• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    Máte nějákou 13. komnatu či něco, co si nalháváte, ale ve svém nitru víte, že je to jinak. Svědomí vás otravuje nebo se k něčemu prostě zcela otevřeně a bez skrupulí chcete přiznat!? Ať už ti to nedá spát či kvůli tomu nemůžeš dospat. Ať tě to sere či těší. Prostě se přiznej! Konstruktivní interakce jsou vítány.
    rozbalit záhlaví
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    SALVATOR: tak až skočim v křečích někde na pohotovosti tak sem dám zpětně vědět :))))
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    ADAMIRA: A myslíš, že ti moji předchozí ty školy neměli? :-)
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    SALVATOR: šmarjá tak snad ta moje má školy a ví... doufám teda...
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    ADAMIRA: To sem si taky myslel, dokud mě nedostala do pazour důkladná kamarádka-zubařka a nezjistila, že jich mám několik v mezizubních prostorech.
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    ADAMIRA: Ty hade.
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    v životě jsem neměl zubní kaz, nechápu co porád všichni šílí se zubařema, vždyt to je uplne v pohodě :)
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Dal bych si kuřecí prso s kompotovanou broskví a sýrem.
    LUSINDA
    LUSINDA --- ---
    od té doby co jsem ochutnala pistáciovou čokoládu Venchi mi nechutná žádná jiná čokoláda krom belgických pralinek.
    Tohle se mi prodraží :-(
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Nikdy bych nedala peníze, natož stokoruny, za tchynin jazyk.
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    Nikdy jsem neměl Haagen Dazs.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    ADELHAIDA: to je fakt, že kupujeme jiné příchutě než, já nerada čokoládovou, většinou máme karamel nebo vanilku. Jejich jahodová mi nechutnala nikdy, ale to proto, že mi ty poctivé jahodové bez aromat přijdou málo jahodové :)
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    MAR_TINA: Těžko říct, já už jí nekupuju. Salted caramel nemám ráda obecně. Kupovala jsem tu s makadamovýma ořechama, tam nejdřív snížili množství ořechů a pak začla chutnat vodově. Belgická čokoláda začla drhnout na jazyku, jak strukturu doháněli škrobem nebo co a borůvkovou pro jistotu už nevyráběj vůbec. Muž má rád tu mangovo-malinovou, ta mi připadá pořád stejná, ale já mám radši smetanový zmzky, než ovocný.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    ADELHAIDA: nekupujete jí někde jinde nějakou falešnou nebo obskurní příchuť? Já kupuju zmrzlinu podle složení a Haagen Dazs sítem prochází.
    Salted caramel mám teď v ruce a je tam smetana, mléko, voda, cukr, glufrusirup ... úplně na konci těsně před solí a lecitinem je kokosový tuk, tak to bude mikromnožství
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    MICHELLEDANIELS: Bejvávala to výborná zmrzlina, ale před pár lety začali místo mlíka a smetany používat vodu a palmáč a teď je to horší, než Algida:-/
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    MICHELLEDANIELS: Jo, pro mě je to sladký jak hovno z nutrie a to mám sladký rád.
    SADY
    SADY --- ---
    MICHELLEDANIELS: a navic nechtej prijit o rusky botoxky, nebrat
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    Ačkoliv jsem si myslela, že jsem největší zmrzlinový žrout, tak nechápu davové nadšeni pro Haagen Dazs. Proste mi nejede...
    ELISEBBAH
    ELISEBBAH --- ---
    Vzdycky kdyz zapnu vysavac, zacnu si automaticky zpivat "i want to break free" a vetsinou si to uvedomim az u druhe sloky.
    TLAMPAC
    TLAMPAC --- ---
    PANDA_JE_MRTVA: Ta jeho tvorba spojená se ztrátou tváře mi nevadí, jenom mě vlastně nebaví.
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    LUCCASH: základ je čekat na vysvobození na té správné straně záchodových dveří! :-)
    LUCCASH
    LUCCASH --- ---
    DELIRIUM: Tohle se mi kdysi stalo na koncíku Kosheen. Blbý bylo, že zrovna hráli a nikomu se zjevně na záchod během vystoupení nechtělo. Taky jsem u sebe neměl nic, čím bych to otevřel. Naštěstí tam někdo nechal ležet knížku Pán prstenů (wtf), tak to čekání nakonec nebylo tak strašný. :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam