• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    Miluju sex v posteli. Bože. Ať se jdou bodnout bojovníci proti manželský nudě, co doporučujou všechna možná jiná místa. Postel, postel, postel! Nejlepší je postel!

    Po roce se nám podařilo vyexpedovat z ložnice mimino.
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    MONROE: Ijáček 🖖 a pro jistotu mám jednoho mini cestovního do batohu, kdybych si na túrách potřebovala s někým pokecat.
    _ANT_
    _ANT_ --- ---
    Ja s jednorozcem. Jmenuje se Karel a nikdy si nestezuje.
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    MONROE: Ja s už trochu olezlym emzákem :D
    MONROE
    MONROE --- ---
    ZUULUU: Fotku, prosim. :D
    FAT
    FAT --- ---
    Dokud nezačne ten tlakový ventil dělat klasické ššš šššš šššš, tak od toho nejdu. Jak začne syčet, okamžitě stahuju výkon plotýnky na třetinu a je klid. Musí se s tím člověk naučit vařit a, v tom Ti dávám za pravdu, chce to jistou dávku opatrnosti.
    :-)
    MONROE
    MONROE --- ---
    Spavam s velkou, plysovou zabou.
    MUZA
    MUZA --- ---
    MICHELLEDANIELS: nocni mura!
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    ja se zas bojim kolotocu ...
    uplne sem na to zapomnel a ted v sobotu sem si to opet pripomnel, kdyz sem byl s detma v zabavnym parku... vlezli sme na nakou atrakci podobny cesky haligali "lochnesce" a ja s ocima navrch hlavy se modlil at uz to nezrychluje a pote co sem se radoval ze uz to zastavuje, to zas pustili pozpatku xO ...
    pote kdyz zahlidli retizkac sem kategoricky prohlasil, ze to pro ne jeste neni a pro tatu uz vubec ne :)) na retizkac me posadit a roztocit ho, tak slibim vsechno a prozradim i to co nevim
    (ale vynahradili sme si to na 2 ruznych horskych drahach, to mam rad a decka taky)
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    FAT: jooo, to máti říkala taky :D


    MUZA: když tam se chodilo z takové mini chodby rovnou do kuchyně :D
    Sousedce to vysklilo okna a rozmlatilo kuchyňskou linku... ucpal se jí ventilek
    AMANT
    AMANT --- ---
    FAT: 🤷‍♂️
    FAT
    FAT --- ---
    MUZA: Jasně, proč ne. Každého volba.
    :-D
    MUZA
    MUZA --- ---
    FAT: hele, radsi budu varit 3 dny, nez jeden papinak :D
    MUZA
    MUZA --- ---
    MICHELLEDANIELS: ja jen nejsem v kuchyni, kde je tahle vec v provozu... :D
    A co to udelalo sousedce?
    FAT
    FAT --- ---
    AMANT: Ale kdepak. Jen stačí mít všechno v cajku a je to bezpečné.
    FAT
    FAT --- ---
    MUZA: Ještě máš čas. Když jsem musel obměnit vybavení kvůli indukci, tak šel i Papin. Nabídl jsem všechno, co jsem vyřazoval přes FB známým a jedna se chytla. Že by ten Papin. Je jí přes padesát. Má ho už asi tři měsíce a ještě ho nepoužila. A já si nový kupoval jen kvůli dršťkové polívce. Protože vařit dršťky natřikrát v obyčejným hrnci je dost voser.
    ;-)
    AMANT
    AMANT --- ---
    MUZA: imho to muze kazdou chvilku vybuchnout!
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    MUZA: Když jsem přijela k mame a řekla mi, ze má v kuchyni papiňak, tak jsem čekala na zahrade dokud nedovaří.
    Když jsem viděla, co to udělalo naší sousedce s kuchyni, tak mám respekt.
    MUZA
    MUZA --- ---
    AMANT: jedna vec je mit respekt jako dite (nechod k tomu, je to nebezpecny, muze te to oparit etc.) a jina se toho bat v dospelosti :D ja ho mit doma proste nikdy nebudu...
    AMANT
    AMANT --- ---
    MUZA: a on nekdo ne?? kdo vyrustal pri tom normalizacnim š-š-š-š-š-š a neboji se toho, je imho kabrnak:)))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam