• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    Kdyz jse. Byl malej, myslel jsem si, že kdybych měl v počítači lepší grafickou kartu, tak budou videohry tak detailni jak na plakátech. Ale ony nebyly detailní, protoze nebyly detailní
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    Dnes sem určitě vyhrála titul retard týdne v prodejně T-mobile. Jdu tam se simkartou, že jí potřebuju vyměnit za menší, do opravenyho mobilu. Pan se pousmeje, vyloupne jí nadvakrát z plastu okolo a tadá, je z ní ultramikrosimka. Inu, boomer :/
    ILIEN
    ILIEN --- ---
    RAGNAROK: Ano. Je potřeba se vážit ne brzy po najezení/napití. To zkresluje výsledky a něktreré váhy jsou na to víc citlivé (co taky čekat od přístroje za pár stovek). Má to více požadavků, jak se vážit správně. Koneckonců bys k té váze měl mít návod a stačí si ho přečíst.
    AMANT
    AMANT --- ---
    BURKHAR: ale to je nakej husitskej choral ne?;)) (ti meli kalich, ne pohar! kalich ma clenitou nohu, v tom se casto chybuje!:))))
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    RIMMSI: Ježíšku, panáka, pak se budem kolébati...
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    Mam na pracovni klavesnici vrstvu prachu protoze pracuju uz 14dni z pelechu.
    MUZA
    MUZA --- ---
    ZUULUU: muz zacal kupovat vietnamske ala miso... Jsou uzasny... Bohuzel nejsou tak pikantni...
    Posledni dobou kazdy den neco zchilliuju
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    ZUULUU: poziram vitanackou instantni bramborovou kasi se slaninou a krutony po kyblech...
    RAGNAROK
    RAGNAROK --- ---
    ILIEN:
    Jsem to schvalne otestoval. Nejdriv jsem se zvazil, a pak si dal 2 piva a najednou jsem mel o 3 % vice tuku.
    AMANT
    AMANT --- ---
    MUZA: sry ztlumim impulzy:))
    MUZA
    MUZA --- ---
    AMANT: me z tebe klepne :DDD
    AMANT
    AMANT --- ---
    a umej to i u lidi po amputaci koncetiny, nebo jsou tam pak nejaky vyrazny odchylky?
    ILIEN
    ILIEN --- ---
    AAHHWISEGUY: Váhy, co tohle umí, tě jen neváží, ale posílají do těla velmi slabý elektrický impulz. Svaly, kosti a tuky mají jiný odpor a podle toho, to váha dopočítá.
    AAHHWISEGUY
    AAHHWISEGUY --- ---
    priznam se, ze nechapu jak mi muze digitalni vaha z pouhyho zadani vysky a zvazeni rict jaky mam v tele procentualni pomer vody, kosti, svalu a jaky by mel byt muj denni prijem kalorii...
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    Neustale kybicuju manzelku ze deti cpe sladkostma, ze to neni dobry pro jejich zdravi, zuby, stravovaci navyky, atp... a tak se behem prace z domova obetuju a pravidelne jim ty susenky a cokolady vyziram, aneb co bych pro svy deti neudelal zejo
    JERRYS
    JERRYS --- ---
    JAMILLOS: přiznám se, že teď mi ta znělka bude znít v hlavě celé dopoledne
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    Taky Chip a Dale - zákon Há (ono tam bylo ještě "Jí", ale to už se překrývalo s dalším "Chip")!
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    RIMMSI: v jedný z těch koled se zpívá o čisté panně. Celé dětství jsem si myslel, že tam byla čistá vana.
    RIMMSI
    RIMMSI --- ---
    Anebo tu vánoční

    "Narodil se Kristus Pán ve Selmese.."
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam