• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    MICHELLEDANIELS: Vem si ladičku, nahoď hlasem komorní A a řekni mi, jestli ses trefila.
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    BURKHAR: nevadí, já se přiznám, že nemusím mít pravdu, ale tak před rokem a něco bys mi určitě k tomu chtěl ještě zabrnkat :))
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    MICHELLEDANIELS: Přiznám se, že ti nevěřím s tím tónem ani náhodou. Ale těžko ti to dokážu.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Udělal jsem si strašně prasáckej sendvič.

    Tousťák - tatarka - čínské zelí - schwarzwaldská šunka - gouda - čínské zelí - cherry rajče - vepřová šunka - čínské zelí - gouda - dijonská hořčice - tousťák.
    MONROE
    MONROE --- ---
    Poslechla jsem si na youtube "pisnicku" od Dominiky Gottove.
    Ac o ni nic nevim, cetla jsem ze je to bizar, tak me to dojalo.
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    Dneska jsem celou cestu domů probrečela. Až na 10 minutovou pauzu u benzínky.
    1KA
    1KA --- ---
    Některý lidi mají tak chabý argumenty, že se musím vždycky smát, co dokáží vymyslet, aby měli svojí pravdičku :-D
    MONROE
    MONROE --- ---
    Nesnasim radoby zabavni porad Particka.
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    CYBERKOTLIK: hudební sluch mám, tón ti trefím (chodila jsem do sboru), ale věř, že hezké to není. Mám strašně nevýrazný hlas... ono to nikdy neovlivňuje jen jedna věc/um.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    Dobry den, mohli by jste mi takyd dobre poradit ?
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    CYBERKOTLIK: tak talent je soubor nejakejch fyzickejch a mentalnich predpokladu a vlastnosti, kam pocitam i hudebni sluch, jinak bych ten zpev nezminoval. a i ten hudebni sluch ma ruznou kvalitu, neni to ze bud je anebo neni a ze je u vsech stejnej.
    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    HAR4NT: nedostatek talentu ve vetsine pripadu jde nahradit vuli a pili - ale samozrejme ne u vseho. Ono krom techniky potrebujes taky kreativitu apod. Nicmene zpev neni o talentu, ale o hudebnim sluchu. Ten kdyz mas, tak se muzes naucit zpivat, i kdyz proto nemas talent.
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    MICHELLEDANIELS: jo ja to chapu, ale prijde mi na palici vzit ze seznamu 4 prikladu, ktery se beztak tykaj obrovsky mnoziny cinnosti, zrovna ten jeden, kde se ta technika da slusne ziskat treninkem a prezentovat to tady jakoze nedostatek talentu lze nahradit vuli a pili..
    kdyz jen o par slov dal mas treba ten zpev, kde proste kde nic neni, ani smrt nebere a osobne znam par lidi, ktery klidne okamzite uplatim vysokou castkou, kdyby zacali zpivat nebo se k tomu jen chystali a nikdy to lepsi nebude.
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    HAR4NT: tak mně to hlavně nevadí, ale cením, když to někdo umi. Já si rada zazpívám nebo něco nakreslím, i když to není zrovna hezký :)) Každý neumí všechno a když budu chtít něco hezkeho namalovat, tak půjdu za tím, koho to baví a rada ho finančně podpořím v tvorbě nebo půjdu na koncert. Já se zase živím tím, co baví mě a svět je takhle v pořádku :)
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    LUSINDA: nech si svoje klise pro nekoho jineho na pozdeji, nikdo tady nepsal, ze radsi sedi a nic nedela, jen si posteskla, ze by si taky prala jiste druhy cinnosti zvladat s takovou lehkosti, jako ti, kteri pro ne maji prirozene nadani a ktere pri nich rada pozoruje.
    treba takovyto poucovani, jak "vsecko jde, kdyz se chce a ja jsem toho prikladem, ty lenoro", krasa pohledet.
    LUSINDA
    LUSINDA --- ---
    HAR4NT: asi to nebude zrovna oblíbený názor......ale stačí místo vysedávání na nyxu něco dělat.
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    LUSINDA: vyborne. tak to bychom meli z krku jednu vec, u ktery je dobry mit talent, zbyva uz jen asi tak 80% polozek ze seznamu lidskych cinnosti.
    LUSINDA
    LUSINDA --- ---
    MICHELLEDANIELS: i když jsi průměr/podprůměr v kreslení tak snahou a dobrým učitelem uděláš zázraky (vlastní zkušenost)
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    AAHHWISEGUY: jsem chtěla napsat, ze to je jasný, když u toho ohne jsem byla většinou a muži, ale okeey :))
    AAHHWISEGUY
    AAHHWISEGUY --- ---
    TOULASE: tak v tom pripade, bych mel bejt devce.... chyba v matrixu
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam