• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    Máte nějákou 13. komnatu či něco, co si nalháváte, ale ve svém nitru víte, že je to jinak. Svědomí vás otravuje nebo se k něčemu prostě zcela otevřeně a bez skrupulí chcete přiznat!? Ať už ti to nedá spát či kvůli tomu nemůžeš dospat. Ať tě to sere či těší. Prostě se přiznej! Konstruktivní interakce jsou vítány.
    rozbalit záhlaví
    CLOWNZEPPA
    CLOWNZEPPA --- ---
    ADELHAIDA: Spíš nefalšovaná láska oplzlá. Tak aspoň, že něco funguje. Ono je vcelku v kurzu, že spolu jsou lidè, co se nemilují. A lá pragmatismus a nechuť k něčemu opravdovèmu na nule rulezz. Každopádně kvalitní šuk je samo sebou důležitý. Ale proti gustu a zkušenosti nepřenosnè nekritizuju. Spíš tak podotýkám…
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    Přiznám se, že jsem nebyla zamilovaná do svýho muže, a myslím, že on do mě taky ne. Ale sex, intelekt a společný zájmy nás zaměstnaly natolik, že mezitím mohla pěkně nerušeně vykvést pravá a nefalšovaná Plzákovská láska manželská:-)
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Že se už asi neumím zamilovat, nebo jsem možná příliš náročný na protějšek. Byl to krásný víkend, ona by asi chtěla něco víc, ale prostě tam není ta jiskra. V posteli boží, intelektuálně taktéž. Prostě to tam z mé strany není a vlastně mě to štve. Vím, že by to nebylo to "ono" a nejspíš bych jí pak chtěl tvarovat a měnit víc k obrazu svému a to nechci. Je to prostě divný.
    MONROE
    MONROE --- ---
    Doopravdy mam tech plysaku trochu vic. :D a i cestovni.
    DEADSLUT
    DEADSLUT --- ---
    MONROE: s velkou plyšovou housenkou, co je stejně stará jako já (ale pravidelně se jí mění kožíšek, jen vočička už poztrácela). A na dovolenou mám cestovní, abych tu Důležitou hlavně nikde neztratila.
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    Miluju sex v posteli. Bože. Ať se jdou bodnout bojovníci proti manželský nudě, co doporučujou všechna možná jiná místa. Postel, postel, postel! Nejlepší je postel!

    Po roce se nám podařilo vyexpedovat z ložnice mimino.
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    MONROE: Ijáček 🖖 a pro jistotu mám jednoho mini cestovního do batohu, kdybych si na túrách potřebovala s někým pokecat.
    _ANT_
    _ANT_ --- ---
    Ja s jednorozcem. Jmenuje se Karel a nikdy si nestezuje.
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    MONROE: Ja s už trochu olezlym emzákem :D
    MONROE
    MONROE --- ---
    ZUULUU: Fotku, prosim. :D
    FAT
    FAT --- ---
    Dokud nezačne ten tlakový ventil dělat klasické ššš šššš šššš, tak od toho nejdu. Jak začne syčet, okamžitě stahuju výkon plotýnky na třetinu a je klid. Musí se s tím člověk naučit vařit a, v tom Ti dávám za pravdu, chce to jistou dávku opatrnosti.
    :-)
    MONROE
    MONROE --- ---
    Spavam s velkou, plysovou zabou.
    MUZA
    MUZA --- ---
    MICHELLEDANIELS: nocni mura!
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    ja se zas bojim kolotocu ...
    uplne sem na to zapomnel a ted v sobotu sem si to opet pripomnel, kdyz sem byl s detma v zabavnym parku... vlezli sme na nakou atrakci podobny cesky haligali "lochnesce" a ja s ocima navrch hlavy se modlil at uz to nezrychluje a pote co sem se radoval ze uz to zastavuje, to zas pustili pozpatku xO ...
    pote kdyz zahlidli retizkac sem kategoricky prohlasil, ze to pro ne jeste neni a pro tatu uz vubec ne :)) na retizkac me posadit a roztocit ho, tak slibim vsechno a prozradim i to co nevim
    (ale vynahradili sme si to na 2 ruznych horskych drahach, to mam rad a decka taky)
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    FAT: jooo, to máti říkala taky :D


    MUZA: když tam se chodilo z takové mini chodby rovnou do kuchyně :D
    Sousedce to vysklilo okna a rozmlatilo kuchyňskou linku... ucpal se jí ventilek
    AMANT
    AMANT --- ---
    FAT: 🤷‍♂️
    FAT
    FAT --- ---
    MUZA: Jasně, proč ne. Každého volba.
    :-D
    MUZA
    MUZA --- ---
    FAT: hele, radsi budu varit 3 dny, nez jeden papinak :D
    MUZA
    MUZA --- ---
    MICHELLEDANIELS: ja jen nejsem v kuchyni, kde je tahle vec v provozu... :D
    A co to udelalo sousedce?
    FAT
    FAT --- ---
    AMANT: Ale kdepak. Jen stačí mít všechno v cajku a je to bezpečné.
    FAT
    FAT --- ---
    MUZA: Ještě máš čas. Když jsem musel obměnit vybavení kvůli indukci, tak šel i Papin. Nabídl jsem všechno, co jsem vyřazoval přes FB známým a jedna se chytla. Že by ten Papin. Je jí přes padesát. Má ho už asi tři měsíce a ještě ho nepoužila. A já si nový kupoval jen kvůli dršťkové polívce. Protože vařit dršťky natřikrát v obyčejným hrnci je dost voser.
    ;-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam