• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    KVALKAN
    KVALKAN --- ---
    Byl jsem v kině na Sebevražedném oddíle, že si tak odpočinu třeba jako Rychle a zběsile. Strašná blbost, strašná. Ojoj za 200 peněz …
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Někdy sleduju obočí u žen. A děsí mě dva extrémy... vytrhané a dokreslené jako tenká (a často hodně překvapená) čárka. A pak takové ty chlupaté housenky. Úplně se mi z toho kroutí prsty.
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    MICHELLEDANIELS: i číslo 5? :-O
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    Nesnáším vůně od Chanelu, když s tím někdo přijde, tak odcházím... hroznej smrad.
    DEADSLUT
    DEADSLUT --- ---
    Rozplývám se nad posledními dvěma tématy v [SEDM - 7 věcí, které máte tendenci neustále odkládat] pač je strašně terapeutický si pročítat, že teda asi nejsem neschopnej kokot, když tolik lidí neni schopno včas dělat ty samý věci... A u sedmi otázek, co člověka serou, jsem se vytočila snad u každýho příspěvku a s velkou satisfakcí si četla, jak všichni musí čelit podobnejm píčovinám, z kterejch taky jdu do vejvrtky. Člověk si hned připadá míň sám...:)
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    Moje Reisefieber dosáhla stadia, že jsem zralej na paralen
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    stane se ze me pravdepodobne brzo extremistickej fasistickej ekoterorista... vsechny plastovy hracky necham rozemlit a pretavit na neco vic uzitecnyho, treba na palety a prepravky.. do ty pretaveny hmoty pridam i svoji tchyni i s tim svym ignorantskym priblblym usmevem kterej nahodi pokazdy kdyz ji rikam ze si ty kramy co cpe mejm detem ma nechat doma
    na vsechny tyhle zbytecny cetky necham naparit 400% dan vcetne nesmazatelnyho skraloupu do registru fetisistu ukajejicich se nad nakupovanim absolutne zbytecnejch veci ... kazdej tejden bude vylosovan vyherce kterej bude nasledne usmazen na elektrickym kresle napajenym baterkama ze vsech tehlech zrudnosti a bude u toho poslouchat melodii z hraciho blikaciho jednorozce
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    Stále ještě miluju Within Temptation.
    MONROE
    MONROE --- ---
    Vzdycky, fakt tyvle V Z D Y C K Y, kdyz mi neni dobre psychicky/fyzicky se mi ozyva (tzn neco potrebuje) nejvic lidi a ja nedokazu ucuknout 8/10 pripadu.
    Naopak, kdyz je mi dobre, chci si povidat, treba i neco poresit..
    Ticho po pesine.
    1KA
    1KA --- ---
    Když mi není do řeči nebo mi je smutno, vezmu kecky a jdu do hor.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    AAHHWISEGUY: Tak to přejdi na Mladé Bohy!

    The Young Gods - Our House (Album Version)
    https://youtu.be/FVHCXOdujSo
    AAHHWISEGUY
    AAHHWISEGUY --- ---
    NELLAS: "bauhaus, kdyz se to ma podarit!" mi uspesne znicilo pisnicku Our house od Madness
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    NELLAS: Jo, to je velký zlo.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    D1RABBIT: Přidej prosím i toho debila z Alberta, co kurví písničky.
    DMAG
    DMAG --- ---
    Jsem na večírku, kde nechci být, všichni jsou kokoti, a já už vypil, a nemůžu řídit. Ach jo. A je to uprostřed posranýho lesa. Kurvá!!! Já tu nechci bejt! A pouštěj Kabáty, ntpč.
    MUZA
    MUZA --- ---
    Ze kdyz se divam na starsi filmovy pecky (ale tyka se to i hudebnich klipu), tak me napadaji otazky typu:
    - zije jeste ten kun?
    - co asi ted delaji tyhle noname deti ze zaberu?
    - jak se zmenilo tohle misto?
    _ANT_
    _ANT_ --- ---
    Dneska hrozne prasim. Chlebicky, vetrnik, koprovka. Mnam, omg.
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    GREAT_R: kamarad s rodinou v zahranici se musel naoko ozenit s kamaradkou jinak by pro nej regulerne dojelo komando. matka mu co pul roku posilala katalog holek z okoli, at jednu zaskrtne a ona vsechno dohodne. diky tomu jsem zjistil ze je to v cechach jeste v pohode.
    MIKE_HEKTIK
    MIKE_HEKTIK --- ---
    MICHELLEDANIELS: asi jak ktery, kdyz neni sprcha, tak ze me lepsi nez nic
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    MIKE_HEKTIK: Tak to je na prdel to nejhorší snad :))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam