• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    LORD_DE_SEIS
    LORD_DE_SEIS --- ---
    Když potkám v zahraničí nějaké Čechy, tak se jich normálně štítím...například když je uslyším v restauraci, tak si musím jít sednout uplně ma druhou stranu, abych nemusel poslouchat ty jejich kecy...
    MUZA
    MUZA --- ---
    Roxanne je pto me milionkrat lepsi zazpivana Jacekem Komanem (Mouline Rouge) nez od Stinga...
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    Under the bridge mám radši od All saints než od Red hot chilli peppers. A ten videoklip s dírou v podlaze taky.
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    DMAG: Nejlepsi jsou dvojfacky ktery dava Terence Hill. ;o)
    DMAG
    DMAG --- ---
    Chčiju smíchy u akčních scén ve filmech pánů Buda Spencera a Terrence Hilla. Zvuk těch facek "švisk" je nenapodobitelný. A velmi uspokojivý.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    Mam strasnej problem se slovem eufemismus. Stokrat mi nekdo vysvetloval, co to je, ale pokazdy se musim mega zamyslet, abych si vzpomnela a neumim to prirozene pouzit ve vete.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Po baziliontý jsem včera koukal na Slavnosti Sněženek a po baziliontý na konci brečel.
    1KA
    1KA --- ---
    Příznám se, že jsem se musela hodně držet, abych nevybouchla smíchy, když jsem dětem oznamovala, že na dovolenou nebudeme brát počítače. Ta změna výrazu, akutní bolest v lebeční části, kterou musely prožít, ten šok, to bylo teda něco :D :D
    FRIZER
    FRIZER --- ---
    Dnešní čištění a vyplňování kanálků byl takovej hc, kam se hrabe operace nosu nebo kolonoskopie
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    posledni dobou slusne mrdam na praci
    DEJLIC
    DEJLIC --- ---
    Dneska se opiju.
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    Že mám vždycky husí kůži když načíná "Making of Cyborg" z Ghost in The Shell
    LEJIMADA
    LEJIMADA --- ---
    Všechny pozvánky a letáčky (na oslavy, výtvarné dílny, workshopy a pod.) dělám v malování. Je to taky jediný program, ve kterém upravuji fotky.
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    Mam sklony povazovat bojovniky za socialni spravedlnost, politickou korektnost, genderismus, feminismus nebo jiny formy ideologicky posedlosti za slabomyslny. Vim, ze to je ode mne arogantni, ale proste si nemuzu pomoct - kdyz se nekdo v my pritomnosti timhle smerem projevi, dostavi se u mne neovladatelnej pocit soucitu proti kterymu neumim nic podniknout, mam dokonce sklony pred nima mluvit pomalu, nahlas a hodne vyrazne vyslovovat. Ale usilovne na sobe pracuju, mym cilem je nemluvit na ne vubec :-)
    LEJIMADA
    LEJIMADA --- ---
    Do čtyř hodin ráno jsem čuměla na Netflix na největší cypovinu (Cyrcle) a nemohla se od toho odtrhnout. Tvrdila jsem, že jsem usnula na gauči :)
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    nak moc casto koukam na Novbyho!!
    PANDA_JE_MRTVA
    PANDA_JE_MRTVA --- ---
    do dnešního dne jsem špatně skloňoval svoje křestní jméno
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    Krtkův dort mi zas až tolik nechutná. Podle mě by se v jednom dortu neměly setkat banány a krém s banánovou příchutí. Kdyby se ta šlehajda radši třebas namíchala s rozmixovaným banánem... Ale jako beru ho jako legit součást popkultury.
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    DEADSLUT: Ty krabe... u představování s rodinou a rozlucky se svobodou jsem brecela smíchy :D
    DEADSLUT
    DEADSLUT --- ---
    NEI: fakt moc dík, vzpomněla jsem si díky tomu, že strašně potřebuju další sérii Love is Blind:D (a jsem zklamaná, že se zatim teprv točí:D)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam