• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    Máte nějákou 13. komnatu či něco, co si nalháváte, ale ve svém nitru víte, že je to jinak. Svědomí vás otravuje nebo se k něčemu prostě zcela otevřeně a bez skrupulí chcete přiznat!? Ať už ti to nedá spát či kvůli tomu nemůžeš dospat. Ať tě to sere či těší. Prostě se přiznej! Konstruktivní interakce jsou vítány.
    rozbalit záhlaví
    MUZA
    MUZA --- ---
    AMANT: presneeeee! 😁😁😁👍
    AMANT
    AMANT --- ---
    TOOMIX: to chce repliku tohohle:
    https://i.imgur.com/rv1P786.jpg
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    MUZA: Hele teď už se mi to nedaří najít, ale když jsem si před hodně lety kupoval DVD s remasterovanou verzí seriálu, tak je tam měli. asi to bude chtít sledovat zda se někde nevyloupnou.
    MUZA
    MUZA --- ---
    INSEQUI: kdeeee 😍
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    MUZA: Taky je mám rad, někde jsem ty trika s logem viděl prodávat
    AMANT
    AMANT --- ---
    MUZA: tak Hlavne nenapadne!
    MUZA
    MUZA --- ---
    S potesenim sleduju Navstevniky! Asi si fakt necham udelat tricko "Adam 84" 😁
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    naletel jsem prazakum, oni nerikaji ne, oni to delegujou na zitra. a pak zas a pak zas. a ja kokot cekam mesic, az "budou mit cas".
    no dobry si tu prazskou ferovku obcas zopakovat
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    Jsem rodilej Prazak, ale stejne se neumim orientovat v Praze podle ulic, ale pouze podle stanic MHD.
    "To bylo ve Francouzsky." "Kamo, netusim, ale asi nekde u Miraku, protoze ta se vsechny ulice jmenujou jako zeme, nevim, dal."
    CHEVALIER
    CHEVALIER --- ---
    Potřeboval bych zlepšit IQ, EQ a paměť....:-(
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    ATELIER: Ne každá rodina s dětmi se chová jako píčusové. A hluk není to jediné, čím obtěžují.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    Kvůli hluku jsem se dvakrát stěhoval.
    AAHHWISEGUY
    AAHHWISEGUY --- ---
    a jeste... od doby, kdy jsem zil v portugalsku, je pro me kazdy podezrely pohyb v kuchyni (idealne mezi jidlem) znamkou, ze mam v kuchyni svaba...
    AAHHWISEGUY
    AAHHWISEGUY --- ---
    jsem nikdy nebyl na zadny svatbe...
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    MRTVEJ
    MRTVEJ --- ---
    obcas se u me ubytuje nakej chudak pavouk pac netusi ze je to tu u me hmyzuproste :o)
    tak jim pak chytam ruzny hmyzaky co potkam a hazim jim je do site aby neumreli hlady :o)
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    Nenávidím své sousedy nademnou. A preju jim jen to nejhorší.
    Když zrovna něco nespravujou nebo mě nevytapej a nebo nehulej z balkonu (všechno mi to de do bytu), tak tam po sobě ječej jejich pubertální dcery, pak tam (asi) házej míčem o stěny, tancujou kozáčka v dřevácích a nebo si tam vodí slona. Nechápu, jak někdo může produkovat takovej hluk... A bytem to není, o minulý sousedech (tez 2 děti) sem skoro nevěděla.
    Dneska ráno se u nich vrtalo, Zatloukal a když sem se vrátila dom, tak probíhala jeciva hádka sester, která končila hysterakem, dupanim, práskáním dveřmi a zvuky (záchvatu breku?) jako při exorcismu.
    Dete už do prdele vážení!
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    Kdybych byla lesba, zamilovala bych se do Zuzany Čaputové.
    MUZA
    MUZA --- ---
    Jsem nejspis padla na hlavu, ale kdyz moje dite rve, jsem nejvic nervozni z toho, ze s tim otravujeme lidi kolem...
    MUZA
    MUZA --- ---
    ADELHAIDA: holt jsou ti blizke Rorschachovy testovaci obrazky :))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam