• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    Máte nějákou 13. komnatu či něco, co si nalháváte, ale ve svém nitru víte, že je to jinak. Svědomí vás otravuje nebo se k něčemu prostě zcela otevřeně a bez skrupulí chcete přiznat!? Ať už ti to nedá spát či kvůli tomu nemůžeš dospat. Ať tě to sere či těší. Prostě se přiznej! Konstruktivní interakce jsou vítány.
    rozbalit záhlaví
    AMANT
    AMANT --- ---
    NELLAS: Priznavam se, ze sem ten film nikdy nevidel a znam jen ten vykradenej motiv z Askalony "klenotú i katedrál" a ten for "neboj se me dite, ja te ochranim - ja se nebojim, ja sem chytil tchore".

    tetrev honzlovec je ale dobrej, ten bude mit staminu jak plne vyvinutej chocobo.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    TRISSIE: Mohla ses dostat do Necyklopedie, kdyby to tak neslyšel úplně každý.

    Tetřev honzlovec – Necyklopedie
    https://necyklopedie.org/wiki/Tet%C5%99ev_honzlovec
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    NELLAS: kuře mě nijak nezarazilo, asi můj zemědělský původ, babička chovala slepice a ty bestie nezavřely zobák od rána do večera :-)

    ale tak aspoň jsem se s žirafičí krabicí nestala celosvětově proslulou jako chudák Arturo Maran ze Salceda :-)
    Are those reebok or nike (subtitles)
    https://www.youtube.com/watch?v=BQ4c54rCJ_k
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    TRISSIE: To je přesně ona!

    A teď přemýšlím furt o tom kuřeti. Možná jsem si taky myslela, že to kuře krákoře, neznajíc tehdy přechodníky. Možná jsem si to myslela kvantově oboje zároveň (tedy že je to kuře krákoře a že to kuře krákoře).
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    NELLAS: nene, žirafičí krabice je taková vysoká s malým průřezem, žlutá s hnědýma flekama!
    Teda aspoň tak jsem si ji až do svých pětadvaceti, kdy mi to na okounu vysvětlili, představovala já.
    MUZA
    MUZA --- ---
    NELLAS: ty kraso 🙈🙈🙈 dik, to by me nenapadlo
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    MUZA: To je krabice pro žirafy (žirafy či krabice).
    MUZA
    MUZA --- ---
    NELLAS: :D

    A jak je to s tou zirafici krabici? Aha?!
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    MUZA: Na nudaj jsem zapomněl!
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    MUZA: Honzíkovu cestu jsem nikdy nečetla, heč. Takže vůbec netuším, o čem je řeč.
    MUZA
    MUZA --- ---
    NELLAS: zirafici krabice me tez mate...

    Mmch co mam dite, dostavaj tyhle veci novy vyznam... Honzikova cesta je z dnesniho pohledu dost horor! Povaz ze si dopisujou!, jestli by mohl prijet... Posadi ho samotnyho do vlaku! Heh... Sedi tam s nim pan a pta se ho kam jede... Huh Honzik zapomene ve vlaku kufrik, ale pruvodci mu ho donese...
    Dal uz jsem to radsi vypla! :D
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    MUZA: Ani jedno z toho jsem neměla. Teda dodnes se odmítám pustit žirafičí krabice!

    A myslím, že ani tetřevi Honzlovci se mě netýkali :))
    MUZA
    MUZA --- ---
    DMAG: aha, s okybacou jdu pozde :D pred par lety se mi muz smal, ze jsem mela celou dobu japonce v beskydech :D
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    SARAJ: Aby mu nespadly ze skály.
    MUZA
    MUZA --- ---
    NELLAS: a co teprve "a to půrko za tolar" nebo " cernooo okybaca, ovecky zataca" pripadne moje "statistika Nudaje" (kde na Nudaj asi lezi)

    Jinak gratuluju :D
    TANKIE_
    TANKIE_ --- ---
    Nenavidim chlapy bez trika na ulici/v obchode/v mhd. Tlusty, vymakany, to je jedno.
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    DMAG: je to černooký bača.
    Otazka zustava, jak a proc zataca ovce…
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Až teď mi došlo, že to není kuře krákoře, tedy speciální druh kuřete. Na tu písničku jsem si tak třicet let nevzpomněla. A teď jsem v šoku.
    DMAG
    DMAG --- ---
    SALAMAN: okybača je nějaká verze speciálního bači, nebo je to něco japonskýho? Přiznávám se, taky nevím. Kuře krákoře, to je kuře co krákoře ne? I když teda krákorat kuře jsem neviděl.
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    ERRTU: Já dlouho nevěděl, kdo je okybača a jak vypadá kuře krákoře.
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    ERRTU: to je jak ty babicky s šátky nebo oblečením s trávou :))
    Když pominu módu v Sherwoodu, tak bych řekla, že je to těžce nevkusné a pubertální, ale u těch starších lidi je to svým způsobem roztomile :)))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam