• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    Máte nějákou 13. komnatu či něco, co si nalháváte, ale ve svém nitru víte, že je to jinak. Svědomí vás otravuje nebo se k něčemu prostě zcela otevřeně a bez skrupulí chcete přiznat!? Ať už ti to nedá spát či kvůli tomu nemůžeš dospat. Ať tě to sere či těší. Prostě se přiznej! Konstruktivní interakce jsou vítány.
    rozbalit záhlaví
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    MOODYCAT: jsi doktorka, až/jestli se jednou rozmnožíš, tak si ty skripta z pediatrie za noc dostuduješ, furt lepší než anatomie :-)
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    Nemam zadnou predstavu o vyvoji deti, jako kdy to zacne chodit, mluvit, nevim co.
    Jediny co vim, je ze v 19 by to melo mit maturitu, ale co je pred tim, to netusim.
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    Ze všech kalhotek, který mám, mě neserou jenom jedny.. všechny ostatní mi aspoň nějakým způsobem nesedí. Už přestávám doufat, že x-tým dalším nákupem konečně dosáhnu cíle.
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    Stal jsem se závislým na GeoGuessru.
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    Přiznám se, že někteří lidé mi přijdou k smíchu. Někdy i já sám. Někdy i jásam.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Předstírám, že zařizuju a nakupuji a přitom...
    Ale 5 pochůzek ze 7 už mám.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    OMNIHASH: Nam co makaj v karline jsou tyhle tvoje prispevky obzvlast k smichu hele :)..to priznavam.
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    KOUDY: to je uplně jedno Koudy, pořídil sis auto, řešíš cyklopruhy místo dvouminutovýho zpoždění tramvaje a vydáváš se denně přes hranice Matičky za prací. Klasickej vidlák, akorát zmatenej, co tu cestu vykonává opačně! Ale nebreč, ty si sice ztracenej, ale s bytem v Prahe tvý děcka, pokud nezopakujou tvou fatální chybu, můžou status swině získat a udržet!
    Jinakv Praze maj sídlo třeba Český Dráhy, to ale rozhodně pražáka z pomocnýho výhybkáře ve Velký Bíteši neudělá.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    OMNIHASH: Ale ja se tam neprestehoval. Mam tam vyrobnu jedny z firem, ktera ma sidlo v Praze ;). Ba dum tss.
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    FRK_R23: jak podle sebe, léta to tu studujeme a definujeme v odbornejch kruzích:

    [klub prazskejch swini - pragocentrismus rullleeezzz!]

    Koudymu bych pak vypích poslední bod na závěr k jeho truhlárně v Říčanech:
    8. To, že se přestěhuješ do Vidlákova, automaticky znamená, že se stáváš vidlákem.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    FRK_R23: priznam se, ze jsem nechtel psat Karima a Dejcmara no :)
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    přiznám se že mě baví, jak si každej představuje "průměrného" Pražáka podle sebe. Nic ve zlým, ale je to samozřejmě píčovina.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    OMNIHASH: Ajeje..Vidlak promluvil :)..Dilnu mam v ricanech, kancelare dalsi firmy mame v karline v thamovce. V praze bydlim a narodil jsem se tu. Muck.

    Jako prazak resis primarne prazsky dementy jako je Hrib, Cizinsky, Ludwig apod. To, ze sem na dva mesice prileti Gosling zajima tak max Stiky z kozicky. Prumernej prazak resi rozkopany silnice, buznocyklopruhy vsude atp.

    mit fotak jako aktualne jeden z nejlepsich ceskejch reklamnich fotografu, kterej dostava za velky kampane pul mice je imho stejne dobry, jako mit stejny kolo jako treba Kreuziger, ty nahodnej nounemaku z nory, ale chapu ten vas hate :)..Taky me sere, ze ma Mares rollse a ja ne.

    fajn trolling btw. Respect..:)
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    KOUDY: tady mám několik otázek, poznámek a připomínek:

    1.) jakej pražák, dyk se furt chlubíš tou svou dílnou v kýsi prdeli

    2.) jako pražák bys měl řešit evropský/sětový celebrity, páč seš světoběžník a mluvíš anglicky stejně časko jako česky, takže Johnyho Deppa na hradě nebo Goslinga padajícího na staroměstský, a ne tyhle třetiřadý vejškrabky z tyvole Veselí na Moravě!

    3.) historky s béčkovejma serberitama jsou přípustný, jenom pokud si s nima reálně interkatoval, a stálo to za to. Chlubit se můžeš, že si sežral Bohdalce na rautu poslední chlebíček, nebo s Dádou zakalil flašku vodky v nonstopu místo snídaně, ale koupit si stejnej foťák, jako nějakej náhodnej nounejmák, cwe, takhle se lajferem mimo vlastní pokojíček nestaneš!
    ,

    závistivec z nory out
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    KOUDY: Přiznávám se, že neznám. Bydlím v Praze a neznám. Jsem ztracený případ :))
    Já těma hráběma překvapená nejsem, jen konstatuju, že to pořád funguje :P
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    NELLAS: Jestli neznas zname ceske reziserky, spisovatelky, nebo fotografy tak ok no. Pro me jako pro Prazaka je to takovy trochu divny je neznat..:), ale treba jsi z Brna, takze v poradku. Jinak sama vis, ze kdyz stoupnes na hrabe, tak te nasada prasti do ksichtu, ale stejne to furt delas no :). Ses takovej nyxackej Levak Bob :)..a si koupil asi jedinou vec stejnou jako ma Trestik a to je Leica Q (ma ji i treba Petr Mara, ale toho urco taky neznas :) a dalsi. Priznam se, ze je to fakt skvelej fotak a kazdymu ho muzu jen doporucit.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    KOUDY: Holt jsem natolik odtržená od (nejen) české bulvární scény, že všechny spisovatele, zpěváky, herce, celebrity a podobně neznám. I takoví existujeme. Vím, že je tam někdo, koho furt zmiňuješ, že si něco koupil a že sis to koupil či nekoupil taky a že vám to v noře závidí. Ale je pod mou rozlišovací schopnost si o tom něco zjišťovat. A vidíš, zmínila jsem Koudyho, a je tu náběh na dlouhou diskusi :))
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    NELLAS: Tak psala jsi v mnoznem cisle o klanu Trestiku. Priste zkus treba google :). Ja od Radky v zivote zadnou knizku necetl a pochybuju, ze nekdy cist budu. Pro me je to Viewegh s kozama, ale i ja, kterej ji videl 3x v zivote vim, ze knizky pise. Stejne jako vim, ze Marek Ztraceny zpiva, prestoze jsem nikdy nebyl na zadnem jeho koncerte. :)
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    KOUDY: Níže se píše o Radce, ty nahazuješ Helenu. Trošku se ti to plete, ale to je u tebe normální :)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    NELLAS: Ja o nich v jednom kuse nepisu. V jednom kuse o nich pisou v bulvarni nore. Trosku se ti to plete, coz je ale u tebe normalni :). Jinak Trestikova je celkem znama dokumentarni reziserka a prijde mi trochu divny, ze ji nekdo v CR nezna.

    Třeštíková dostala cenu za Marcelu | Týden.cz
    https://www.tyden.cz/rubriky/kultura/film/trestikova-dostala-cenu-za-marcelu_30265.html

    Helena Třeštíková dostala cenu za Reného - Deník.cz
    https://www.denik.cz/film-a-televize/trestikova20081207.html

    Třeštíková dostala cenu v Koreji - Novinky.cz
    https://www.novinky.cz/kultura/clanek/trestikova-dostala-cenu-v-koreji-164818

    Třeštíková pokračuje ve vítězném tažení, další cenu dostane v Cannes - iDNES.cz
    https://www.idnes.cz/kultura/film-televize/trestikova-pokracuje-ve-viteznem-tazeni-dalsi-cenu-dostane-v-cannes.A090506_120051_filmvideo_tt
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam