• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    Chtěla bych se na všechno vysrat, být floristkou a otevřít si květinářství. Navíc myslím, že by mi to slušelo...
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    GREAT_R: sem ho rozkrajel, rozmichal skorici s cukrem mouckou a prosypal tim ze stran rezu .. tak snad zachraneno ... jak rikas, prdlajs poznaj pac ho tu neznaj
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    INDIAN: to nasyp nahoru, stejně prd poznaj
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    GREAT_R: dneska sou asi naky cukrarsky erupce ... zrovna dneska sem v praci v ramci zejtrejsiho mecheche holedbal, ze udelam strudl, natoz neznali kolegove kdyz uznale kejvali hlavou jakej sem bourak ze umim pect, tak sem vysvetloval ze na tyhle stredoevropsky "specialite" nic neni, ze to zvladne kazdej idiot a ze na tom nelze nic zkazit
    tak sem ted vecer prisel domu, rutinne sem sroloval 2 nohy, potrel zloutkem, dal do trouby, nechal vychladnout, pocukroval a zabalil ho aby prezil zejtrejsi cestu MHD...
    sednu teda spokojene na gauc, cumim do blba a pak jenom ze me vyleti: tyvole, ja tam zapomel dat skorici!!!
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    Bojim se svym kamaradkam a kamaradum sdelovat pozitivni novinky ze sveho zivota, aby mi pak furt nerikali, jaky to mam dobry.
    LIQUID_SOUND
    LIQUID_SOUND --- ---
    NELLAS: Zatim mi jenom posílá zprávy na mobil. ;)
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    LIQUID_SOUND: V pořádku. Problém nastane, až ti začne odpovídat nebo dokonce odmlouvat...
    LIQUID_SOUND
    LIQUID_SOUND --- ---
    Nějak jsem začal mluvit na Roombu. Jo na robotickej vysavač. Nejdřív mě aplikace donutila ho pojmenovat. Jmenuje se Emil. Protože robot žejo. No a pak se dlouho nic nedělo. Emil prostě jezdil po bytě a vysával. Občas mi jemně ťuknul do nohy. Jako když jsem míval kocoura... A pak to byl jenom nevědomej krůček. Teda dva. Nejdřív jsem o něm začal mluvit jako o pracantovi, kterej maká než přijdu domu. No a pak už jsem se přistihnul jak mu radim kam má v bytě ještě zajet a jak mu pomáhám a hrnu smítka do cesty. Fuck. Bydlení v jednom ve čtyřiceti si zjevně vybírá svou daň.
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    .. ale ten ztuzovac si radsi pro jistotu vemte
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    D1RABBIT: Přijdeš mi vyšlehat?
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    GREAT_R: můžeš přihodit ztužovač, což je škrob. Jestli ho nemáš, tak lžíci bramborového škrobu, to ušleháš i 15 %
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    GREAT_R: Protože to často ošiděj tak, že to nemá ani 30% tuku, a to se pak můžeš postavit na hlavu a neušleháš to. Jednou mě takhle zradila i ta jejich De Luxe, co má mít snad 40%. Přiznávám, že od tý doby radši nemám šlehačku, když maj v krámě na výběr jen tuhle. Doporučuju čerstvý smetany ke šlehání v tetrapaku, třeba Moravii. I když maj kratší dobu trvanlivosti, obvykle vydržej bez problémů minimálně 14 dnů po doporučeným datu spotřeby a ušlehala jsem je vždycky.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    ADELHAIDA: měl. jakto?
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    GREAT_R: Jde. Ale jestli máš Kunín, nemusíš to ušlehat nikdy.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    Neumím našlehat šlehačku. Jde to vůbec při čtyřicítkách teplotách?
    FIONOR
    FIONOR --- ---
    Když dojde na Running Up That Hill, preferuji cover od Within Temptation před originálem od Kate Bush (cover od Placebo jsem už před lety vytěsnil)
    TMA
    TMA --- ---
    Dokumentární filmy jsou především filmy a teprve ve druhém plánu něco dokumentují. Filmy mají za cíl manipulovat s diváky a vyvolat v nich emoce. Telenovela se zvířaty by bylo přesnější pojmenování.
    MISHACZEQ
    MISHACZEQ --- ---
    LENCADLO: mam to podobne, nejhorsi je treba, kdyz se ztrati slune a nemuze najit cestu zpet ke stadu :)
    LENCADLO
    LENCADLO --- ---
    U všech dokumentů o zvirectvu brecim . Někdy hodně ... třeba zrovna teď ...
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    posledních 42 minut v práci, po víc jak 8 letech a mám co dělat abych neuronil slzu, i když jsem se tak moc těšil pryč, kurva :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam