• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    LIQUID_SOUND
    LIQUID_SOUND --- ---
    HNL: Ale lepsi kdyz tam neni starej Bohous. Jinak jo… ;)
    BARBARELLA
    BARBARELLA --- ---
    MAR_TINA: a já vim, že musí předtím ještě do školky! :D
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    SALAMAN: Mozna si to clovek pamatuje lepe, kdyz zakladka byl jeho posledni styk se vzdelavacim systemem 🤷‍♀️
    GONZA223
    GONZA223 --- ---
    MAR_TINA: pokud nemají odklad :D
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    já vím o jeden bod víc, že v 6 letech má jít do školy :)
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    MICHELLEDANIELS: My se teda na základce nic takovýho neučili a stejně jako Moody netuším, kdy má dítě chodit, mluvit atp. Předpokládám, že se to nastuduju až v momentě, kdy budeme v očekávání.
    HNL
    HNL --- ---
    Mám často chuť na pivo. Už dva měsíce si dávám aspoň jedno denně. Chtěl bych zase jednou U Jelínků propít den. Nebo třeba jen půl.
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    TRISSIE: tohle je učivo základní skoly, ale každé dítě je stejně jiné, takže no stress
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    MOODYCAT: jsi doktorka, až/jestli se jednou rozmnožíš, tak si ty skripta z pediatrie za noc dostuduješ, furt lepší než anatomie :-)
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    Nemam zadnou predstavu o vyvoji deti, jako kdy to zacne chodit, mluvit, nevim co.
    Jediny co vim, je ze v 19 by to melo mit maturitu, ale co je pred tim, to netusim.
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    Ze všech kalhotek, který mám, mě neserou jenom jedny.. všechny ostatní mi aspoň nějakým způsobem nesedí. Už přestávám doufat, že x-tým dalším nákupem konečně dosáhnu cíle.
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    Stal jsem se závislým na GeoGuessru.
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    Přiznám se, že někteří lidé mi přijdou k smíchu. Někdy i já sám. Někdy i jásam.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Předstírám, že zařizuju a nakupuji a přitom...
    Ale 5 pochůzek ze 7 už mám.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    OMNIHASH: Nam co makaj v karline jsou tyhle tvoje prispevky obzvlast k smichu hele :)..to priznavam.
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    KOUDY: to je uplně jedno Koudy, pořídil sis auto, řešíš cyklopruhy místo dvouminutovýho zpoždění tramvaje a vydáváš se denně přes hranice Matičky za prací. Klasickej vidlák, akorát zmatenej, co tu cestu vykonává opačně! Ale nebreč, ty si sice ztracenej, ale s bytem v Prahe tvý děcka, pokud nezopakujou tvou fatální chybu, můžou status swině získat a udržet!
    Jinakv Praze maj sídlo třeba Český Dráhy, to ale rozhodně pražáka z pomocnýho výhybkáře ve Velký Bíteši neudělá.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    OMNIHASH: Ale ja se tam neprestehoval. Mam tam vyrobnu jedny z firem, ktera ma sidlo v Praze ;). Ba dum tss.
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    FRK_R23: jak podle sebe, léta to tu studujeme a definujeme v odbornejch kruzích:

    [klub prazskejch swini - pragocentrismus rullleeezzz!]

    Koudymu bych pak vypích poslední bod na závěr k jeho truhlárně v Říčanech:
    8. To, že se přestěhuješ do Vidlákova, automaticky znamená, že se stáváš vidlákem.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    FRK_R23: priznam se, ze jsem nechtel psat Karima a Dejcmara no :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam