• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    OMNIHASH: Nam co makaj v karline jsou tyhle tvoje prispevky obzvlast k smichu hele :)..to priznavam.
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    KOUDY: to je uplně jedno Koudy, pořídil sis auto, řešíš cyklopruhy místo dvouminutovýho zpoždění tramvaje a vydáváš se denně přes hranice Matičky za prací. Klasickej vidlák, akorát zmatenej, co tu cestu vykonává opačně! Ale nebreč, ty si sice ztracenej, ale s bytem v Prahe tvý děcka, pokud nezopakujou tvou fatální chybu, můžou status swině získat a udržet!
    Jinakv Praze maj sídlo třeba Český Dráhy, to ale rozhodně pražáka z pomocnýho výhybkáře ve Velký Bíteši neudělá.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    OMNIHASH: Ale ja se tam neprestehoval. Mam tam vyrobnu jedny z firem, ktera ma sidlo v Praze ;). Ba dum tss.
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    FRK_R23: jak podle sebe, léta to tu studujeme a definujeme v odbornejch kruzích:

    [klub prazskejch swini - pragocentrismus rullleeezzz!]

    Koudymu bych pak vypích poslední bod na závěr k jeho truhlárně v Říčanech:
    8. To, že se přestěhuješ do Vidlákova, automaticky znamená, že se stáváš vidlákem.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    FRK_R23: priznam se, ze jsem nechtel psat Karima a Dejcmara no :)
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    přiznám se že mě baví, jak si každej představuje "průměrného" Pražáka podle sebe. Nic ve zlým, ale je to samozřejmě píčovina.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    OMNIHASH: Ajeje..Vidlak promluvil :)..Dilnu mam v ricanech, kancelare dalsi firmy mame v karline v thamovce. V praze bydlim a narodil jsem se tu. Muck.

    Jako prazak resis primarne prazsky dementy jako je Hrib, Cizinsky, Ludwig apod. To, ze sem na dva mesice prileti Gosling zajima tak max Stiky z kozicky. Prumernej prazak resi rozkopany silnice, buznocyklopruhy vsude atp.

    mit fotak jako aktualne jeden z nejlepsich ceskejch reklamnich fotografu, kterej dostava za velky kampane pul mice je imho stejne dobry, jako mit stejny kolo jako treba Kreuziger, ty nahodnej nounemaku z nory, ale chapu ten vas hate :)..Taky me sere, ze ma Mares rollse a ja ne.

    fajn trolling btw. Respect..:)
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    KOUDY: tady mám několik otázek, poznámek a připomínek:

    1.) jakej pražák, dyk se furt chlubíš tou svou dílnou v kýsi prdeli

    2.) jako pražák bys měl řešit evropský/sětový celebrity, páč seš světoběžník a mluvíš anglicky stejně časko jako česky, takže Johnyho Deppa na hradě nebo Goslinga padajícího na staroměstský, a ne tyhle třetiřadý vejškrabky z tyvole Veselí na Moravě!

    3.) historky s béčkovejma serberitama jsou přípustný, jenom pokud si s nima reálně interkatoval, a stálo to za to. Chlubit se můžeš, že si sežral Bohdalce na rautu poslední chlebíček, nebo s Dádou zakalil flašku vodky v nonstopu místo snídaně, ale koupit si stejnej foťák, jako nějakej náhodnej nounejmák, cwe, takhle se lajferem mimo vlastní pokojíček nestaneš!
    ,

    závistivec z nory out
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    KOUDY: Přiznávám se, že neznám. Bydlím v Praze a neznám. Jsem ztracený případ :))
    Já těma hráběma překvapená nejsem, jen konstatuju, že to pořád funguje :P
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    NELLAS: Jestli neznas zname ceske reziserky, spisovatelky, nebo fotografy tak ok no. Pro me jako pro Prazaka je to takovy trochu divny je neznat..:), ale treba jsi z Brna, takze v poradku. Jinak sama vis, ze kdyz stoupnes na hrabe, tak te nasada prasti do ksichtu, ale stejne to furt delas no :). Ses takovej nyxackej Levak Bob :)..a si koupil asi jedinou vec stejnou jako ma Trestik a to je Leica Q (ma ji i treba Petr Mara, ale toho urco taky neznas :) a dalsi. Priznam se, ze je to fakt skvelej fotak a kazdymu ho muzu jen doporucit.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    KOUDY: Holt jsem natolik odtržená od (nejen) české bulvární scény, že všechny spisovatele, zpěváky, herce, celebrity a podobně neznám. I takoví existujeme. Vím, že je tam někdo, koho furt zmiňuješ, že si něco koupil a že sis to koupil či nekoupil taky a že vám to v noře závidí. Ale je pod mou rozlišovací schopnost si o tom něco zjišťovat. A vidíš, zmínila jsem Koudyho, a je tu náběh na dlouhou diskusi :))
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    NELLAS: Tak psala jsi v mnoznem cisle o klanu Trestiku. Priste zkus treba google :). Ja od Radky v zivote zadnou knizku necetl a pochybuju, ze nekdy cist budu. Pro me je to Viewegh s kozama, ale i ja, kterej ji videl 3x v zivote vim, ze knizky pise. Stejne jako vim, ze Marek Ztraceny zpiva, prestoze jsem nikdy nebyl na zadnem jeho koncerte. :)
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    KOUDY: Níže se píše o Radce, ty nahazuješ Helenu. Trošku se ti to plete, ale to je u tebe normální :)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    NELLAS: Ja o nich v jednom kuse nepisu. V jednom kuse o nich pisou v bulvarni nore. Trosku se ti to plete, coz je ale u tebe normalni :). Jinak Trestikova je celkem znama dokumentarni reziserka a prijde mi trochu divny, ze ji nekdo v CR nezna.

    Třeštíková dostala cenu za Marcelu | Týden.cz
    https://www.tyden.cz/rubriky/kultura/film/trestikova-dostala-cenu-za-marcelu_30265.html

    Helena Třeštíková dostala cenu za Reného - Deník.cz
    https://www.denik.cz/film-a-televize/trestikova20081207.html

    Třeštíková dostala cenu v Koreji - Novinky.cz
    https://www.novinky.cz/kultura/clanek/trestikova-dostala-cenu-v-koreji-164818

    Třeštíková pokračuje ve vítězném tažení, další cenu dostane v Cannes - iDNES.cz
    https://www.idnes.cz/kultura/film-televize/trestikova-pokracuje-ve-viteznem-tazeni-dalsi-cenu-dostane-v-cannes.A090506_120051_filmvideo_tt
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    MAR_TINA: Koupila jsem si na dovolenou Tajemstvi ze studijnich duvodu, muzes me exkomunikovat, ale slibuju, mam jine kvality :).
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    TERRANCE: bábovky se ještě daj a dobře je namluvili. Osm je hrozné. Obojí je plné postav co jsou skety.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    TERRANCE: Kdyby o nich Koudy v jednom kuse nepsal, tak ani nevím, že existují :D
    TERRANCE
    TERRANCE --- ---
    Nikdy jsem nečetl nic od Radky Třeštíkové a vlastně nemám ani potuchy o tom, co píše... Vlastně o celé Třeštíkovic rodině vím jenom že bydlí na Letné a jsou z nějakého důvodu slavní.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    GREAT_R: to je v klidu. S lidma, kteří čtou její knihy, se nechceš bavit.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    MOODYCAT: Brrrr... ještě by ze mě udělala další bestiální postavu v těch svejch knihách.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam