• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    Máte nějákou 13. komnatu či něco, co si nalháváte, ale ve svém nitru víte, že je to jinak. Svědomí vás otravuje nebo se k něčemu prostě zcela otevřeně a bez skrupulí chcete přiznat!? Ať už ti to nedá spát či kvůli tomu nemůžeš dospat. Ať tě to sere či těší. Prostě se přiznej! Konstruktivní interakce jsou vítány.
    rozbalit záhlaví
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    INSEQUI: přiznávám se, že právě teď tě nesnáším intenzitou tisíce sluncí :-)
    potřebuju savo dovnitř do mozku na tuhle představu.
    MUZA
    MUZA --- ---
    INSEQUI: a studio kamarad
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    TRISSIE: A teď si vem ze existuje i 3 plus 1 s Donutilem
    MUZA
    MUZA --- ---
    Fakt tu posedlost gothajem nechapu...
    Zato ja sypu suseny lahudkovy drozdi na pecivo s maslem uz 3 tydny a nemuzu se toho porad nabazit...
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    po kauze Sado Mama už Kluci v akci nikdy nebudou, co bývali...
    AMANT
    AMANT --- ---
    NE7RA: ja vim no, gothaj je lepsi kradenej, ale ja tedka mam neco s vocima a nejsem tak pohotovej, tak tedka za veci platim..snad to do konce tejdne prejde, uz je to peknej vopruz, mam naky troje kapky:(
    NE7RA
    NE7RA --- ---
    AMANT: skoncils frere
    AMANT
    AMANT --- ---
    koupil sem si rano gothaj..
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    nikdy jsem neslozil rubikovu kostku
    R_U_SIRIOUS
    R_U_SIRIOUS --- ---
    Na Nyx se zpravidla přihlašuju za odměnu, když mám v práci hotovo. Vždycky se totiž těším, co je nového v komunitě. A když nemám moc čas, prohlídnu aspoň kluby s obrázkama. :)
    TOULASE
    TOULASE --- ---
    ERRTU: jsi frajer...k tomuhle bych se nikdy nepřiznala!
    :)))
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    tak jo, ja jsem ten tatarak teda sezral celej najednou. ctvrt kila, dve vejce, pulka cibule a sest komickych krajicku chleba.
    umiram stastny na morbidni prezrani.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Miluju gothaj s octem a cibulí!
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    Miluju gothaj.
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    Chutná mi gothaj.
    TERA79
    TERA79 --- ---
    ADELHAIDA: Taková auta tu máme taky. Jeden z těch parkovacích pankáčů je takovej frajer, že si na SPZ ještě navlíkne sáček. Já zatím pouze odstraňuji sáček, to hnědé řešení je asi ještě kousek přede mnou.
    IRINASH
    IRINASH --- ---
    Moje babička si byla celý život jistá, že její otec byl Hermann Göring. Údajně jezdíval do Iławy, kde žila prababička a ta s ním měla mít milenecký poměr. Zajímalo by mě, jestli je to pravda, když se koukám na máminy a babiččiny fotky, podoba tam je. Možná jsem pravnučka nacistický zrůdy.
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    PALEONTOLOG: To je jasný jak facka, tam roste na jaře medvědí česnek:-)!

    A abych nebyla furt úplně OT, přiznávám, že autu, který často parkuje před popelnicema pro náš dům, takže je popeláři nemůžou vyvážet, jsem pomazala kliku dětským hovínkem. Písemné vzkazy sousedů nepomáhaly.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    ADELHAIDA: pozde, tady mas to posvatny indiansky pohrebiste

    AMANT
    AMANT --- ---
    ADELHAIDA: nebo..nebo...nebo je tam hrobecek nejakeho roztomileho zviratka..😪😪😭😭😭(´▽`ʃ♡ƪ)
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    PALEONTOLOG: Hele, není třeba, nejspíš tam byla zbytečně:-) Jen mě to napadlo.
    AMANT: A co něco jinýho? Tulipány, jiřinky:-)
    TERA79
    TERA79 --- ---
    11:36 a jsem pořád ještě v pelechu!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam