• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    LEJIMADA
    LEJIMADA --- ---
    IRINASH:
    ACIDQA: Nechápu, jak mě to mohlo takle sejmout. Zvládám krizové situace vážně dobře, ale teď to úplně nejde. Ta bezmoc, to utrpení lidí v dnešní době, když víme čeho všeho už bylo lidstvo schopné.. Domácnost se začíná rozpadat, neměla jsem sílu fungovat nad rámec nezbytných věcí.
    A teď trochu zlepšení. Piju od večera třezalkový čaj. Jak jsem to nikdy nepotřebovala, úplně jsem zapomněla, že funguje jako silné psychofytofarmakum.. doporučuju!
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    Holky,
    Už odcházíte - Blog iDNES.cz
    https://paveljerabek1.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=759411
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    Obvykle se mi to neděje, zvládám ve svém životě i práci kdeco. Hodně se směju a raduju, i když je zle… za poslední tři dny ale pociťuji nekonečný smutek, bezmoc, strach a úzkost. Brečím několikrát denně. Všude možně. V autě, ve vejtahu, na záchodě, aby to nikoho v mém okolí neděsilo.

    Je to tak strašně zrůdný, co se děje!
    IRINASH
    IRINASH --- ---
    Pár let jsem myslela, že už ani brečet nedokážu, ale poslední dva dny jen bulim a je mi tak strašně moc líto lidí na Ukrajině, stejně jako těch Ruských vojáků, kteří byli propagandou vmanévrovaní do války, že to nejde ani nikomu říct. Je příšerný, že jsme se vůbec nepoučili z historie. Ne, nepomáhá poslat prachy, je to pořád stejně hrozný. Úplně mě to rozsekalo.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    Vubec nechapu avokada. Maj naprosro nulovou chut, spis takovou antichut, jsou mastny a nijaky…
    …ale presto mi ta nijakost fakt chutna.
    LEJIMADA
    LEJIMADA --- ---
    Už druhý den pořád brečím a trpím šílenou úzkostí. Poprvé v životě a to jsem si toho zažila vážně dost. Maskuju to, aby děti byly v klidu. Takže mi tečou slzy u počítače, při vaření, na záchodě, venku.. A nechápu, že spoustě lidem je jedno, co se teď na Ukrajině děje. Večer budu sepisovat, co musíme domů dokoupit a mám nakreslené jak předělám dílnu na ubytování pro někoho, kdo to bude potřebovat. Až usnou, jdu stěhovat pokoj.
    DA_NIELA
    DA_NIELA --- ---
    Už vím, co bych dělala, kdyby měl skončit svět (jak se na to ptají každý týden v Respektu).

    Mačkala bych F5 střídavě na nyxu a twitteru.
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    Párky jim tak 1-2x za rok, ale miluju k ním červenou řepu.
    MONROE
    MONROE --- ---
    Strasne rada bych si udelala ear pointing, ale jsem na to srab.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    ALESH: Vylez někdy po těch schodech nahoru, pokochej se, a příště už se nespleteš :))
    ALESH
    ALESH --- ---
    TAMARIX: NELLAS: aha, tak pardon. Muj klasikcej problem. Pamatuju si spoustu veci, ale spatne :D
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    TAMARIX: No právě, já o tom andělovi vím, sem tam na něj zajdu mrknout, ale info o sošce mě mírně znejistilo.
    TAMARIX
    TAMARIX --- ---
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    ALESH: Není to od anděla na štítu? Ten tam je ještě pořád k vidění.
    ALESH
    ALESH --- ---
    SALAMAN: jednou se bude pouzivat vsude na. Je to hrozne invazivni predlozka. A spravne je bohuzel obcas i to, co bylo spatne, ale uznalo se ze uz se to pouziva dlouho, tak teda ok. Napriklad "U andela" se uz dnes nepouziva a pouziva se jen "Na andelu". Pritom je to odvozeno od sosky andela, ktera tam stavala, takze spravan je "u".
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    ALESH: Ano, "v" je z lingvistického hlediska používáno déle, nicméně i varianta "na" je správně.
    ALESH
    ALESH --- ---
    SALAMAN: PETEKKA: moji prarodice, rocnik 1918 a 1920, zili v Brevnove skoro cely svuj zivot a. "na Brevnove" by nikdy nerekli. Nicmene zrovna u Brevnova to toleruji. Tam to nejaky smysl ma.
    Nejhorsi jsou kolegove v praci - moravske naplavy, co pouzivaji "na Karline" nebo "na Podoli" grrrr.
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    MICHELLEDANIELS: Tak tě tedy vítám, sousedko!
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    SALAMAN: cca za 14dní do ní budu patřit, ale přiznám se, že se tam teda nepřidám... raději :))
    TERRANCE
    TERRANCE --- ---
    O aktuální dění se zajímám zpravidla jenom když hledám kontext k novým memům
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam