• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    Máte nějákou 13. komnatu či něco, co si nalháváte, ale ve svém nitru víte, že je to jinak. Svědomí vás otravuje nebo se k něčemu prostě zcela otevřeně a bez skrupulí chcete přiznat!? Ať už ti to nedá spát či kvůli tomu nemůžeš dospat. Ať tě to sere či těší. Prostě se přiznej! Konstruktivní interakce jsou vítány.
    rozbalit záhlaví
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    Nenávidím své sousedy nademnou. A preju jim jen to nejhorší.
    Když zrovna něco nespravujou nebo mě nevytapej a nebo nehulej z balkonu (všechno mi to de do bytu), tak tam po sobě ječej jejich pubertální dcery, pak tam (asi) házej míčem o stěny, tancujou kozáčka v dřevácích a nebo si tam vodí slona. Nechápu, jak někdo může produkovat takovej hluk... A bytem to není, o minulý sousedech (tez 2 děti) sem skoro nevěděla.
    Dneska ráno se u nich vrtalo, Zatloukal a když sem se vrátila dom, tak probíhala jeciva hádka sester, která končila hysterakem, dupanim, práskáním dveřmi a zvuky (záchvatu breku?) jako při exorcismu.
    Dete už do prdele vážení!
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    Kdybych byla lesba, zamilovala bych se do Zuzany Čaputové.
    MUZA
    MUZA --- ---
    Jsem nejspis padla na hlavu, ale kdyz moje dite rve, jsem nejvic nervozni z toho, ze s tim otravujeme lidi kolem...
    MUZA
    MUZA --- ---
    ADELHAIDA: holt jsou ti blizke Rorschachovy testovaci obrazky :))
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    Když se vysmrkám, kouknu se do kapesníku. Nevím, co očekávám, rozhodně ne obraz Mony Lisy. Když je někdo v dohledu, ovládnu se, to jo, ale mám nutkání.
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    Už dva dny poslouchám jeden song furt dokola a ještě to asi chvilku potrvá :D
    PIZMA
    PIZMA --- ---
    nerada spím v cizích spacácích :)
    LIQUID_SOUND
    LIQUID_SOUND --- ---
    Nelíběj se mi hodinky od Applu. Funkčně bych je i bral, jsem fanoušek Apple věciček od G3 stroje, ale prostě mi přijdou všechny ty kombinace barev, velikostí a tahů jednoduše jak z devadesátek od Vietnamců. Prostě hnusný no.
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    Libil se mi film Waterloo po česku
    LEJIMADA
    LEJIMADA --- ---
    Od toho mít milence mě odrazuje hlavně to, že se do mě prostě časem zamilujou.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    Považuji za vážný vztah i jeden, který trval jen opravdu několik málo dní, ale byl tak důležitý a formativním, že o tom nejde mluvit jak o nějakém hookupu nebo něčem nezávazném.
    DA_NIELA
    DA_NIELA --- ---
    DA_NIELA: Posta je zazrak, kamo, zazrak. O 24 h pozdeji PLOP! a balicek je za plotem. Hmmm...
    FRKOLKA
    FRKOLKA --- ---
    ATELIER: tyhle příběhy nás přestaly zajímat už v srpnu
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    Ostatně...

    DA_NIELA
    DA_NIELA --- ---
    Su blbá a naivní. Poprosila jsem kurýra, aby hodil zásilku za plot. V systému doručeno, balík nikde :( Jen počkej, bobíku, karma tě dožene ...
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Jsem závislá na kofeinu.
    TERA79
    TERA79 --- ---
    Usnula jsem dneska ve fitku :E
    MONROE
    MONROE --- ---
    Miluju vuni dezinfekce.
    TOULASE
    TOULASE --- ---
    Vždycky když dostanu květiny ( dostávám je ráda), hlavou mi proletí infantilní vtip o nepřítomnosti vázy v domácnosti.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    Během jediného dne se mi podařilo několikrát zkomplikovat cestu z letiště dom.
    Když jsme v sobotu skončili na ostravském letiši místo brněnském (protože to cestovka podělala a do Brna už nesehnala lístky), měli jsme čekat na odvoz, van, který odvážel ještě jednu rodinku, do Studénky, abychom se dostali dom - já do Brna, táta do Uno. Van měl ale hodinu a půl zpoždění. Chtěli jsme se tam zkusit dostat pomocí místní MHD, ale google mapy a idos ukazovaly neuvěřitelný věci. Vyrazili jsme na zastávku Sedlnice vlakové nádraží a doufali, že tam bude vlakové nádraží. Nebylo. Bylo asi 2 kilometry po silnici. Vyrazili jsme a asi po 400m jsme ubrousili kolečko u 22kg kufru. Tlačili jsme ho asi kilometr, vlak ze Sedlnic nám dávno ujel, museli jsme volat taxi a jeto do té Studénky. Vlak do Brna jel za 5 minut. Sedl jsem do něj a tatu nechal na nádraží. Ve vlaku jsem zjistil, že mám tatovu tašku jednu (protože někteří lidé musí mít brašnu přes rameno, ledvinku a batoh...), ve které měl ale klíče od auta a od bytu. Musel za mnou do Brna dalším vlakem. Ten den byl peklo.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam