• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    FIONOR
    FIONOR --- ---
    Je to hloupost, ale kladně ohodnocený příspěvek od lidí, o kterých vím, že mají dobrý vkus, mě potěší víc než hromada palců od náhodných uživatelů. A tím potěší myslím, že z toho mám mnohem víc dopaminu, kvůli kterému to stejně dělám.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    GUMBA: Ja taky smazeny nesmim kvuli vredum, ale kaslu na to.
    GUMBA
    GUMBA --- ---
    MOODYCAT, SALAMAN: Já teď půl roku nesměl věci jako majonézu, smažené jídlo a milión dalších, co mám rád. A zároveň jsem byl prakticky permanentně na prednisonu, takže bych sežral klidně staré bačkory, kdyby mi na ně někdo dal opečenou anglickou s cibulkou. Celibát hadr :-)
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    MOODYCAT: Chápu. Já se zrovna tvrdě pomiloval s chlebem s tvarůžkovou pomazánkou. Možná si po sexu půjdu dát cigáro na balkon.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    Me uz doopravdy dokaze vzrusit asi jenom trojobal.
    HOMOLOVKA
    HOMOLOVKA --- ---
    Shopaholicadel je moje guilty pleasure!
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Předkus je roztomilej. Drsňák bys byl, kdyby ty z podkusem...
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    Libi se mi devcata s predkusem :)
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    GREAT_R: to je jedna z klasických verzí Sněhurky.
    V podstatě říká bezdětným, že se mají s osudem smířit a ne vymýšlet, jak ho obejít. Stejně jako otesánek apod.

    Poslední generace nějak minula informace, že pohádka původně není hezký příběh pro děti s dobrým koncem.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    Mě traumatizovala nějaká studiová pohádka, kde bezdětný pár postavil sněhuláka, který se proměnil v malou holku a ta holka se na konci vypařila, když skákala s děckama přes ohniště. Konec, titulky, trauma.
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    GUMIDEK30: ja mel (defakto asi jeste mam) trauma z male carodejnice a kubuly a kubykubulukubulu... meh. jako barbucha se jeste nejak rozdychal dal. ale ten posledni dil male carodejnice kdy pozabaji celej sabat, to po me nechtejte.
    GUMIDEK30
    GUMIDEK30 --- ---
    GREAT_R: Vydrísek byl fajn aj ti medvidci <3 :D
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    GUMIDEK30: za večerníčky mě pohoršoval Vydrýsek. Už jsem byl větší, když se objevil, ale dodnes pro mě představuje veliké zklamání, protože podle mě má být večerníček animák, v horším případě studiovka, v úplně nejhorším loutky.
    ATOMINATOR
    ATOMINATOR --- ---
    Ještě jsem neviděl ani nečetl Mechanický pomeranč.
    GUMIDEK30
    GUMIDEK30 --- ---
    Nenavidim nekonecny pribeh. Je to pro me zfilmovana deprese a bad trip. A taky nemam rad ten vecernicek jak tam litaji ti psi za pomoci usi - dobrou noc strycku fido mu dycky rikaji.
    Kdyz sem byl malej tak sem mel docela haldy kdyz jsem mel horecky a myslim ze jsem na to koukal pri horeckach a od te doby kdyz to vidim tak to ve me vyvola zvlastni uzkost :)€
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    INDIAN: Na Brdech podobná neštěstí, jako je hudba bratří Nedvědů, řešíme takto:

    LADYBUGS
    LADYBUGS --- ---
    CYBORCA: Brrr, Judgin retikulín a nadzvedávající se poklop na WC.
    Ještě teď si občas vzpomenu, jak jsem se bála. A to mi bylo tenkrát už kolem 20 :-D
    LEJIMADA
    LEJIMADA --- ---
    Měla jsem jako dítě ráda desku Brontosauři - Balady. Líbyly se mi melodie i texty. Asi to někde seženu a pustím si to..
    MONROE
    MONROE --- ---
    Mam sbirku Stop hruzy a mamka mi ji chtela vyhodit. Branila jsem ji vlastnim telem. :)
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    tak moje nejvetsi trauma z detstvi je tenhle zvukovej nosic:

    tahle zbran hromadnyho niceni naprosto odporuje zenevskym konvencim
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam