• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    MUZA: Hele teď už se mi to nedaří najít, ale když jsem si před hodně lety kupoval DVD s remasterovanou verzí seriálu, tak je tam měli. asi to bude chtít sledovat zda se někde nevyloupnou.
    MUZA
    MUZA --- ---
    INSEQUI: kdeeee 😍
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    MUZA: Taky je mám rad, někde jsem ty trika s logem viděl prodávat
    AMANT
    AMANT --- ---
    MUZA: tak Hlavne nenapadne!
    MUZA
    MUZA --- ---
    S potesenim sleduju Navstevniky! Asi si fakt necham udelat tricko "Adam 84" 😁
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    naletel jsem prazakum, oni nerikaji ne, oni to delegujou na zitra. a pak zas a pak zas. a ja kokot cekam mesic, az "budou mit cas".
    no dobry si tu prazskou ferovku obcas zopakovat
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    Jsem rodilej Prazak, ale stejne se neumim orientovat v Praze podle ulic, ale pouze podle stanic MHD.
    "To bylo ve Francouzsky." "Kamo, netusim, ale asi nekde u Miraku, protoze ta se vsechny ulice jmenujou jako zeme, nevim, dal."
    CHEVALIER
    CHEVALIER --- ---
    Potřeboval bych zlepšit IQ, EQ a paměť....:-(
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    ATELIER: Ne každá rodina s dětmi se chová jako píčusové. A hluk není to jediné, čím obtěžují.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    Kvůli hluku jsem se dvakrát stěhoval.
    AAHHWISEGUY
    AAHHWISEGUY --- ---
    a jeste... od doby, kdy jsem zil v portugalsku, je pro me kazdy podezrely pohyb v kuchyni (idealne mezi jidlem) znamkou, ze mam v kuchyni svaba...
    AAHHWISEGUY
    AAHHWISEGUY --- ---
    jsem nikdy nebyl na zadny svatbe...
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    MRTVEJ
    MRTVEJ --- ---
    obcas se u me ubytuje nakej chudak pavouk pac netusi ze je to tu u me hmyzuproste :o)
    tak jim pak chytam ruzny hmyzaky co potkam a hazim jim je do site aby neumreli hlady :o)
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    Nenávidím své sousedy nademnou. A preju jim jen to nejhorší.
    Když zrovna něco nespravujou nebo mě nevytapej a nebo nehulej z balkonu (všechno mi to de do bytu), tak tam po sobě ječej jejich pubertální dcery, pak tam (asi) házej míčem o stěny, tancujou kozáčka v dřevácích a nebo si tam vodí slona. Nechápu, jak někdo může produkovat takovej hluk... A bytem to není, o minulý sousedech (tez 2 děti) sem skoro nevěděla.
    Dneska ráno se u nich vrtalo, Zatloukal a když sem se vrátila dom, tak probíhala jeciva hádka sester, která končila hysterakem, dupanim, práskáním dveřmi a zvuky (záchvatu breku?) jako při exorcismu.
    Dete už do prdele vážení!
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    Kdybych byla lesba, zamilovala bych se do Zuzany Čaputové.
    MUZA
    MUZA --- ---
    Jsem nejspis padla na hlavu, ale kdyz moje dite rve, jsem nejvic nervozni z toho, ze s tim otravujeme lidi kolem...
    MUZA
    MUZA --- ---
    ADELHAIDA: holt jsou ti blizke Rorschachovy testovaci obrazky :))
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    Když se vysmrkám, kouknu se do kapesníku. Nevím, co očekávám, rozhodně ne obraz Mony Lisy. Když je někdo v dohledu, ovládnu se, to jo, ale mám nutkání.
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    Už dva dny poslouchám jeden song furt dokola a ještě to asi chvilku potrvá :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam