• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    Na chalupe nemame televizi, internet je tu jen edge na mobilu v loznici v patre a v obyvaku u okna, a je to super!
    Vcera jsme s deckama tri hodiny hrali zoliky, dneska si vsichni ctou... jen je teda blby, ze skrzeva ten neexistujici internet ja zitra musim v sest rano vyrazit nach Prag do prace a odpoledne za nima zpatky...
    LORD_DE_SEIS
    LORD_DE_SEIS --- ---
    Nemám datovou schránku... velmi často čtu názory, jak bez ní v dnešní době někdo může být... já můžu a nějak mě nenapadá k čemu bych ji vlastně použil...
    MUZA
    MUZA --- ---
    Kdyz chodim aleji, kde jsou z obou stran stromy jejichz koruny nademnou tvori zelene nebe a do toho prosvita slunce, citim se tak v bezpeci a tak spokojena... Neumim ten pocit pojmenovat poradne, je to proste nadherny...
    JONY
    JONY --- ---
    našel jsem si guilty pleasure v postbrexitovém Daily Mailu :)
    ELIZHANNAH
    ELIZHANNAH --- ---
    Ve mně někde hluboko byla část jménem Strach.
    Pekelnej strach, že mě nepřijmou, nepotřebují, považují za hroznou, opustí atd.
    Tahleta část se vždy spojila s ostatníma a pracovala proti mně.
    Mluvila o mně ve třetí osobě. "Stejně je hrozná, k ničemu, nechyběla by nám, nehledali bychom ji, kdyby se ztratila... Namluv jí cokoli a uvidíš, ona bude souhlasit. Můžeš ji seřvat, znovu přijde. Můžeš jí ublížit, bude se snažit víc. Je k ničemu! Nezaslouží si nic hezkýho. Jen se na ni podívej..."

    Jenže už tam vevnitř není. Bylo to neudržitelné. Celé se to rozpadlo, přeskládalo se to a tahleta část se nezačlenila do nového celku. Nepotřebuju ji. Nechci ji. Nemám pro ni už nadále místo a ani využití.
    FAIRIELLA
    FAIRIELLA --- ---
    Někde ve mně hluboko je ukryta část, která tak nějak ví, že jsem nepřijatelná. A ta mi způsobuje, že na sebe přivolám situace, které mě o tom zas a znovu přesvědčí. Nevím, co s ní. Tak nějak jí totiž věřím. Že má pravdu.
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    líbí se mi jméno firmy ByteDance (která je čínská a vyrábí TikTok)
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    GREAT_R: No tak to už ne, tady že radši zastavím.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    SALVATOR: Myslím si, že Pekarová-Adamová a Richterová budou ultimate female combo.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Líbí se mi Pekarová-Adamová.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    ADAMIRA: v Dragon Ball Xenoverse
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    A ta Xena byla teda v jakým sci-fi?
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    DMAG: Vpoho... Ale fakt je, že se s tím fenoménem, kdy lidi neznají to nejpopulárnější a nejprofláknutější z hudby a z filmu. A korunujou to tím, že na sebe poví, že mají jednoho interpreta nebo jeden film, který si pouští pořád dokola a ignorují cokoliv ostatního. A je to škoda... To už mám radši mamčino filmové diváctví - mamka záměrně vyhledává smutné a zamilované filmy a pláče u nich.
    DMAG
    DMAG --- ---
    GREAT_R: přiznávám se, že rád trolím fanoušky Star Treku a Star Wars. Já jsem Groot. ;)
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    AMANT: pro me je Xena posledni model Liazky co byl vyrobenej
    AMANT
    AMANT --- ---
    MONROE: Xena ale stejne neni scifi
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    GREAT_R: Pane, byl jste kvalitně vytrollen.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    DMAG: no... Já Marvel taky nemám rád, ale aspoň jsem to viděl.
    DMAG
    DMAG --- ---
    GREAT_R: to nevadí, tak třeba takovej ten dřevostrom. Ten je taky trapnej.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    DMAG: spock tsm není vůbec
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam