• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    FRK_R23: Adblock Plus do prohlížeče v PC je zadarmo. A do Androidu jsou alternativní appky. ;)
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    Koupil jsem si YT premium. To množství reklam se už nedá:(
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    INDIAN: frantici maj dobry takovyty konverzacni komedie, to mam rad...ale je fakt, ze potkam jen ten nejvetsi mainstream, treba
    Jméno (2012) | ČSFD.cz
    https://www.csfd.cz/film/316992-jmeno/prehled/
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    MISHACZEQ: .. nevim jak je to v jinejch zemich (nepocitam globalni septiky kinematografie typu hollywood), ale treba ve francii je to nämlich to samy, tj. jednou za 10 let se objevi uchazejici film na kterej stoji za to jit do kina (ale to clovek kolikrat zjisti az kdyz ho davaj v bedne)... zbytek je nasekana serie sracek majic prevazne politicko-vychovnej charakter s milionkrat omletejma klisema a recyklovanejma scenama...
    co se tyce filmu se snahou predat nakej realnej pribeh, tak autori a scenaristi sou totalne mimo misu a o hudbe ani nemluve ...
    a filmovy serialy sou uz totalni zumpa
    (a to nejsem nijak narocnej, me se libi kdejaka blbost)
    MISHACZEQ
    MISHACZEQ --- ---
    D1RABBIT: bejvavalo, ted je tam Langmajer, Polivkova, jedna z tech zrzavejch Sloven a nevim kdo jeste. Vlastne me cesky filmy taky dost serou. Na 30 zbytecnejch je tak jeden koukatelnej a pritom kina jsou na takovy picoviny furt plny. Ted nedavno trhala rekordy pohadka Tajemstvi stare bambitky 2, tvl
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    VESTIGIA: ze zkusenosti hrozne vysledky volaj sami a to dokonce v pondeli v 7 hodin rano. :) Krc, prosinec 2021.
    VESTIGIA
    VESTIGIA --- ---
    MOODYCAT: děkuju, už jsem tam zavolala. Potřebovala jsem tohle "proplesknutí" ❤️
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    VESTIGIA: Nezavolaji, protoze nemaji sanci se to dozvedet, vetsinou pouze nahodou.
    VESTIGIA
    VESTIGIA --- ---
    Pokaždé se bojím zavolat doktorům, jak mi dopadla vyšetření. Aktuálně to odkládám už druhý týden a utěšuji se tím, že kdybych umírala, tak mi zavolají.
    NE7RA
    NE7RA --- ---
    Nikdy jsem nebyl v SAPA
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    SALAMAN: Jelzin mi moc nechutnal, byl takovej na jazyku neuchopitelnej.

    se nedivim, když měl takový kamarády :D
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    Až teď jsem zjistil, že Boris Jelcin neměl dva prsty na ruce. Přišel o ně, když se s kamarády pokoušel rozebrat granát, kterej ukradl ve skladech Rudé armády.
    LORD_DE_SEIS
    LORD_DE_SEIS --- ---
    ADELHAIDA: a o nic jsi nepřišla ;-)
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    WRNQ:
    Kamarád do deště II - Příběh z Brooklynu (1992) Karel Augusta nejlepší scény - 1080p
    https://youtu.be/rzfas0GNhT0?t=38
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    INSEQUI: jsem se tuhle koukal, na kolik by přišel DeLorean.

    Na prodej nějaký byly, něco Evropa, z Ameriky dvakrát dražší.
    Mega zatim nemam, ciwe ja si teď nekoupim ani ten modýlek, ale je to tam :)

    A jezdil bych v něm samozřejmě v bílej kombinéze, i to háro bych trochu rozcuch :D
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    ERRTU: a nez mi nekdo pripomene ze se dela i combi tak rovnou uvadim ze kombik ale nebyl v need4speed underground :)
    WRNQ
    WRNQ --- ---
    A když už jsme u toho...a platí to furt: automatické opravy jsou často mocnější než moje pozornost, takže se tu můžu ohánět dosaženým vzděláním v oboru, ale furt budu psát jak prašivej skunk a lobotom, včetně toho, že ačkoliv pravidla znám, například mě/mně a podobné jevy jsou taková fluidní entita, jež kličkuje před mou už tak dost narušenou soustředěností.
    Takže se přiznávám, že jsem dělala, dělám a budu dělat chyby, kterých si všimnu vždycky až potom. Nyx není fb a posty nejdou editovat, takže nezbývá nic jiného než se stydět.
    Tímhle se mi aspoň trochu ulevilo.
    (Vím, že automatický opravy jdou vypnout, ano...)
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    INSEQUI: ... ja si koupil golfa i kdyz jsem moc dobre vedel ze ten maly kufr bude velky problem. a vskutku je to problem. ale mam golfa!
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    TOOMIX: Na FB je na to skupina VHS kazety se to jmenuje :)
    Jo tohle je ta verze s těma hláškama "je tady velkej chlap a asi to bude hroznej blbec" :)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    INSEQUI: ano! Jeden z mála filmů, co se dá sehnat

    Commando CZ (simultalny dabing).wmv | Ulož.to
    https://ulozto.cz/file/6Hs5oxVb/commando-cz-simultalny-dabing-wmv#!ZJMxAmR2ATV4LwAwLwZmZJWyMzIvATWJrT9SnGORryABYwDkAj==
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam