinej jsou Slavnosti snezenek, ale zbytek ne. Bohuzel.
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    AMANT: na ty scene je nekrasnejsi jak se roden pri langmajerove hlaseni sklebi na jandaka jak krokodyl metr od gazely :)
    v ramci tematu priznavam ze ivana vavrova (ta zrzka z avie co koubovy vyhodi mundur) me vzdycky brala, asi bych se nechal radsi chytit
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    HWLLFFRDD: petráska nesnáším pro množství keců a pro neutuchající touhu sebeprezentace v tématech s nulovou informační hodnotou
    ale jinak mám podobnej koníček, ramena galaxií mě naplňujou klidem, clustery galaxií mě uspávají, magnetary hýří optimismem a horké plyny v centrech hvězdokup mi připomínají neony z 80 let :)
    AMANT
    AMANT --- ---
    FALLENANGEL: tady byly! no fakt!! sam sem ji ho tam v noci osobne..to..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam