• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    LORD_DE_SEIS
    LORD_DE_SEIS --- ---
    A co takovej vepřovej řízeček nebo hovězí stejček, kterej si koupíte v plastové vaničce v supermarketu... máte představu, jak to funguje na jatkách? O nějakejch klecovejch chovech ani nemluvě...

    Jinak se teda přiznávám, že žeru všechno včetně kapra přesto, že m představu o tomhle nehumánním zacházení...

    "Humánní" jatka v České republice - YouTube
    https://m.youtube.com/watch?v=pQ_XHy4SWwQ&has_verified=1
    ALESH
    ALESH --- ---
    ADELHAIDA: to netusim. Me uplne staci tohle. Je s tim takove prace a utrpeni aby se to vubec dalo jist.
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    ALESH: Dvouměsíční hladovění jsem vysvětlovala, ale zašívání pohlavních papil? To ale nedělaj každýmu, takovýho sr. s každým kaprem?
    ALESH
    ALESH --- ---
    ADELHAIDA: smrt je bohuze pro kapra spise vysvobozeni. Jeste bys ji mela ukazat vymackavani mlici a jiker na vzduchu (kde se kapr dusi), zasivani pohlavnich papil, dvoumesicni hladoveni aby se zbavil bahnite prichiute atd.
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    Miluju Vánoce a konzumování s nimy spojené. A letos jsem udělala dobrej skutek a koupila kapra (i se zbavenim života) sousedce, který se z toho dělá šoufl. A zvedla jsem tříletou dcerku, aby tu zabijačku viděla. Když to chceme jíst, musíme přijmout maso se vší tou krví kolem.
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    NELLAS: To nebylo utěšování, ale konstatování. :)
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    NELLAS: Ok, tak tvoji internetové personě neschází :-)
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    KOVOVAMINCE: To nebyla stížnost, ale konstatování.
    SALVATOR: Vždyť mě ani neznáš osobně :)
    FRKOLKA: Taky to může být součástí :)
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    FRKOLKA: Říkáš někomu, kdo je majitelem auditka s názvem "Lentilky pod kobercem"...
    FRKOLKA
    FRKOLKA --- ---
    SALVATOR: velký kozy != osobní kouzlo
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Přiznám se, že bych někdy chtěl zkusit ochutnat kokosový pivo.
    LIQUID_SOUND
    LIQUID_SOUND --- ---
    Miluju kokosový pivo. Bohužel mě poslední dobou okouzlí leckdo i, dejme tomu, po Starobrnu. Heh. Tak holt veselý vánoce.
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    SALVATOR: Protože piješ moc kokosovyho piva. To tě pak okouzlí kde kdo...
    R_U_SIRIOUS
    R_U_SIRIOUS --- ---
    Nemám rád Vánoce. Původní symbolika se vytratila a nahradilo ji obžerství, konzum a pokrytectví. Lidé si přejí šťastné a veselé, ale nervují se, aby stihli štědrovečerní deadline a kvůli generálním domácím úklidům se nezřídka pohádají. A to masové zabíjení kaprů, fuj, poprava u kádí.

    Raději mám svátky jako 28. řijna nebo 17. listopad, 8. května nebo 6. července. Právě pro tu symboliku.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Dámy, vám dvěma možná určitá křehkost může scházet, ale osobní kouzlo IMO ne.
    ALESH
    ALESH --- ---
    NELLAS: kde neco takoveho tvrdim? :D
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    NELLAS: #metoo ale dá se s tim žít docela pohodlně.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Přiznávám se, chybí mi křehkost a osobní kouzlo.
    LUSINDA
    LUSINDA --- ---
    Měla v sobě pořádný kus ženskosti. Nechci se nikoho dotknout....ale křehkost, něha a osobní kouzlo u větší části žen chybí.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    ALESH: Tak možná neměli, kdo ví. Ani pozice nebo sláva, stejně jako peníze ti vkus nekoupěj :-). Jako já věřím, že měla třeba nějaký osobní kouzlo, který z fotek a filmu nevynikne. Proto mám rozhodně na mysli, jak na mě působí z dostupnejch materiálů - fotek a filmovejch záznamů: jako naivní, tuctově pěkná, mírně omezená cuchtička.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam