• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    CLOWNZEPPA
    CLOWNZEPPA --- ---
    ADELHAIDA: Spíš nefalšovaná láska oplzlá. Tak aspoň, že něco funguje. Ono je vcelku v kurzu, že spolu jsou lidè, co se nemilují. A lá pragmatismus a nechuť k něčemu opravdovèmu na nule rulezz. Každopádně kvalitní šuk je samo sebou důležitý. Ale proti gustu a zkušenosti nepřenosnè nekritizuju. Spíš tak podotýkám…
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    Nelíbila se mi Husitská trilogie. Sapkowskiho mám fakt ráda, ale tohle bylo vyloženě utrpení číst! Hlavní hrdina byl kretén od začátku až do konce, a jen jedna postava byla aspoň trochu zajímavá, přičemž nedostala moc prostoru. Jinak jedno klišé vedle druhýho, dobrý nápady nerozvinutý, bleh.
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    Nevejdu se do bundy, kterou jsem nosila do porodu.
    JEBTISKA
    JEBTISKA --- ---
    Nesnášim,když mi kdokoli říká těhule či těhulko a nechápu,jak může někdo mít tu drzost a sáhnout mi na břicho.Obecně mi vadí, když se mě dotkne někdo jiný než manžel a pár vyvolených..
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Jsem misantrop.
    TOULASE
    TOULASE --- ---
    ..pak se ještě taky stříhám sama ...

    ( a teď už je to úplně všechno:)
    TOULASE
    TOULASE --- ---
    Jsem čuně huňatý, ale ještě po nedělní kachně a Plzínce jsem si dala Kreméš řezy
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    nechutna mi kofola
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    Asi si objednám ten tancující kaktus s tou polskou písničkou.
    MUZA
    MUZA --- ---
    DA_NIELA: libersky dobroty zpusobuji zavislost! :D
    DA_NIELA
    DA_NIELA --- ---
    Kdyby tak v Liberskych lahudkach na kulataku prodavali chlebickovy all you can eat...
    LENCADLO
    LENCADLO --- ---
    Minulej rok jsem se snažila tak zoufale něco cítit , až to prostě nešlo, letos jsem se snažila tak intenzivně nezamilovat , až řešíme potomstvo. Nu, well done, Léňo:)
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    ADELHAIDA: navazuji: to takhle vyexpedujete dite na tyden k babicce aby jste zjistili ze se pri sexu mimo loznici a navic ve dne, citite divne...
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    ATOMINATOR: Přiznám se, že jsem použil špatné zájmeno.
    JANNE
    JANNE --- ---
    Když sem ve stresu, zapomínám jíst. A včera sem na jídlo zapomněla tak moc, že když sem z kanclu šla na metro, myslela sem, že sebou švihnu. Měla bych si nastavit upomínky.
    HOUBA
    HOUBA --- ---
    A já se přiznám, že pořádně zamilovat se stále schopen jsem. A taky že mě to nakoplo tvarovat a měnit sebe sama.
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    Přiznám se, že jsem nebyla zamilovaná do svýho muže, a myslím, že on do mě taky ne. Ale sex, intelekt a společný zájmy nás zaměstnaly natolik, že mezitím mohla pěkně nerušeně vykvést pravá a nefalšovaná Plzákovská láska manželská:-)
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Že se už asi neumím zamilovat, nebo jsem možná příliš náročný na protějšek. Byl to krásný víkend, ona by asi chtěla něco víc, ale prostě tam není ta jiskra. V posteli boží, intelektuálně taktéž. Prostě to tam z mé strany není a vlastně mě to štve. Vím, že by to nebylo to "ono" a nejspíš bych jí pak chtěl tvarovat a měnit víc k obrazu svému a to nechci. Je to prostě divný.
    MONROE
    MONROE --- ---
    Doopravdy mam tech plysaku trochu vic. :D a i cestovni.
    DEADSLUT
    DEADSLUT --- ---
    MONROE: s velkou plyšovou housenkou, co je stejně stará jako já (ale pravidelně se jí mění kožíšek, jen vočička už poztrácela). A na dovolenou mám cestovní, abych tu Důležitou hlavně nikde neztratila.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam