• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    Máte nějákou 13. komnatu či něco, co si nalháváte, ale ve svém nitru víte, že je to jinak. Svědomí vás otravuje nebo se k něčemu prostě zcela otevřeně a bez skrupulí chcete přiznat!? Ať už ti to nedá spát či kvůli tomu nemůžeš dospat. Ať tě to sere či těší. Prostě se přiznej! Konstruktivní interakce jsou vítány.
    rozbalit záhlaví
    LIQUID_SOUND
    LIQUID_SOUND --- ---
    BURKHAR: Zkusil jsem a trefil první ranou přesně 220Hz - oktávou vejš bych rozštěkal sousedovic čokla. Jsem spoko.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    MICHELLEDANIELS: Vem si ladičku, nahoď hlasem komorní A a řekni mi, jestli ses trefila.
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    BURKHAR: nevadí, já se přiznám, že nemusím mít pravdu, ale tak před rokem a něco bys mi určitě k tomu chtěl ještě zabrnkat :))
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    MICHELLEDANIELS: Přiznám se, že ti nevěřím s tím tónem ani náhodou. Ale těžko ti to dokážu.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Udělal jsem si strašně prasáckej sendvič.

    Tousťák - tatarka - čínské zelí - schwarzwaldská šunka - gouda - čínské zelí - cherry rajče - vepřová šunka - čínské zelí - gouda - dijonská hořčice - tousťák.
    MONROE
    MONROE --- ---
    Poslechla jsem si na youtube "pisnicku" od Dominiky Gottove.
    Ac o ni nic nevim, cetla jsem ze je to bizar, tak me to dojalo.
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    Dneska jsem celou cestu domů probrečela. Až na 10 minutovou pauzu u benzínky.
    1KA
    1KA --- ---
    Některý lidi mají tak chabý argumenty, že se musím vždycky smát, co dokáží vymyslet, aby měli svojí pravdičku :-D
    MONROE
    MONROE --- ---
    Nesnasim radoby zabavni porad Particka.
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    CYBERKOTLIK: hudební sluch mám, tón ti trefím (chodila jsem do sboru), ale věř, že hezké to není. Mám strašně nevýrazný hlas... ono to nikdy neovlivňuje jen jedna věc/um.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    Dobry den, mohli by jste mi takyd dobre poradit ?
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    CYBERKOTLIK: tak talent je soubor nejakejch fyzickejch a mentalnich predpokladu a vlastnosti, kam pocitam i hudebni sluch, jinak bych ten zpev nezminoval. a i ten hudebni sluch ma ruznou kvalitu, neni to ze bud je anebo neni a ze je u vsech stejnej.
    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    HAR4NT: nedostatek talentu ve vetsine pripadu jde nahradit vuli a pili - ale samozrejme ne u vseho. Ono krom techniky potrebujes taky kreativitu apod. Nicmene zpev neni o talentu, ale o hudebnim sluchu. Ten kdyz mas, tak se muzes naucit zpivat, i kdyz proto nemas talent.
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    MICHELLEDANIELS: jo ja to chapu, ale prijde mi na palici vzit ze seznamu 4 prikladu, ktery se beztak tykaj obrovsky mnoziny cinnosti, zrovna ten jeden, kde se ta technika da slusne ziskat treninkem a prezentovat to tady jakoze nedostatek talentu lze nahradit vuli a pili..
    kdyz jen o par slov dal mas treba ten zpev, kde proste kde nic neni, ani smrt nebere a osobne znam par lidi, ktery klidne okamzite uplatim vysokou castkou, kdyby zacali zpivat nebo se k tomu jen chystali a nikdy to lepsi nebude.
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    HAR4NT: tak mně to hlavně nevadí, ale cením, když to někdo umi. Já si rada zazpívám nebo něco nakreslím, i když to není zrovna hezký :)) Každý neumí všechno a když budu chtít něco hezkeho namalovat, tak půjdu za tím, koho to baví a rada ho finančně podpořím v tvorbě nebo půjdu na koncert. Já se zase živím tím, co baví mě a svět je takhle v pořádku :)
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    LUSINDA: nech si svoje klise pro nekoho jineho na pozdeji, nikdo tady nepsal, ze radsi sedi a nic nedela, jen si posteskla, ze by si taky prala jiste druhy cinnosti zvladat s takovou lehkosti, jako ti, kteri pro ne maji prirozene nadani a ktere pri nich rada pozoruje.
    treba takovyto poucovani, jak "vsecko jde, kdyz se chce a ja jsem toho prikladem, ty lenoro", krasa pohledet.
    LUSINDA
    LUSINDA --- ---
    HAR4NT: asi to nebude zrovna oblíbený názor......ale stačí místo vysedávání na nyxu něco dělat.
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    LUSINDA: vyborne. tak to bychom meli z krku jednu vec, u ktery je dobry mit talent, zbyva uz jen asi tak 80% polozek ze seznamu lidskych cinnosti.
    LUSINDA
    LUSINDA --- ---
    MICHELLEDANIELS: i když jsi průměr/podprůměr v kreslení tak snahou a dobrým učitelem uděláš zázraky (vlastní zkušenost)
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    AAHHWISEGUY: jsem chtěla napsat, ze to je jasný, když u toho ohne jsem byla většinou a muži, ale okeey :))
    AAHHWISEGUY
    AAHHWISEGUY --- ---
    TOULASE: tak v tom pripade, bych mel bejt devce.... chyba v matrixu
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam