• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    V mládi (1984-1989) jsem poslouchal Michala Davida, měl všechny jeho vinyly a líbilo se mi to.
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    MAR_TINA: Ty jsi předpokládám v roce 91 již jela na vytříbeném humoru Monty Pythonů, že? Tyvole já si taky pamatuju Izera celkem vtipnýho, asi tak dva roky po revoluci. Jeho satira měla rozhodně nějakou kvalitu a navíc tady nic podobnýho nikdo nedělal. Soda přišla až pozdějc a laťku satirických pořadů samozřejmě zvedla výrazně nahoru. Ale tim bych se teda nepovyšoval nad porevoluční humorné pokusy Zdeňka Izera. Co dělal potom je jiná debata :);
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Už jen ta vzpomínka, jak každý opakoval jeho vtipy a pitvořil se u toho, bolí.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Z představy poslouchat Izera víc než pár minut, a ještě dobrovolně, jsem se regulérně osypala. Muselo to ven :))
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    po vic jak dvaceti letech jsem si pustil a komplet doposlouchal cele cebrane dilo... zdenka izera :) vsechny policejni akademie, nemocnice, bezva party atd. a bavil jsem se. a nestydim se za to!
    btw zajimavost: za meho (vzlyk) mladi byl izer vsude, citovali jsme ho z hlavy jako donutilovo furt ve strehu. tvorba byla defakto audio verze toho co dela troska v kamenaku. tj. vsechny hospodske vtipy posbirane behem roku se za sebe seradi, opletou necim co pripomina pribeh a vyslou do sveta. ale generace narozene po 2000 izera prakticky vubec nezna a ty vtipy jsou pro ne svezi a originalni a nikdy neslysene! :D
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    PANDA_JE_MRTVA: taky ne, zkousel jsem vsecko mozny, i naky 3rd party appky a pak sem si rek, ze uz sem si nakrad dost a pustim velkoryse chlup no..:)
    PANDA_JE_MRTVA
    PANDA_JE_MRTVA --- ---
    HAR4NT: ne když to máš otevřený v prohlížeči:)
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    FRK_R23: na androidu kdyz zamknes foun, tak to bez premia dal nehraje..
    LOGO
    LOGO --- ---
    FRK_R23: já taky a vůbec nelituju. Za ty dvě stovky to stojí.
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    JAMILLOS: Mám ios, navíc i v browseru na pc s adblockem nějaký zůstanou. Už mě to nebaví :)
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    Mám kamarádku, co reklamy na webu částečně obhajuje, protože ji a její umělecké přátele trochu živí. Nemám z toho dobrej pocit, některé reklamy se úplně vymkly kontrole.
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    FRK_R23: Adblock Plus do prohlížeče v PC je zadarmo. A do Androidu jsou alternativní appky. ;)
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    Koupil jsem si YT premium. To množství reklam se už nedá:(
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    INDIAN: frantici maj dobry takovyty konverzacni komedie, to mam rad...ale je fakt, ze potkam jen ten nejvetsi mainstream, treba
    Jméno (2012) | ČSFD.cz
    https://www.csfd.cz/film/316992-jmeno/prehled/
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    MISHACZEQ: .. nevim jak je to v jinejch zemich (nepocitam globalni septiky kinematografie typu hollywood), ale treba ve francii je to nämlich to samy, tj. jednou za 10 let se objevi uchazejici film na kterej stoji za to jit do kina (ale to clovek kolikrat zjisti az kdyz ho davaj v bedne)... zbytek je nasekana serie sracek majic prevazne politicko-vychovnej charakter s milionkrat omletejma klisema a recyklovanejma scenama...
    co se tyce filmu se snahou predat nakej realnej pribeh, tak autori a scenaristi sou totalne mimo misu a o hudbe ani nemluve ...
    a filmovy serialy sou uz totalni zumpa
    (a to nejsem nijak narocnej, me se libi kdejaka blbost)
    MISHACZEQ
    MISHACZEQ --- ---
    D1RABBIT: bejvavalo, ted je tam Langmajer, Polivkova, jedna z tech zrzavejch Sloven a nevim kdo jeste. Vlastne me cesky filmy taky dost serou. Na 30 zbytecnejch je tak jeden koukatelnej a pritom kina jsou na takovy picoviny furt plny. Ted nedavno trhala rekordy pohadka Tajemstvi stare bambitky 2, tvl
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    VESTIGIA: ze zkusenosti hrozne vysledky volaj sami a to dokonce v pondeli v 7 hodin rano. :) Krc, prosinec 2021.
    VESTIGIA
    VESTIGIA --- ---
    MOODYCAT: děkuju, už jsem tam zavolala. Potřebovala jsem tohle "proplesknutí" ❤️
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    VESTIGIA: Nezavolaji, protoze nemaji sanci se to dozvedet, vetsinou pouze nahodou.
    VESTIGIA
    VESTIGIA --- ---
    Pokaždé se bojím zavolat doktorům, jak mi dopadla vyšetření. Aktuálně to odkládám už druhý týden a utěšuji se tím, že kdybych umírala, tak mi zavolají.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam