• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    Máte nějákou 13. komnatu či něco, co si nalháváte, ale ve svém nitru víte, že je to jinak. Svědomí vás otravuje nebo se k něčemu prostě zcela otevřeně a bez skrupulí chcete přiznat!? Ať už ti to nedá spát či kvůli tomu nemůžeš dospat. Ať tě to sere či těší. Prostě se přiznej! Konstruktivní interakce jsou vítány.
    rozbalit záhlaví
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    NELLAS: Ja o nich v jednom kuse nepisu. V jednom kuse o nich pisou v bulvarni nore. Trosku se ti to plete, coz je ale u tebe normalni :). Jinak Trestikova je celkem znama dokumentarni reziserka a prijde mi trochu divny, ze ji nekdo v CR nezna.

    Třeštíková dostala cenu za Marcelu | Týden.cz
    https://www.tyden.cz/rubriky/kultura/film/trestikova-dostala-cenu-za-marcelu_30265.html

    Helena Třeštíková dostala cenu za Reného - Deník.cz
    https://www.denik.cz/film-a-televize/trestikova20081207.html

    Třeštíková dostala cenu v Koreji - Novinky.cz
    https://www.novinky.cz/kultura/clanek/trestikova-dostala-cenu-v-koreji-164818

    Třeštíková pokračuje ve vítězném tažení, další cenu dostane v Cannes - iDNES.cz
    https://www.idnes.cz/kultura/film-televize/trestikova-pokracuje-ve-viteznem-tazeni-dalsi-cenu-dostane-v-cannes.A090506_120051_filmvideo_tt
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    TERRANCE: Kdyby o nich Koudy v jednom kuse nepsal, tak ani nevím, že existují :D
    TERRANCE
    TERRANCE --- ---
    Nikdy jsem nečetl nic od Radky Třeštíkové a vlastně nemám ani potuchy o tom, co píše... Vlastně o celé Třeštíkovic rodině vím jenom že bydlí na Letné a jsou z nějakého důvodu slavní.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    GREAT_R: to je v klidu. S lidma, kteří čtou její knihy, se nechceš bavit.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    MOODYCAT: Brrrr... ještě by ze mě udělala další bestiální postavu v těch svejch knihách.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    Taky bych sukala Radku Trestikovou.
    Ale ja bych spoustu lidi sukala jen ze studijnich duvodu.
    QWERTZ
    QWERTZ --- ---
    šukal bych Radku Třeštíkovou
    ELISEBBAH
    ELISEBBAH --- ---
    Kazdy den spehuju myho brachu na Duolingu a hrozne me bavi se s nim pomerovat
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    Mám pytlík pendreků a zkouším, jestli ty videa "jak se zbavit gag reflexu" nějak fungujou. Možná i jo.
    1KA
    1KA --- ---
    RIMMSI: uka
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    Zašlápl jsem omylem hlemýždě a je mi to líto.
    RIMMSI
    RIMMSI --- ---
    Přiznávám se, že jsem na sebe nepokorně pyšný. 9 měsíců chodím k Vestigii cvičit a nezdrhl jsem od toho. Za tu dobu jsem zhubnul 12kg a jsem asi v nejlepší formě za posledních 10 (ne-li více) let. Takže dobře já!

    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    Prala bych si, aby mi blizci tady byli pro me v case krize.
    Jenze se bojim, ze kdyz jim neco negativniho reknu, tak pro ne budu moc velkej “problem” a opusti me.
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    Musel jsem dnes zalhat. Sice z milosrdenství, ale zalhat.
    JONY
    JONY --- ---
    Dnes jsem vymazal celý hudební adresář věnovaný hiphopu. Celý styl mne přestal bavit ba dokonce mi začal lézt na nervy...
    VESTIGIA
    VESTIGIA --- ---
    Jsem v podstatě velmi mírumilovný člověk, ale mám už opravdu hodně dlouhý seznam lidí, které bych s chutí s rozběhem kopla do ksichtu. A vůbec nepochybuji o tom, že bych si to užila.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Poslední dobou často neodolám, vlezu do diskuze pod článkem na seznamu apod. a pak dlouze trpím pocitem, že je to s lidstvem špatný. A pak to udělám zas. I když si říkám, že 90 % příspěvků vyprodukuje 5 % dezolátů, co mají čas a chuť to psát, ale stejně.
    DA_NIELA
    DA_NIELA --- ---
    Zacala jsem si na stara kolena kupovat ruzove veci. Mam u nich prakticky jistotu, ze si je doma nikdo nebude pujcovat (a zabordelovat a nevracet).
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    Moc ráda chodím po Výtoňském mostě. Je z něj krásný výhled a vůbec se mi líbí celkově.
    Obcas když jedu vlakem, tak ač to mám domu blíž ze Smichace, tak dojedu až na Hlavak, abych po něm jela.
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    Chtěla bych se na všechno vysrat, být floristkou a otevřít si květinářství. Navíc myslím, že by mi to slušelo...
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    GREAT_R: sem ho rozkrajel, rozmichal skorici s cukrem mouckou a prosypal tim ze stran rezu .. tak snad zachraneno ... jak rikas, prdlajs poznaj pac ho tu neznaj
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam