• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    D1RABBIT: A vypadají nebo se jen tváří, protože je to součást toho všeho, co se musí? :))
    KATRIX
    KATRIX --- ---
    Miluju tanec a zdá se, že i on miluje mě.
    MUZA
    MUZA --- ---
    INDIAN: nojono, takze kouzlo vanoc existuje, jen to holt nekteri vezmou za spatnej konec no...
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    Jako kosmopolitni bezpaterni pica se shodnu s vami vsemi:

    Vanoce sem mel v pyce dostatecne dlouhou dobu, at uz kvuli tomu vsudypriprotmnymu marketingu od pulky rijna tim cervenym americkym pedofilnim dedkem anebo kvuli radoby dojemnym proslovum moji mati u stedrovecerniho stolu... Takze sem se jim vyhybal vymejslejic si vselijaky duvody abych toho by usetrenej a hlavne taky abych nemusel shanet debilni darky a soucasne se tvarit strasne prekvapene a spokojene kdyz dostanu neco ja

    Svetlo svitlo kdyz byly deti maly a zacal sem si to opravdu uzivat .. tu radost jak decka vsechno kolem bezelstne prozivaj, me bavilo pect cukrovi, vybrat s detma stromecek, vyvarovat po celou dobu svatku, zena si vzdycky veme na starosti veskery dekorace, proste parada

    ovsem behem predposlednich a poslednich vanoc se bohuzel blizky okoli (vcetne moji manzelky) ukazalo jako ordinerni stado konzumu a zaclo opet hrnout buldozerem pod stromecek miliony nesmyslu, jenom proto ze proste muzou; to ze nasim detem staci k radosti zdemolovat byt behem polstarovy bitvy anebo venku pul dne si hrat s klackem co najdou zatimco ty kontejnery sracek hracek pod posteli sou jim absolutne u prdele, tak to cely familii pravdepodobne unika...
    ja byl samozrejme za krkavciho fotra, protoze odemne dostaly pouze basketbalovej mic a porcelanovy prasatko (rad bych k tomu klido prihodil este nakou malickost ale vedle tech 2 palet curakovin by to stejnak vzeslo vnivec)

    proste scena z obecny skoly jak vysita (safrankova s tou tlustou sousedkou ladujic se chlebem namazanym tunou sadla):
    - ze to muzete takhle tluste namazany ...
    - .... to vite .... za valky sme nemohli ... ted muzem!
    MLIKARNA
    MLIKARNA --- ---
    Přesně, srat i na to tvoje zdraví :D

    Přiznávám se, sem rejpal :D
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    RIMMSI: no a v tom se prave rozchazime :) ale srat na to. i na tvoje :)
    RIMMSI
    RIMMSI --- ---
    ERRTU: Myslím, že je potřeba se ozvat, že nelze házet všechny (včetně mě) do jednoho pytle .) Obranu si představuji jinak. Tak na zdraví!.)
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    ERRTU: eh zvysi ti to najem ale pointa myslim je zachovana...
    priznavam treti tulamorku
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    RIMMSI: dalo by se to brat jako priznani se ke vztahovacnosti :) vzdyt si je rad mej. tobe nejak snizi kvalitu zivota ze te burkhar nejak abstraktne vztahl do mnoziny moznych pic? snizi ti to najem? zkysne mleko? postni reply "serou me lidi co nemaji radi vanoce" a je to.
    tahle potreba se hned branit...
    LOGO
    LOGO --- ---
    RIMMSI: opět Burkharův výron zloby a nenávisti :b ?
    RIMMSI
    RIMMSI --- ---
    ERRTU: Jako člověk, který má Vánoce rád, jsem cítil potřebu se ozvat, jelikož jsem byl nazván pičem.
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    Vždycky mi bylo líto dětí, který zažily Vánoce vždycky jen plný falešnosti, přetvářky a tuposti. A obvykle navrch ještě hysterickýho úklidu do posledního okamžiku. A nějak nechápu, že by si dospělej člověk nedovedl představit, že by to mohlo fungovat i jinak:-)
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    RIMMSI: a dela to? sdeluje svuj nazor na lidi co maji radi vanoce a poklada to za fales atd. nazor. splnuje pointu klubu. od ostatniho jsou tu minusy.
    LORD_DE_SEIS
    LORD_DE_SEIS --- ---
    BURKHAR: aha...četl jsem "nemají" a dávalo mi to smysl ;)
    každopádně však považovat někoho za piče jenom proto, že má (nebo nemá) rád Vánoce, mi připadá takové brněnské...
    MUZA
    MUZA --- ---
    BURKHAR: verim, ze to tak v nekterych rodinach je...
    RIMMSI
    RIMMSI --- ---
    BURKHAR: Vážně dokážeš hovořit za všechny, kteří Vánoce slaví? Ty vážně víš, jak to oni mají? Promiň za silné slovo, ale připadá mi to jako troufalost.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    LORD_DE_SEIS: Vždyť to píšu, proč tam máš to "naopak"?
    LORD_DE_SEIS
    LORD_DE_SEIS --- ---
    BURKHAR: já bych zase naopak řekl, že se nezřídka kdy, skrývá přetvářka a faleš za oslavou Vánoc...
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    MUZA: Protože je to jenom faleš, přetvářka a tupost.
    MUZA
    MUZA --- ---
    BURKHAR: proc? Skryva se za tim naka hluboka myslenka? Nebo jen pocity?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam