• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    Máte nějákou 13. komnatu či něco, co si nalháváte, ale ve svém nitru víte, že je to jinak. Svědomí vás otravuje nebo se k něčemu prostě zcela otevřeně a bez skrupulí chcete přiznat!? Ať už ti to nedá spát či kvůli tomu nemůžeš dospat. Ať tě to sere či těší. Prostě se přiznej! Konstruktivní interakce jsou vítány.
    rozbalit záhlaví
    ALESH
    ALESH --- ---
    ADELHAIDA: to netusim. Me uplne staci tohle. Je s tim takove prace a utrpeni aby se to vubec dalo jist.
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    ALESH: Dvouměsíční hladovění jsem vysvětlovala, ale zašívání pohlavních papil? To ale nedělaj každýmu, takovýho sr. s každým kaprem?
    ALESH
    ALESH --- ---
    ADELHAIDA: smrt je bohuze pro kapra spise vysvobozeni. Jeste bys ji mela ukazat vymackavani mlici a jiker na vzduchu (kde se kapr dusi), zasivani pohlavnich papil, dvoumesicni hladoveni aby se zbavil bahnite prichiute atd.
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    Miluju Vánoce a konzumování s nimy spojené. A letos jsem udělala dobrej skutek a koupila kapra (i se zbavenim života) sousedce, který se z toho dělá šoufl. A zvedla jsem tříletou dcerku, aby tu zabijačku viděla. Když to chceme jíst, musíme přijmout maso se vší tou krví kolem.
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    NELLAS: To nebylo utěšování, ale konstatování. :)
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    NELLAS: Ok, tak tvoji internetové personě neschází :-)
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    KOVOVAMINCE: To nebyla stížnost, ale konstatování.
    SALVATOR: Vždyť mě ani neznáš osobně :)
    FRKOLKA: Taky to může být součástí :)
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    FRKOLKA: Říkáš někomu, kdo je majitelem auditka s názvem "Lentilky pod kobercem"...
    FRKOLKA
    FRKOLKA --- ---
    SALVATOR: velký kozy != osobní kouzlo
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Přiznám se, že bych někdy chtěl zkusit ochutnat kokosový pivo.
    LIQUID_SOUND
    LIQUID_SOUND --- ---
    Miluju kokosový pivo. Bohužel mě poslední dobou okouzlí leckdo i, dejme tomu, po Starobrnu. Heh. Tak holt veselý vánoce.
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    SALVATOR: Protože piješ moc kokosovyho piva. To tě pak okouzlí kde kdo...
    R_U_SIRIOUS
    R_U_SIRIOUS --- ---
    Nemám rád Vánoce. Původní symbolika se vytratila a nahradilo ji obžerství, konzum a pokrytectví. Lidé si přejí šťastné a veselé, ale nervují se, aby stihli štědrovečerní deadline a kvůli generálním domácím úklidům se nezřídka pohádají. A to masové zabíjení kaprů, fuj, poprava u kádí.

    Raději mám svátky jako 28. řijna nebo 17. listopad, 8. května nebo 6. července. Právě pro tu symboliku.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Dámy, vám dvěma možná určitá křehkost může scházet, ale osobní kouzlo IMO ne.
    ALESH
    ALESH --- ---
    NELLAS: kde neco takoveho tvrdim? :D
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    NELLAS: #metoo ale dá se s tim žít docela pohodlně.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Přiznávám se, chybí mi křehkost a osobní kouzlo.
    LUSINDA
    LUSINDA --- ---
    Měla v sobě pořádný kus ženskosti. Nechci se nikoho dotknout....ale křehkost, něha a osobní kouzlo u větší části žen chybí.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    ALESH: Tak možná neměli, kdo ví. Ani pozice nebo sláva, stejně jako peníze ti vkus nekoupěj :-). Jako já věřím, že měla třeba nějaký osobní kouzlo, který z fotek a filmu nevynikne. Proto mám rozhodně na mysli, jak na mě působí z dostupnejch materiálů - fotek a filmovejch záznamů: jako naivní, tuctově pěkná, mírně omezená cuchtička.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    ALESH: A jak ti slavné jméno zajistí vkus?
    ALESH
    ALESH --- ---
    SALVATOR: Sinatra a JFK asi nemeli vkus :D Ja rozhodne nejsem jeji fanousek, ale chapu ze jeji zivotni pribeh nekoho oslovi, nebo se v nem trochu najde - ten totiz zas tak tuctovej neni :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam