• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    MICHELLEDANIELS: jo ja to chapu, ale prijde mi na palici vzit ze seznamu 4 prikladu, ktery se beztak tykaj obrovsky mnoziny cinnosti, zrovna ten jeden, kde se ta technika da slusne ziskat treninkem a prezentovat to tady jakoze nedostatek talentu lze nahradit vuli a pili..
    kdyz jen o par slov dal mas treba ten zpev, kde proste kde nic neni, ani smrt nebere a osobne znam par lidi, ktery klidne okamzite uplatim vysokou castkou, kdyby zacali zpivat nebo se k tomu jen chystali a nikdy to lepsi nebude.
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    HAR4NT: tak mně to hlavně nevadí, ale cením, když to někdo umi. Já si rada zazpívám nebo něco nakreslím, i když to není zrovna hezký :)) Každý neumí všechno a když budu chtít něco hezkeho namalovat, tak půjdu za tím, koho to baví a rada ho finančně podpořím v tvorbě nebo půjdu na koncert. Já se zase živím tím, co baví mě a svět je takhle v pořádku :)
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    LUSINDA: nech si svoje klise pro nekoho jineho na pozdeji, nikdo tady nepsal, ze radsi sedi a nic nedela, jen si posteskla, ze by si taky prala jiste druhy cinnosti zvladat s takovou lehkosti, jako ti, kteri pro ne maji prirozene nadani a ktere pri nich rada pozoruje.
    treba takovyto poucovani, jak "vsecko jde, kdyz se chce a ja jsem toho prikladem, ty lenoro", krasa pohledet.
    LUSINDA
    LUSINDA --- ---
    HAR4NT: asi to nebude zrovna oblíbený názor......ale stačí místo vysedávání na nyxu něco dělat.
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    LUSINDA: vyborne. tak to bychom meli z krku jednu vec, u ktery je dobry mit talent, zbyva uz jen asi tak 80% polozek ze seznamu lidskych cinnosti.
    LUSINDA
    LUSINDA --- ---
    MICHELLEDANIELS: i když jsi průměr/podprůměr v kreslení tak snahou a dobrým učitelem uděláš zázraky (vlastní zkušenost)
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    AAHHWISEGUY: jsem chtěla napsat, ze to je jasný, když u toho ohne jsem byla většinou a muži, ale okeey :))
    AAHHWISEGUY
    AAHHWISEGUY --- ---
    TOULASE: tak v tom pripade, bych mel bejt devce.... chyba v matrixu
    TOULASE
    TOULASE --- ---
    MICHELLEDANIELS: kouř si hledá nejkrásnější děvče ze kmene ;)
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    INDIAN: Jo, tak tenhle talent sdílím
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    Strašně obdivuji lidi, kteří mají na něco talent. Zkoušela jsem snad všechno, ale ve všem jsem proste průměrná... někdy i dost podprůměrná :)) Takže když někdo hezky maluje, kreslí, hraje na nástroj, hezky zpívá, tak jen tiše závidím a kochám se.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    TRISSIE: Já myslela, že je to nějakej novej seriál televize Soukup.
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    Koupit si domů kávovar je aktuálně jedna z nejlepších investic myho života.
    LIQUID_SOUND
    LIQUID_SOUND --- ---
    INDIAN: S tim bych se ani nepsal. Helmy me ale zaujaly. Evidentne.
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    než se na těch plakátech objevil Janeček, tak jsem myslela, že ty webovky "To Jsme My" nebo jak se to jmenuje - jsou prezentací statistického úřadu k loňskému sčítání obyvatel...
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    LIQUID_SOUND: tak na takovejhle level sem este nedosel... ja zatim este porad zustavam u ty primitivni predstavy jak vypada bez cehokoli na sobe
    LIQUID_SOUND
    LIQUID_SOUND --- ---
    Poslední dobou se mi děje že když se mi líbí nějaká ženská, snažim se si v rychlosti představit, jak by vypadala v lyžařský helmě. Příjemně nevinná kratochvíle. Teda aspoň doufám.
    RAMJAH
    RAMJAH --- ---
    Pláču u hudby … jsou prostě věci, kdy jde volume do prava a ja padám na kolena …
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam