• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    Máte nějákou 13. komnatu či něco, co si nalháváte, ale ve svém nitru víte, že je to jinak. Svědomí vás otravuje nebo se k něčemu prostě zcela otevřeně a bez skrupulí chcete přiznat!? Ať už ti to nedá spát či kvůli tomu nemůžeš dospat. Ať tě to sere či těší. Prostě se přiznej! Konstruktivní interakce jsou vítány.
    rozbalit záhlaví
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    NELLAS: To samozřejmě dává smysl, když nejsi retard jako já. :)
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    Dnes sem určitě vyhrála titul retard týdne v prodejně T-mobile. Jdu tam se simkartou, že jí potřebuju vyměnit za menší, do opravenyho mobilu. Pan se pousmeje, vyloupne jí nadvakrát z plastu okolo a tadá, je z ní ultramikrosimka. Inu, boomer :/
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    HOMOLOVKA: Já zas neumim pít. Skoro každej den se něčim pocintám...
    #retard
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    Von byl ten úplněk...

    "V pátek 19. 11. 2021 v 9:57 nastává úplněk v Býku se zatměním Luny, kdy se na povrch dostává naše nevědomí, pocity a emoce, které přehlížíme, maskujeme anebo před nimiž se snažíme utéct."

    REONA
    REONA --- ---
    DMAG: Vždyť o tom celou dobu mluvíme...pravda, kotoul si nepamatuju - umím ho dodnes. I když ten dozadu už dělám jak retard. Ale jak jsem už psala, ne, opravdu mi nikdy nevysvětlil tělocvikář jak se mají běhat vytrvalostní běhy. Šplhání na tyči bylo "koukejte, dělá se to takhle, teď mi to předveďte". Někomu to prostě nestačilo. Výmyk, když holkám v pubertě akorát narostl zadek a změnilo se jim těžiště, super. Atd.

    A jsme tu strašně zaseklí na tělocviku, ale mně vadí i to, že na hudebce se neučí zpěv, ale zkouší se zpěv. Na výtvarce se neučí techniky, ale známkuje se provedení jednotlivých technik. A je mi úplně jedno, jestli ti učitelé dávají jedničky za snahu, takže traumátka nejsou a "dobrý, pohoda". Ne, nedobrý, nepohoda - učitel má UČIT.
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    KOVOVAMINCE:
    MISHACZEQ: Do doby nez sem poznal svoji zenu, sem nevedel ze existuje naka zehlicka na vlasy... kdyz mi tenkrat rekla ze si ji musi zabalit, predstavoval sem si neco co vypada podobne jako normalni zehlicka a aplikuje se podobnym zpusobem, ale nejak sem se nad tim nepozastavoval - z cehoz plyne druha konfese:
    Plno pro me nepodstatnych veci nevyhodnocuju a nedovadim do dusledku, takze v plno situacich se jevim jak regulerni retard s dlouhym vedenim...Dam priklad:
    Kdysi v baraku co sem bydlel sem si jednou podal dvere s Audrey Tatou ; v tom momente mi vnitrni hlas rekl ".. ji vodnekud znam" a sel sem dal a pokracoval ve svym dumani nad nesmrtelnosti chrousta... Nebejt tam se mnou nekdejsi pritelkyne, tak to dodneska nevim.
    RAGNAROK
    RAGNAROK --- ---
    verici lidi mam automaticky v skatulce retard nebo vychcanej krivak, snazim se je respektovat ale vetsinou to musim jen predstirat.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam