• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    TERRANCE: Kdyby o nich Koudy v jednom kuse nepsal, tak ani nevím, že existují :D
    TERRANCE
    TERRANCE --- ---
    Nikdy jsem nečetl nic od Radky Třeštíkové a vlastně nemám ani potuchy o tom, co píše... Vlastně o celé Třeštíkovic rodině vím jenom že bydlí na Letné a jsou z nějakého důvodu slavní.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    GREAT_R: to je v klidu. S lidma, kteří čtou její knihy, se nechceš bavit.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    MOODYCAT: Brrrr... ještě by ze mě udělala další bestiální postavu v těch svejch knihách.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    Taky bych sukala Radku Trestikovou.
    Ale ja bych spoustu lidi sukala jen ze studijnich duvodu.
    QWERTZ
    QWERTZ --- ---
    šukal bych Radku Třeštíkovou
    ELISEBBAH
    ELISEBBAH --- ---
    Kazdy den spehuju myho brachu na Duolingu a hrozne me bavi se s nim pomerovat
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    Mám pytlík pendreků a zkouším, jestli ty videa "jak se zbavit gag reflexu" nějak fungujou. Možná i jo.
    1KA
    1KA --- ---
    RIMMSI: uka
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    Zašlápl jsem omylem hlemýždě a je mi to líto.
    RIMMSI
    RIMMSI --- ---
    Přiznávám se, že jsem na sebe nepokorně pyšný. 9 měsíců chodím k Vestigii cvičit a nezdrhl jsem od toho. Za tu dobu jsem zhubnul 12kg a jsem asi v nejlepší formě za posledních 10 (ne-li více) let. Takže dobře já!

    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    Prala bych si, aby mi blizci tady byli pro me v case krize.
    Jenze se bojim, ze kdyz jim neco negativniho reknu, tak pro ne budu moc velkej “problem” a opusti me.
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    Musel jsem dnes zalhat. Sice z milosrdenství, ale zalhat.
    JONY
    JONY --- ---
    Dnes jsem vymazal celý hudební adresář věnovaný hiphopu. Celý styl mne přestal bavit ba dokonce mi začal lézt na nervy...
    VESTIGIA
    VESTIGIA --- ---
    Jsem v podstatě velmi mírumilovný člověk, ale mám už opravdu hodně dlouhý seznam lidí, které bych s chutí s rozběhem kopla do ksichtu. A vůbec nepochybuji o tom, že bych si to užila.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Poslední dobou často neodolám, vlezu do diskuze pod článkem na seznamu apod. a pak dlouze trpím pocitem, že je to s lidstvem špatný. A pak to udělám zas. I když si říkám, že 90 % příspěvků vyprodukuje 5 % dezolátů, co mají čas a chuť to psát, ale stejně.
    DA_NIELA
    DA_NIELA --- ---
    Zacala jsem si na stara kolena kupovat ruzove veci. Mam u nich prakticky jistotu, ze si je doma nikdo nebude pujcovat (a zabordelovat a nevracet).
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    Moc ráda chodím po Výtoňském mostě. Je z něj krásný výhled a vůbec se mi líbí celkově.
    Obcas když jedu vlakem, tak ač to mám domu blíž ze Smichace, tak dojedu až na Hlavak, abych po něm jela.
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    Chtěla bych se na všechno vysrat, být floristkou a otevřít si květinářství. Navíc myslím, že by mi to slušelo...
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    GREAT_R: sem ho rozkrajel, rozmichal skorici s cukrem mouckou a prosypal tim ze stran rezu .. tak snad zachraneno ... jak rikas, prdlajs poznaj pac ho tu neznaj
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam