• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    HOMOLOVKA: Já zas neumim pít. Skoro každej den se něčim pocintám...
    #retard
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    SALVATOR: https://youtu.be/FYOSBE-K1Tg
    HOMOLOVKA: já si vždycky pokecám plnovous. Prostě brindák pro dospělý.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Přiznám se, že představa, jak HOMOLOVKA jí vývar nahá, aby nevadilo, když se pocintá, mi vůbec nepřijde nezajímavá. Ale teda jak mě to vůbec napadlo, to nevím.
    HOMOLOVKA
    HOMOLOVKA --- ---
    Neumím jíst kultivovaně polívku, primárně vývar, skoro vždycky si pocintám bradu a triko...
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    Neumím vyprat bílé prádlo. Už jsem selhala tolikrát, že jsem si raději tak 15 let nic bílého nekoupila.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    GREAT_R: No me právě stojí lžíce i v tom vývaru, kolik je tam zeleniny, knedlíčků a masa na úkor samotnýho vývaru :-D
    Ale ten je zas náležitě silnej :-)
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    SALVATOR: on je rozdíl dělat obědovou polívku, dělat vyvary z krku a kostí a tak. Tam se fakt sedřete, vývar je kalnej, knedlíčky nedržej... a udělat si pořádnou, plnou zeleniny čočky nebo hokaido, kde prostě v tom pak ta lžíce fakt stojí a v podstatě ji pak máte jako main dish.
    DEADSLUT
    DEADSLUT --- ---
    SALVATOR: když v tom nestojí lžíce, je to trapná žbrnda a ne polívka...:) (ne, taky mi tekutý polívky moc nejdou a už jsem víceméně vzdala jiný než krémový, protože rozmixování zachrání ledacos. Ale přiznám se, že jednou jsem dělala hamburgrovou polívku a taková absurdita zrovna vyšla skvěle...)
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    SALVATOR: Jsem ráda, že se to nestává jen mně :))
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Tohle je takový blbý, ale neumím uvařit polívku. Asi že mám pocit, že když tam bude moc vody, tak to bude planý a chudý, takže mi z toho vždycky vyjde v lepším případě stew,v horším kaše. Na chuť super, ale polívka to není. Taky z nějakýho důvodu neumím vyválet těsto na pizzu. Musel sem jich udělat už desítky, ale naprosto pokaždý to vyválím dobře o čtvrtinu větší a pak těsto honím po plechu a šťouchám do něj, aby se tam vešlo
    HOMOLOVKA
    HOMOLOVKA --- ---
    LODBROG: tři tečky...
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    HOMOLOVKA: .. mi..
    RIMMSI
    RIMMSI --- ---
    Nejsem "poličkový" muž. Kdybychom se někam stěhovali, nechám vymalovat a navrtat poličky šikovnější kamarády. Díky skautu nejsem úplný lempl, ale mám svoje limity.
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    Vražda v Orient Expressu je jedna z mála detektivek od Agathy Christie, u níž vím, kdo vraždil :-)
    ten zbytek, skoro všechny jsem četla a/nebo viděla minimálně jednou v televizi, a stejně pokaždé velké překvapení!
    EFFILA
    EFFILA --- ---
    F1GURK4: zahradnik
    F1GURK4
    F1GURK4 --- ---
    Já dodnes nevím kdo vraždil v Orient Expressu.
    ATOMINATOR
    ATOMINATOR --- ---
    Sleduju na Telegramu antivax skupiny, abych věděl, co zrovna frčí ve sdíleném psychotickém poli.
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    Kdyz davali v TV poprvy a minimalne jeste podruhy Pulp Fiction, byl pred tim povinnej, asi pulhodinovej uvod (Cz produkce) o nasili ve filmech.
    AMANT
    AMANT --- ---
    MUZA: ja to mozna cet v nakym "vysvetlovacim" komentari, nebo jak to tenkrat davali poprve po revoluci v cesky televizi, tak z toho bylo skoro povstani a kazdej ten dil byl opatrenej vysvetlovaci diskusi nejakych historiku a komentatoru asi na 45-60 minut, tak si to mozna pamatuju odtamtud, ze to jako ma bejt Havel, mozna si to pamatuju spatne..a ze cituje jednoho z tech basniku, to si pamatuju taky z toho, to ja bych nepoznal, jen umim napsat ty jmena;))))
    MUZA
    MUZA --- ---
    MUZA: doprdele... Ne Ulehne, ale Prilehne :D

    Je videt, ze si to holt musim zopakovat hihihi
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam