• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    Máte nějákou 13. komnatu či něco, co si nalháváte, ale ve svém nitru víte, že je to jinak. Svědomí vás otravuje nebo se k něčemu prostě zcela otevřeně a bez skrupulí chcete přiznat!? Ať už ti to nedá spát či kvůli tomu nemůžeš dospat. Ať tě to sere či těší. Prostě se přiznej! Konstruktivní interakce jsou vítány.
    rozbalit záhlaví
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    ERRTU: mazec!
    Diethylthiambuten-Ethylmethylthiambuten-Methyldihydromorfín-Tetramethylcyklopropanfentanyl-Joddimethoxyfenethylamin
    vsadím se že jestli to řeknu třikrát rychle za sebou, zjeví se mi minimalně duch Daniela Nekonečneho!
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    ERRTU: Jediný :))
    Ono to holt svádí k zjišťování, zda to je něco reálného, nebo.zda Brňák vytrollil GT a přinutil ji přiznat nějaký úplný nesmysl :))
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    NELLAS: Je to zcela relevantní? Stojíme právě tváří v tvář smrti a tebe trápí, že čínští delegáti přijeli ve dvou autech?
    přiznávám že jsem rád že nejsem jedinný kdo si to začal okamžitě googlit :)
    463/2013 Sb. Nařízení vlády o seznamech návykových látek
    https://www.zakonyprolidi.cz/cs/2013-463
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    Já mám teda furt chuť na jídlo. V pásmu nadváhy se držím jen díky dost intenzivnímu pohybu, jinak už bych byla obézní. Teď mi docela pomáhá kimči a nastřihaná řasa nori, jsou to tak výrazný chutě, že to docela pomáhá. Tak to můžeš, GRANTORINO, taky zkusit.
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    Nechal jsem zavrit mageo.cz
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    NELLAS: sekl jsem se, ale ve svycarsku by se mi to nestalo :)
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    PALEONTOLOG: To mi ani počítač nespočítá :P
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    HUGH_BOYLAN: Zkusím, dík. Muž bude mít radost, je fanda Bohemians :)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    NELLAS: 463! :)
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    HUGH_BOYLAN: dva roky bez cigaret, stačí? No a teď mám na ně brutální chuť, kapišto? S ketaminem nemám zkušenost. Takže asi nic.
    Zkouším to zajídat tvarohovým Míšou, ale už jich mám v sobě tolik, že už to nezabírá...
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    GRANTORINO: + ve zneni novejsich predpisu
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    PALEONTOLOG: Tuto analogii jsem neznal, děkuji.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    To je tahle vyhláška? :)
    467/2013 Sb. Vyhláška, kterou se mění vyhláška č. 500/2002 Sb., kterou se provádějí některá ustanovení zákona č. ...
    https://www.zakonyprolidi.cz/cs/2013-467
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    PALEONTOLOG: neberu drogy uvedene na seznamu navykovych latek uvedenych 467/2013 sb.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    HUGH_BOYLAN: droga=lecivo
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    GRANTORINO: Přiznám se, že moc nevěřím tvrzení o nebraní drog, když píšeš o jakési brutální chuti na cigaretu. Ketamin je v prvním případě léčivo. Ano, ledasjaké léčivo se dá zneužít jako droga.

    Děda cucal Klokanky, když měl po infarktu chuť na cigaretu. A pomohlo mu to si už nikdy nezapálit.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    GRANTORINO: ale ale ale to je velice nestastne tvrzeni. deti to pochopi po svem, ale drog beres furu ani to nevis. lepsi by bylo rict, neberu drogy uvedene na seznamu navykovych latek uvedenych 467/2013 sb.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    ALESH: hustý... Akorát to asi nepůjde.. Neberu drogy 😁
    ALESH
    ALESH --- ---
    GRANTORINO: Breastmilk levels of ketamine have not been measured after administration to humans. Minimal data indicated that ketamine use in nursing mothers may not affect the breastfed infant or lactation. Until more data are available, ketamine should only be used in low doses with careful monitoring for sedation and poor feeding during breastfeeding. Alternate agents are preferred.[1,2]

    Ketamine - Drugs and Lactation Database (LactMed) - NCBI Bookshelf
    https://www.ncbi.nlm.nih.gov/books/NBK500566/
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    ALESH: prosimte a nevíš, můžu u toho kojit? 🤪
    ALESH
    ALESH --- ---
    GRANTORINO: zkus ketamin
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    Mám strašnou, ale úplně brutální chuť na cigára. Vůbec nevím, čím to nahradit než jídlem....
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam