• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    ELIZHANNAH
    ELIZHANNAH --- ---
    Zřejmě jsem spíš špatná teta (synovec mi teď poslal žádost o přátelství na FB a ihned ji zase stáhl, heh), no, tak aspoň, že dělám vše pro to, abych byla svým dětem dobrá máma - a to jako jo, to je pro mě jedna z nejdůležitějších věcí vůbec.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    Ve filmu Sexmise měli v každé místnosti distributor léků, který říkál "spolkni prášek"... vzhledem k mojí celkové nedůslednosti ohledně mého zobání by se mi to vlastně celkem hodilo.
    DMAG
    DMAG --- ---
    MUZA: Muhaha, kde ty časy jsou, nemusel jsem mít vyfouknutý kola na kočárku, páč právě ty nákupy udělaly své tak nějak samy o sobě, lol.
    MUZA
    MUZA --- ---
    ACKO: a ja si celou dobu pochvaluju jak super jezdi 🤦🤣 prumer mam cca 17tis kroku denne a to, co obcas narvu do kocaru za nakup, je nekdy pekna haluz... Kopcu tu mame nak vic... Pak nemam byt vecer mrtva 😁
    MUZA
    MUZA --- ---
    MICHELLEDANIELS: :D ovsem ne zamerne 💪😁
    ACKO
    ACKO --- ---
    MUZA: teda ty musíš mít svaly, já jsem takhle jednou rvala kočár do kopce, když měl polovyfoukly kola a hned jsem řekla mladejm, at to koukaj dát do pořádku, ze s tímhle už nejedu nikdy.
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    MUZA: jsi neměla čas na posilovnu, tak sis ji udělal z kočárku? :))
    MUZA
    MUZA --- ---
    VENDULKA: upe v poho 😁
    AMANT
    AMANT --- ---
    TRISSIE: my prazaci, pres veskere pomluvy, jake se o mas rikaji, vino do tasek nelejeme!:P
    VENDULKA
    VENDULKA --- ---
    MUZA: a co na to dítě?
    MUZA
    MUZA --- ---
    Strasne se stydim... Ale asi jsem 3/4 roku jezdila s kocarkem, ktery nemel nafoukle duse v zadnich kolech 🤦🤦🤦🤣
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    AMANT: tím chceš říct, že není obvyklé mít speciální obaly na různé velikosti dárkových tašek, aby se člověk nemusel prohrabávat všema, když potřebuje, vím já, tašku na víno? :-)
    MUZA
    MUZA --- ---
    Ze mam v pizzerii vzdycky chut si objednat... jen... krabici na pizzu 🤦
    DEJLIC
    DEJLIC --- ---
    ..ze neumím zpívat, ikdyz dohromady zpívám moc rád..tak vždycky jen osamote..koupelna..v duchu..
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    AMANT: nyx je roaming, to není tak zlé
    AMANT
    AMANT --- ---
    GREAT_R: tady?:))
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    Často se mi stává, že bych měl být na víc místech zároveň a nakonec vždycky skončím v tom nejblbším z nich.
    VRATENKA
    VRATENKA --- ---
    šla jsem ve svátek do práce a nic tu nedělám
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    Vzdycky kdyz si nejaka moje kamaradka zmeni po svatbe jmeno, zacnu ji povazovat za ztracenou dusi.
    MONROE
    MONROE --- ---
    Nedorostla mi ctverka zubu nahore, moc se za to stydim a jeste vic se bojim zubare.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam