• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    HOMOLOVKA
    HOMOLOVKA --- ---
    Jsem závislá na lyofilizovaným ovoci.
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    Jj, brm brm debílek.
    SADY
    SADY --- ---
    SALAMAN: Jaguar Klub?
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    Jako bych to neříkal. Mluvící hlava, testosteron chlapák, co nebrečí, slizký arci mentál Filip Turek, bílý heteresexuální muž, vysvětluje, jak se žije ženám, gayům a trans lidem. Rádoby fórky z šatny na tělocvik included. Bleju. Ať se ti narodí intersexuální dítě. Mrkni do plenek, na rentgen, řekni, jestli je to kluk nebo holka a jdi se zabít, ubožáku.
    MUZA
    MUZA --- ---
    Desne se mi libi serial Mamon...
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    Když někdo začne mlet o politické korektnosti, LGBT, padesáti pohlavích, metoo a dalších věcech, které se ho absolutně netýkají, tak si o něm automaticky myslím, že nebude zrovna nejostřejší tužkou v penále. Pokud je mentál a nestíhá porozumět současné vědě a společnosti, tak by se za to měl spíš stydět a dovzdělat se, namísto obsedantního usoplenýho chrochtání, z kterýho je mi za něj trapně. Dřív podobní šimpanzi také nerozuměli tomu, proč by jako ženský a negři měli chodit k volbám. Kdo by se pak staral vo knedlíky a bavlnu? To už ani v televizi nemůžeš říct, že cigoši kradou? To jako vod teď maj zrzavý lidi DUŠI? Budou z našich dětí BUZERANTI?
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    GUMBA: můj děda (89) má dodnes telefon se svou 20 let starou SIM, na displeji mu jako operátor svítí Paegas
    GUMBA
    GUMBA --- ---
    DELIRIUM: To mi připomnělo, když jsem před pár lety konečně přecházel z normálního telefonu na smartphone, tak jsem musel řešit podobný problém. Akorát že má tehdejší SIM karta takhle vyloupnout nešla, protože byla asi 15 let stará. Tak stará, že si ji ten prodavač ve Vodafone se smíchem vyfotil, měla na sobě napsáno ještě Oskar :-)
    LENCADLO
    LENCADLO --- ---
    Prave vyrazim na diskosku v triku od pyžama :)
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    Kdyz jse. Byl malej, myslel jsem si, že kdybych měl v počítači lepší grafickou kartu, tak budou videohry tak detailni jak na plakátech. Ale ony nebyly detailní, protoze nebyly detailní
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    Dnes sem určitě vyhrála titul retard týdne v prodejně T-mobile. Jdu tam se simkartou, že jí potřebuju vyměnit za menší, do opravenyho mobilu. Pan se pousmeje, vyloupne jí nadvakrát z plastu okolo a tadá, je z ní ultramikrosimka. Inu, boomer :/
    ILIEN
    ILIEN --- ---
    RAGNAROK: Ano. Je potřeba se vážit ne brzy po najezení/napití. To zkresluje výsledky a něktreré váhy jsou na to víc citlivé (co taky čekat od přístroje za pár stovek). Má to více požadavků, jak se vážit správně. Koneckonců bys k té váze měl mít návod a stačí si ho přečíst.
    AMANT
    AMANT --- ---
    BURKHAR: ale to je nakej husitskej choral ne?;)) (ti meli kalich, ne pohar! kalich ma clenitou nohu, v tom se casto chybuje!:))))
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    RIMMSI: Ježíšku, panáka, pak se budem kolébati...
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    Mam na pracovni klavesnici vrstvu prachu protoze pracuju uz 14dni z pelechu.
    MUZA
    MUZA --- ---
    ZUULUU: muz zacal kupovat vietnamske ala miso... Jsou uzasny... Bohuzel nejsou tak pikantni...
    Posledni dobou kazdy den neco zchilliuju
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    ZUULUU: poziram vitanackou instantni bramborovou kasi se slaninou a krutony po kyblech...
    RAGNAROK
    RAGNAROK --- ---
    ILIEN:
    Jsem to schvalne otestoval. Nejdriv jsem se zvazil, a pak si dal 2 piva a najednou jsem mel o 3 % vice tuku.
    AMANT
    AMANT --- ---
    MUZA: sry ztlumim impulzy:))
    MUZA
    MUZA --- ---
    AMANT: me z tebe klepne :DDD
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam