• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    Máte nějákou 13. komnatu či něco, co si nalháváte, ale ve svém nitru víte, že je to jinak. Svědomí vás otravuje nebo se k něčemu prostě zcela otevřeně a bez skrupulí chcete přiznat!? Ať už ti to nedá spát či kvůli tomu nemůžeš dospat. Ať tě to sere či těší. Prostě se přiznej! Konstruktivní interakce jsou vítány.
    rozbalit záhlaví
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    GREAT_R: to je jedna z klasických verzí Sněhurky.
    V podstatě říká bezdětným, že se mají s osudem smířit a ne vymýšlet, jak ho obejít. Stejně jako otesánek apod.

    Poslední generace nějak minula informace, že pohádka původně není hezký příběh pro děti s dobrým koncem.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    Mě traumatizovala nějaká studiová pohádka, kde bezdětný pár postavil sněhuláka, který se proměnil v malou holku a ta holka se na konci vypařila, když skákala s děckama přes ohniště. Konec, titulky, trauma.
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    GUMIDEK30: ja mel (defakto asi jeste mam) trauma z male carodejnice a kubuly a kubykubulukubulu... meh. jako barbucha se jeste nejak rozdychal dal. ale ten posledni dil male carodejnice kdy pozabaji celej sabat, to po me nechtejte.
    GUMIDEK30
    GUMIDEK30 --- ---
    GREAT_R: Vydrísek byl fajn aj ti medvidci <3 :D
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    GUMIDEK30: za večerníčky mě pohoršoval Vydrýsek. Už jsem byl větší, když se objevil, ale dodnes pro mě představuje veliké zklamání, protože podle mě má být večerníček animák, v horším případě studiovka, v úplně nejhorším loutky.
    ATOMINATOR
    ATOMINATOR --- ---
    Ještě jsem neviděl ani nečetl Mechanický pomeranč.
    GUMIDEK30
    GUMIDEK30 --- ---
    Nenavidim nekonecny pribeh. Je to pro me zfilmovana deprese a bad trip. A taky nemam rad ten vecernicek jak tam litaji ti psi za pomoci usi - dobrou noc strycku fido mu dycky rikaji.
    Kdyz sem byl malej tak sem mel docela haldy kdyz jsem mel horecky a myslim ze jsem na to koukal pri horeckach a od te doby kdyz to vidim tak to ve me vyvola zvlastni uzkost :)€
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    INDIAN: Na Brdech podobná neštěstí, jako je hudba bratří Nedvědů, řešíme takto:

    LADYBUGS
    LADYBUGS --- ---
    CYBORCA: Brrr, Judgin retikulín a nadzvedávající se poklop na WC.
    Ještě teď si občas vzpomenu, jak jsem se bála. A to mi bylo tenkrát už kolem 20 :-D
    LEJIMADA
    LEJIMADA --- ---
    Měla jsem jako dítě ráda desku Brontosauři - Balady. Líbyly se mi melodie i texty. Asi to někde seženu a pustím si to..
    MONROE
    MONROE --- ---
    Mam sbirku Stop hruzy a mamka mi ji chtela vyhodit. Branila jsem ji vlastnim telem. :)
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    tak moje nejvetsi trauma z detstvi je tenhle zvukovej nosic:

    tahle zbran hromadnyho niceni naprosto odporuje zenevskym konvencim
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Když jsme u těch strašidelných pohádek, viděli jste někdo Rozbitého robota Rona? Z toho jsem měla noční můry ještě týden, i z toho konce.
    _ANT_
    _ANT_ --- ---
    Vcera jsem po prichodu z hospody zprasila na posezeni cely rodinny baleni Pombears, nebo jak se to pise.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    DELIRIUM: cínového vojáčka jsem četl minulý týden dcerám (3r a 5r) - "Tatínku mně se ta pohádka nelíbila, protože neměl nohu" "No ale on ji neměl, protože pán co ho dělal už neměl dost cínu" "Tak si měl jít nějaký koupit a udělat ho pořádně"
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    A teda ještě na ZŠ na konci 6. třídy (asi) sme měli za úkol přes prázdniny přečíst Máj - ok a Kuře melancholik - vůbec ok. Dodneška mi je nepříjemný to číst.
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    GANDHI: To mám stále doma, ale nikdy sem tomu nevěnovala velkou pozornost. Dostuduju!
    JONY
    JONY --- ---
    GANDHI: přihazuji dvojsvazkové Z českých/moravských hradů, zámků a tvrzí od Lisické. Z toho nám zase rád četl táta. V hlavě mám třeba příběh o zvědavém chlapci, co se chtěl podívat do truhly a víko mu rozdrtilo hlavičku.
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    coz mi pripomina, ze jako decko jsem mel takovej knizni cyklus, co u nas vysel - tusim, ze se to jmenovalo proste jaro leto podzim zima a byly to vselijaky pisnicky, pohadky a basnicky poskladany z ceskoslovenskyho folkloru a krvavejch historek, zejmena z valky s Turkem tam taky nebyla nouze
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    GANDHI: Kytice taky je hororová věc. Vodníky, co urve dítěti hlavičku? Svatební košile s umrlcem? A tak dále...
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    GANDHI: nám děda s gustem recitoval Osirelo dítě :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam