• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    Po tom očkování proti žloutence jsem už 2. den jak po dlouhým a náročným flámu.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    V pubertě se mi líbil Franta Sahula, jak zpíval a vůbec.
    ANTICLOVEK
    ANTICLOVEK --- ---
    jeden z mnoha důvodů, proč jsem chtěl potomka, bylo, že veškeré černohumory o dětech a nebo pedofilii dostanou hned jiný nádech
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    Když měřím krátké časové úseky, v duchu si to označuju jako "až bude velká ručička na šestce" a podobně.
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    Mám nervy v kýblu, tupou hlavu a slabý ruce.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    PETER_PAN: Ne, o praci nejde, ziju si bilej privilegovanej zivot.
    PETER_PAN
    PETER_PAN --- ---
    MOODYCAT: Zase v praci?
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    Chci bejt odsud pryc, protoze jestli mam vydrzet na miste, kde me nikdo nedokaze mit rad, jeste o vterinu dyl, nez je nezbytne nutny, tak sezeru vlastni ruku.
    DEJLIC
    DEJLIC --- ---
    Asi ohrané, ale povídám si sám se sebou..ukoluju se a nikdy si nepodekuju, že jsem to zvládl..#samozrejmost
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    GREAT_R: Muzes to jeste povysit
    MONROE
    MONROE --- ---
    Behem tydne mamce zjistili anorexii a bracha je na psychiatrii, zhroutil se.
    Ted se musim starat o rodinu ja, a jsem strasne nejista jestli to zvladnu.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    Přiznám se, že jsem ze struhadla na sýr udělal struhadlo na paty... ano, tak kvalitní stuhladlo to je... asi týden jsem na to myslel, že strouhá opravdu dobře a že si poradí i s tvrdým i s žužlavým a že to prostě potřebuju a že žádný dostupný nástroj na nohy nebude tak efektivní. Je to skvělý.
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    Vždycky mě zas a znova překvapí, jak jsou některý lidi hloupí, i když maj vystudovanou poměrně náročnou školu. A ještě jsou na tu svoji tupost snad pyšný.
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    Mně teda přijde, že výšku řeší nejvíc ženy…
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    D1RABBIT: to asi chlap s pomalu 2m výškou nemůže chápat.
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    ADAMIRA: máš pravdu, na tyhle případy jsem zapomněla :)


    TMA: chlap, který se nebojí mít vyšší ženu, většinou netrpí tolik komplexy a má zdravé seběvědomí. Je jasný, že se to některým nelíbí, ale často to chlapům nedovolí ego a porouchané sebevědomí, mít ženu, která je “nad věcí”.
    TMA
    TMA --- ---
    MICHELLEDANIELS: Hlavně to vypovídá a tom, že není zase až tak vysoký. Kdyby měl dva metry a hlavu 23 centimetrů, tak by potřeboval ženu kolem 218. V současné době je nejvyšší žijící žena Rumeysa Gelgi a ta má "jen" 216 centimetrů. A mužů nad 200 cm je docela dost.
    The average NBA player height in the 2020-21 season is 6 ft and 5 inches tall.
    https://basketballnoise.com/nba-players-height-2020-21-season/ 6'5" = 77" = 195,58 cm
    Through 2019, twenty-six players have been listed at 7 feet 3 inches (2.21 m) or taller.
    https://en.m.wikipedia.org/wiki/List_of_tallest_players_in_National_Basketball_Association_history
    1KA
    1KA --- ---
    Autogenni trénink mne včera uspal. Dala jsem dvě kola a nevěděla o světě. Skvělý!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam