• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    To je ale banda přejícných případů...
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    Sama sebe jsem tak vynervovala svým posledním přiznáním, že jsem se konečně zase zlegalizovala!
    ACKO
    ACKO --- ---
    ADAMIRA: možná nemusí, taky nemám žádnej kaz, ale zubařka mě zchladila informací že tenhle typ zubů rád odejde zčistajasna na paradetntozu
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    ADAMIRA: Můj 70 letej otec zatím žádnej kaz nemá, věřímť v dobré geny a čistím přepečlivě.
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    ADELHAIDA: jo heled já vím že nejsem android takže jednoho dne to bude muset přijít, ale nějak tak to vypouštím z hlavy :)

    Na druhou stranu jsem si prošel X zraněníma a nemocema tak doufám že už mám práh bolesti posunutej (tuším že se ted dost lidí asi za břicho popadá :D )
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    ADAMIRA: Bacha na to. Kaz taky žádnej nemám, ale onehdá se mi zanítila dáseň za osmičkou. Nakráčím si k zubaři, vesele usednu do křesla a s optimismem otevřu ústa. Vždyť mi zubař nikdy nic bolestivýho neudělal. Ten hajlz mi tam narval dren a sadisticky se v tom vrtal. Když bylo po všem, dal mi kelímek nějaký desinfekce, co bublala v tlamě jak šumák. Bublinky už mi skoro lezly ušima, očima zoufale volám o pomoc, sestřička s doktorem na mě nechápavě zíraj, co blbnu. Pak to sestře došlo, že vlastně nevím, kam to mám vyplivnout. No jak to asi mám vědět, že jo:-)
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    SPIKE411: jj chodím pravidelně :)

    Zubařka se na mě pokaždý podívá, složí ruce do klína a řekne "já to nechápu, běžte..." :)
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    ADAMIRA: Na rentgenu huby jsi byl?
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    SALVATOR: tak až skočim v křečích někde na pohotovosti tak sem dám zpětně vědět :))))
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    ADAMIRA: A myslíš, že ti moji předchozí ty školy neměli? :-)
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    SALVATOR: šmarjá tak snad ta moje má školy a ví... doufám teda...
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    ADAMIRA: To sem si taky myslel, dokud mě nedostala do pazour důkladná kamarádka-zubařka a nezjistila, že jich mám několik v mezizubních prostorech.
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    ADAMIRA: Ty hade.
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    v životě jsem neměl zubní kaz, nechápu co porád všichni šílí se zubařema, vždyt to je uplne v pohodě :)
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Dal bych si kuřecí prso s kompotovanou broskví a sýrem.
    LUSINDA
    LUSINDA --- ---
    od té doby co jsem ochutnala pistáciovou čokoládu Venchi mi nechutná žádná jiná čokoláda krom belgických pralinek.
    Tohle se mi prodraží :-(
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Nikdy bych nedala peníze, natož stokoruny, za tchynin jazyk.
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    Nikdy jsem neměl Haagen Dazs.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    ADELHAIDA: to je fakt, že kupujeme jiné příchutě než, já nerada čokoládovou, většinou máme karamel nebo vanilku. Jejich jahodová mi nechutnala nikdy, ale to proto, že mi ty poctivé jahodové bez aromat přijdou málo jahodové :)
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    MAR_TINA: Těžko říct, já už jí nekupuju. Salted caramel nemám ráda obecně. Kupovala jsem tu s makadamovýma ořechama, tam nejdřív snížili množství ořechů a pak začla chutnat vodově. Belgická čokoláda začla drhnout na jazyku, jak strukturu doháněli škrobem nebo co a borůvkovou pro jistotu už nevyráběj vůbec. Muž má rád tu mangovo-malinovou, ta mi připadá pořád stejná, ale já mám radši smetanový zmzky, než ovocný.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam